Холодная каша• 16 марта 2023

Скільки стажу потрібно в Німеччині для пенсії?

Чула геть різні думки з цього приводу. Хто знає достовірно, підкажіть.
Менее Более• 16 марта 2023
А я женатая• 16 марта 2023
Здається, п´ять років для соціальної, щоб з голоду не вмер.
5cmhybyna• 16 марта 2023
нашо та пенсія, краще на соц виплатах жити
Кокосиха• 16 марта 2023
Ответ дляА я женатая
Круто, честно. У нас, вроде, минимум 15 для социалки... на которой с голоду умрешь.
АБВГДэшница• 16 марта 2023
Ответ дляКокосиха
Ну, там і податки вищі.
Я_и_моя_собака• 16 марта 2023
Удалено администрацией...
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляКокосиха
Не надо было в сорок первом сопротивляться.
Белая и пушистая• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
ДеньгиНеСдаю• 16 марта 2023
Социальная будет если 5 лет стажа есть, но на такую пенсию вы сможете выйти только в 67 лет
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Чего это? Тут вот полсоветчицы кричит, надо с россиянами договориться и отдать им, что они хотят, лишь бы не было войны и не погибали бы люди. Чем жизнь тех людей отличалась от жизни нынешних?
Неугомонная• 16 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
То це і є ваш пасивний дохід, про який ви недавно писали?
5cmhybyna• 16 марта 2023
Ответ дляНеугомонная
я в Україні!
Морковку дай• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
Такої дурості я ще тут не читала. Звістно, не треба було. Просто б пенсію б тут платили німцям. Українців же просто більше не існувало б.
Фашистів, як і рашистів, не цікавлять люди.
Скользкая• 16 марта 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Удалено администрацией...
а в темах ’скільки дасте’ або ’чоловік зраджує’ якесь інакше спілкування?))
То до чого ці противставляння і штучні батли ’виїхавші vs невиїхавші’?)))
Магиня• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
Тогда бы немцы не работали бы, а у остальных не было бы вообще никаких прав
А я женатая• 16 марта 2023
Ответ дляКокосиха
Так, у нас 15 і з 65 років.
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Да ладно, не читала. Каждый день, надо договариваться и отдавать всё, что россияне хотят. И поклонников этой версии полсоветчицы. А вы не читали. Как так?
черная мамба• 16 марта 2023
О, сейчас скажут, что вы из фсб.))
Никто ж ради денег в Германию не махнул))
Морковку дай• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
То рагулі і манкурти. Що ви від них очікуєте?
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляМагиня
Ну вот большинство стран Европы, кроме британцев, не сопротивлялись и позволили себя оккупировать. И как-то сохранились с правами.
Морковку дай• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
Порівняйте як поводили себе фашисти з ними, і з нами чи тими ж поляками.
Менее Более• 16 марта 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Удалено администрацией...
І?
Логіки 0, ви лише пробзивали людей.

Якщо авторша сама не може прочитати на сайті німецького пенсійного фонду, знання мови в неї майже 0.
Ким можна працювати без знання мови: прибиральниця і т.д.
На Скільки Німеччина дала ВНЖ? Потім потрібно все рівно робити візу , одною з умов отримання візи є високваліфікована праця і знання мови,підтверджене екзаменом.
Про яку пенсію можна говорити ?
Ворую вкусняшки• 16 марта 2023
Ответ дляМенее Более
Ворую вкусняшки• 16 марта 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Удалено администрацией...
+++++
chancee• 16 марта 2023
Ответ длятогдалия
А о том, что они были деокупированы вы не знаете?
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Та якби вони чинили спротив, то і з ними точно так би поводились. А у нас на роду написано, то Європу рятуємо від фашистської навали, а тепер від рашистськоі. А ми не залізні. Вибачте, накипіло.
Вероятненько• 16 марта 2023
тогдалия• 16 марта 2023
Ответ дляchancee
А кто их деоккупировал? Кто жизни свои отдавал за их деоккупацию?
автор Холодная каша • 16 марта 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Удалено администрацией...
Ви знаєте, ті наші, хто давно в Німеччині, зовсім не раді співвітчизникам. Вони по-своєму заздрять, що нам зараз така допомога від Німеччини, а їм доводилося все пробивати самим. Якщо таке питання задати там, то не факт, що отримаєш інформацію, а от бруду на тебе виллють хтозна скільки.
Ворую вкусняшки• 16 марта 2023
Ответ дляМагиня
Почему не было бы прав? СССР же завоевал, права уж прямо не ущемили, ну там начали они лозунги типа продвигать ,картины рисовать, хотя сталин был жёсткий человек. Простые немцы не пострадали.