Холодная каша• 16 марта 2023
Скільки стажу потрібно в Німеччині для пенсії?
Чула геть різні думки з цього приводу. Хто знає достовірно, підкажіть.
Борисфенка• 16 марта 2023
Ответ дляХолодная каша
Ви знаєте, ті наші, хто давно в Німеччині, зовсім не раді співвітчизникам. Вони по-своєму заздрять, що нам зараз така допомога від Німеччини, а їм доводилося все пробивати самим. Якщо таке питання задати там, то не факт, що отримаєш інформацію, а от бруду на тебе виллють хтозна скільки.
Читала днями, що таки 5 років.
При цьому раннім біженцям, які приїхали до 2012 року і були старше 50 років в момент приїзду, обіцяють виплачувати по 5 тисяч євро одноразово.
Німці продовжують дивувати.
Ворую вкусняшки• 16 марта 2023
Ответ дляА я женатая
Так, у нас 15 і з 65 років.
А не так давно было тоже 5 как в Германии сейчас!
А я женатая• 16 марта 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Давно уже, до реформы.
Морковку дай• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
Та якби вони чинили спротив, то і з ними точно так би поводились. А у нас на роду написано, то Європу рятуємо від фашистської навали, а тепер від рашистськоі. А ми не залізні. Вибачте, накипіло.
Вчіть краще історію. Європу в другу світову рятував не тільки радянський союз. Не кажучи вже про те, що радянський союз мав не менші плани за гітлера.
А я женатая• 16 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Читала днями, що таки 5 років.
Німці продовжують дивувати.
До 12 року для українців була програма біженства???
Морковку дай• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
І ви зараз також хочете сказати, що нам краще було б не чинити супротив? Я правильно зрозуміла до чого ви ведете? Ви може жили в окупації?
Борисфенка• 16 марта 2023
Ответ дляА я женатая
Для громадян СССРу була з німецьким корінням. І для євреїв.
Просериарила молодость• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
Не надо было в сорок первом сопротивляться.
Уже половина мира жалеют что сопротивлялись. Как тараканы переползли к тем немцам и живут там, в ноги кланяются. Что поляки что наши бэжэнки
От поляков вообще в шоке. Ездят туда арбайтен, либизят там перед ними, уже не паны они там, а обычные работяги.
Ппц. Ждём когда наши поедут на росию зароблять гроші.
Называется ’родина, дом там где кормят’
Морковку дай• 16 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Называется ’родина, дом там где кормят’
А я женатая• 16 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
А, ну то зовсім інше.
А я женатая• 16 марта 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Называется ’родина, дом там где кормят’
Если у нас не примут нормальные реформы, не привлекут инвестиции, если коррупция так и останется, то да, люди поедут хоть к черту на кулички,чтобы прокормить семьи.
Борисфенка• 16 марта 2023
Ответ дляА я женатая
А, ну то зовсім інше.
Це аргумент для давніх біженців, щоб не сильно гавкали, що тільки новоприбувшим українцям суцільні пільги. Одразу затикаються.
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Я жила не лише в окупації, а на лінії фронту. Слава богу не довго. А я хочу сказати, що треба діяти в своїх інтересах. Не хоче та розніжена Європа мати справу в майбутньому з рашизмом, нехай допомагає по справжньому. А якщо їм всеодно, то ніякий наш героїзм не врятує ні нас, ні їх.
Магиня• 16 марта 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Почему не было бы прав? СССР же завоевал, права уж прямо не ущемили, ну там начали они лозунги типа продвигать ,картины рисовать, хотя сталин был жёсткий человек. Простые немцы не пострадали.
потому что Гитлера идеология изначально была основонано, что арийцы - это высшая нация, остальные рабы. А у Сталина была мания преследования.
Магиня• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
Ну вот большинство стран Европы, кроме британцев, не сопротивлялись и позволили себя оккупировать. И как-то сохранились с правами.
Это какие страны были оккупированы Германией после капитуляции?
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Ну половину Європи рятував таки Радянський Союз. А сама Європа що в цей час робила?
Магиня• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
А кто их деоккупировал? Кто жизни свои отдавал за их деоккупацию?
Представьте себе, в каждой стране была армия, были тысячные потери. И да совместно с ссср, они были освобождены.
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляМагиня
После капитуляции Германии, она была сама оккупирована и разделена между СССР и союзниками. Ей было не до оккупации других. А вы о чём?
Магиня• 16 марта 2023
Ответ дляА я женатая
Это спецпрограмма не для всех, а переселенцам с еврейскими корнями.
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляМагиня
А до освобождения? Оккупация Франции, Чехословакии, Румынии, Венгрии прошла без сопротивления. Румыны и венгры воевали за Вермахт против СССР. Вот и представьте себе.
Магиня• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
Ну и после победы они быстренько переметнулись, они же не остались с Германией.
Холодная каша
• 16 марта 2023
Ответ дляМагиня
Угорщина знову з фашистами.
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляМагиня
Переметнулись. У них другого выхода не было.
Магиня• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
Был, сплотится между собой и продолжать дело рейха.
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляМагиня
Какого рейха? Он был разбит и капитулировал.
Морковку дай• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
Ви історію вчите по російським підручникам? Тоді до вас більше питань немає. Те, що Сталін спішив раніше Америки захопити Берлін, поклавши мільйони радянських солдатів, чисто заради понтів, це, звичайно, великий подвиг 🤦♀️ Воював весь світ, а Жвропу врятували тільки Совєти, ага 🤦♀️ Нісенітниці для нерозумних.