Золота орда• 16 марта 2023

Це нормальний об´єм для худнучої на вечерю?

ШобВам_КакНам• 16 марта 2023
Ответ дляЗолота орда
Я колись рахувала, через 3 дні задовбалася і почала знов їсти все підряд. Не хочеться повторити ситуацію. Плюс вагу купляти в орендовану квартиру Бог зна де, стараюсь не купляти нічого.
Я буду ті ваги везти через океан, коли повертатимуся до дому. Скільки там тих вагів. А вони реально домогають

ШобВам_КакНам• 16 марта 2023
Як класно придумали в деяких країнах -колораж на всій їжі! На 100 г і на упаковку або порцію.+ Ваги. Дуже зручно
автор Золота орда • 16 марта 2023
Дякую, люди, значить ваги)
Свезло так свезло• 16 марта 2023
Ответ дляЗолота орда
А скільки 100г треба?
Так а зачем спрашивать?
Ковбой Хагис• 16 марта 2023
Вы однозначно едите мало. Поэтому, когда с вас сойдёт лишняя и не лишняя жидкость (то есть вы подумаете, что худеете), то вес станет на месте и пойдет вверх. Организм начнет накапливать и задерживать всё из-за недостатка
Не їм після шостої• 16 марта 2023
Ответ дляЗолота орда
Думаю ваш варіант кращий ніж постійне обмеження.
Кращий, но не на много, уже тошнит от еды, а поправиться надо по состоянию здоровья. В плей маркете приложение само калории считает просто пишите что ели.
автор Золота орда • 16 марта 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Через скільки часу закінчиться ця втрата води і буде стоп? Я просто планувала підключити спорт коли настане плато.