В курсі діла• 17 марта 2023
А що це було зі мною?
Декілька років назад я майже кожну ніч в напівсплячому стані йшла до кухні і шукала собі щось поїсти. Їла на ходу і йшла назад спати. На ранок не могла згадати вставала я їсти чи ні.
На дієтах не сиділа, харчувалась нормально. Раптово у мене таке з´явилось і так само щезло. З чим це може бути пов´язано?
Кастрюлька• 17 марта 2023
В мене в дитинстві так проявлявся лунатизм, не знаю чи є він у дорослих, буває від стресу
В курсі діла
• 17 марта 2023
Ответ дляКастрюлька
В мене теж був лунатизм в дитинстві. Але я не їла тоді, просто вставала.
Роза в вазі• 17 марта 2023
У меня мама каждую ночь встаёт , идёт сонная на кухню ночью и ест , потом сразу спать, так каждую ночь
В курсі діла
• 17 марта 2023
Ответ дляРоза в вазі
І довго це триває? Немає стресів у мами?
Роза в вазі• 17 марта 2023
Ответ дляВ курсі діла
Долго, когда ещё в школе училась заметила и по сейчас , мама пофигистска, не стрессует
Попа как у Кардашьян• 17 марта 2023
Ответ дляРоза в вазі
Це розлад харчової поведінки чи якось так, пошукайте інформацію в інеті. Скоріш за все, мати навіть не запам´ятовує це. Зверніться до лікаря за консультацією з нею.
Роза в вазі• 17 марта 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Помнит что ела ночью
В курсі діла
• 17 марта 2023
Ответ дляРоза в вазі
А хто за гороскопом? Не рак, випадково? Вони залежні від Місяця.
Роза в вазі• 17 марта 2023
Ответ дляВ курсі діла
Не думаю что связь с гороскопом какая-то) мама стрелец
ХвилювАллочка• 17 марта 2023
Мне, когда была маленькая, мама всегда на тумбочке оставляла кусочек хлеба или печеньку. Говорит, что просыпалась и грызла. Начали оставлять, потому что тынялась, пока не найду что заточить ночью
В курсі діла
• 17 марта 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Це не розлад харчової поведінки.
В курсі діла
• 17 марта 2023
Ответ дляРоза в вазі
Дякую)
В курсі діла
• 17 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
А зараз як?
ХвилювАллочка• 17 марта 2023
Ответ дляВ курсі діла
А зараз як?
Сейчас печенька на тумбочке мне не нужна)
В курсі діла
• 17 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка