Над головой летают дроны.
Якщо в минулі роки Кремль влаштовував масштабні гуляння з концертом в московських ’Лужниках’, то в цьому році відзначати крадіжку українського регіону планують ’згідно поточної ситуації’ - автопробігами і тематичними лекціями.
Адміністратор однієї з груп в соцмережі ’ВКонтакте’, яка раніше вербувала масовку для концерту 22 лютого, коли святкували річницю вторгнення в Україну, і яка раніше анонсувала концерт на річницю анексії Криму, назвав причину скасування заходу. У коментарі виданню ’Сирена’, він заявив, що російські спецслужби ’не рекомендують проводити’ концерт у Москві ’через ризики терактів’.
Ответ длячаревна
Некогда им, они пляжи вскапывают
То Лас Вєгас ,окопи,бліндажі,протитанкові пірамідки типа Єгипту)Сезон 2023 накрився аліною кабаєвою
NesmeyanaYa• 16 марта 2023
Та наче 18го мають святкувати. Навіть писали, шо путя має прилетіти в Крим
Крым продолжают готовить к оборонительным боям - Донецкий тормозок
trmzk.ru
В Крыму не прекращается строительство ..те пирамидки развалятся от ветра.украли цемент,развели водой
trmzk.ru
IanxMickey• 16 марта 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Нет, в этом году ничего не будет. Сказали, что будут праздновать сразу 10-летие. Наивные.
Ответ дляLusapasika
trmzk.ru
Ви там стояли,бачили,як цемент крали,свічку тримали ?
Типу в нас не пиз..ять все шо бачать і все,шо можуть « під шумок» війни
Ответ дляhrushyk
Зараз Вас цей клон пумадініки заблочить
Як колись мене пумадініка заблочила,а рвала на собі рубашку,шо нікого не блокує
Тягне сюди всякий шлак,нахріна питається
Ніби своїх головняків мало
Ото ж бо.Совісті нема.Тягне такі новини’неприємні’,дратує людей,правда,hrushyk?

Ответ дляhrushyk
Ну як же без цього?Давайте вже зразу яйця по 17
Ответ дляhrushyk
Мене дратує примітивізм ваш
І ці «новини» нічого не міняють і на хід війни ніяк не впливають
А як то мені не байдуже,де у вас там дратується
Ответ дляhrushyk
Мене дратує примітивізм ваш
Звичайно,такі новини не впливають і на погоду,і на менструальний цикл.Ніхто ж не сперечається.Ви бачили ту оборону на фото,там одна пірамідка вже розвалюється,бо цемент слабкий