Вічний двигун• 16 марта 2023

У кого себорейный дерматит? Как узнать, что шампунь помогает?

Назначил врач шампунь, а корочки стали еще больше шелушитсЯ. Я понимаю, что он не подходит, или так должно быть после первого мытья?
Кидстаффовна• 16 марта 2023
Так быть не должно. Но дайте ему второй шанс. Потом станет ясно
Админко• 16 марта 2023
Одне миття не розкаже Вам ні про що. Пройдіть курс і буде видно.
Анонимарик• 16 марта 2023
Какой шампунь назначили?
Оце фіфа• 16 марта 2023
Попробуйте eucerin, мне помог
Кредитная• 16 марта 2023
дочери помог Низорал - 1,5 мес. Потом курс Сульсены паста+шампунь.
автор Вічний двигун • 16 марта 2023
Дякую дівчата, спробую, хвилююсь, щоб гірше не було, перший раз таке трапилося, були моменти з лупою, але швидко зникала після сульсени , а тепер жах просто😭
Кредитная• 16 марта 2023
Ответ дляВічний двигун
нервы, стресс, авитаминоз обостряют проблему.
автор Вічний двигун • 16 марта 2023
Ответ дляКредитная
І нізорал допоміг після 1,5 місяця користування? Спочатку не було результату? У сульсени і нізоралу різні діючі речовини, як їх разом призначають, скажіть будь ласка? Я в розпачі, в мене пів шафи сульсени шампуню і пасти, нізорал та аналоги, але таке вперше. Шкіра злазить😭
Неправдиша• 16 марта 2023
Ответ дляОце фіфа
Попробуйте eucerin, мне помог
какой?
Кредитная• 16 марта 2023
Ответ дляВічний двигун
не разом. Спочатку Нізорал 2 рази в тиждень - наносити і тримати 5 хв. - 1-1,5 міс. Мила тільки нізоралом. Потім ще місяць один раз в тиждень. Тоді на друге миття сульсена. Після цього ще курс Сульсени. Це дерматолог таке прописувала.
автор Вічний двигун • 16 марта 2023
Ответ дляКредитная
Дуже жякую за відповідь!
Оце фіфа• 16 марта 2023
Ответ дляНеправдиша
какой?
У меня для жирной себореи, это первое что мне реально сняло все симптомы. У них есть и для сухой
Неправдиша• 16 марта 2023
Ответ дляОце фіфа
спасибо
Галябалована• 16 марта 2023
Сульсена шампунь, тільки ним спасаємось