Мальовнича даль• 17 марта 2023
Як пояснити матері, що ремонт не на часі?
Мати хоче робити ремонт і жаліється, що нема грошей. Зараз не працює. Як людині пояснити, що ремонт може і почекати?
Малая еще та• 17 марта 2023
Повезите её в эпик и посчитайте стоимость материалов. Сама перехочет
Мальовнича даль
• 17 марта 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ну а как она его сделает, если денег нет
Планує останні заощадження витрачати
Мальовнича даль
• 17 марта 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Так денег нет- ремонта нет. Все просто
Витратить всі кошти і буде на хлібі з водою сидіти
Царевна_несушка• 17 марта 2023
Ремонт всегда актуален. Но за свои деньги. Пусть мама пойдет заработает
Доктор Хаос• 17 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Планує останні заощадження витрачати
Скажите : мама, под твою ответственность.
Кудряшка Сью• 17 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Планує останні заощадження витрачати
Блин, покажите ей фотки разбомбленных домов
Скажите, что сбережения лучше беречь на форс мажор, мало ли что дальше.
А ремонт после победы
Точная копия плова• 17 марта 2023
Який ремонт? Для багатьох переклеїти шпалери,побілити стелю і вимити вікна це вже ремонт
Мальовнича даль
• 17 марта 2023
Ответ дляТочная копия плова
Робити балкон, ставити пластикові вікна, потім хоче кімнату обновити
Ниф_ниф• 17 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Ну это ее выбор
Бабуся мороз• 17 марта 2023
Мама доросла. Вважає, що на останні гроші треба вікна- хай встановлює. Вона ж не ідіотка, знає, скільки це коштує, розраховує сили. Що і кому ви пояснювати зібралися не дуже зрозуміло.
Кров з молоком• 17 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Ціни ростуть на будматеріали. Зараз це може обійтися дешевше, ніж через рік. Я б зробила
ПолБатона• 17 марта 2023
Смотря в каких условиях она живет и какой ремонт планируется. Жить-то надо сейчас, а не только после войны. Никто не знает, когда она закончится
Ну шо не так?• 17 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
В мене колега перед війною купила вікна на балкон, планували самі встановлювати, є кому.
Та й не стали. Бо як виб´є старі, ті тоді поставлять. До сих пір чекають.
І це в нас Рівне, спокійний регіон.
І я рахую, що правильне рішення.
І це в нас Рівне, спокійний регіон.
І я рахую, що правильне рішення.
Кров з молоком• 17 марта 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А ремонт после победы
Якщо що, поїде на пособіє в Європу
Мальовнича даль
• 17 марта 2023
Ответ дляПокращена
Так,а звідки гроші на ремонт?
Заощадження збирається використати, там невелика сума
Кудряшка Сью• 17 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
Якщо що, поїде на пособіє в Європу
Ну Европа не вечно принимать будет. И надо ж деньги туда доехать. И если ехать на пособие, то лучше хоть с небольшой, но своей денежкой в кармане. А войну пережить и без ремонта можно (разве что после прилёта ремонт)
Шпондєр• 17 марта 2023
У мужа мама еще и за его счет делает 🤣 хотя уже и в окупации там пожила.. пытался ей объяснить, что не время, но не получилось, сдался)))
ПолБатона• 17 марта 2023
Ответ дляНу шо не так?
І це в нас Рівне, спокійний регіон.
І я рахую, що правильне рішення.
І це в нас Рівне, спокійний регіон.
І я рахую, що правильне рішення.
Нда
И где они их держат - готовые окна?
Покращена• 17 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Вона доросла людина,хай сама вирішує. Але попередьте ,що в разі чого ви не зможете допомогти
Покращена• 17 марта 2023
Ответ дляПолБатона
Нда
И где они их держат - готовые окна?
На балконі..😅знаю таких людей..
Кров з молоком• 17 марта 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Після прильоту за рахунок допомоги
Кудряшка Сью• 17 марта 2023
Ответ дляКров з молоком
Після прильоту за рахунок допомоги
Вы верите в эту допомогу?
Я нет.
Люди ее вон 9-й год ждут.
Я нет.
Люди ее вон 9-й год ждут.
ПолБатона• 17 марта 2023
Ответ дляПокращена
На балконі..😅знаю таких людей..
Т.е. если прилетит, то все равно не будет ни старых окон, ни новых )) Но не, устанавливать до победы не будут, не на часі