Огірок та Помідорчик• 17 марта 2023
Дарсонваль. Хто використовував при геморої?
Дякую за відповіді
Огірок та Помідорчик
• 17 марта 2023
Ответ дляfrom Ukraine
навіть не знаю...
І я не знаю😂 от вирішила запитати, бо багато читаю, що дуже помічна річ.🤣
Огірок та Помідорчик
• 17 марта 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Запитаю в чоловіка, я вперше чую
Він у вас спец по геморою?)))
Я не чарівниця вам• 17 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Він у вас спец по геморою?)))
Він ФРМ лікар
Огірок та Помідорчик
• 17 марта 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Він ФРМ лікар
Тоді питайте🤣
ДелиВерка• 17 марта 2023
В мене є дарсонваль і є геморой. Але як ці 2 речі пов´язати між собою?!!!
Оля_с_киркою• 17 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У меня Дарсонваль дома валяется, удивилась когда в инструкции это прочитала. Но там так много противопоказаний к использованию.
Оля_с_киркою• 17 марта 2023
Ответ дляДелиВерка
Инструкции нет? Посмотрите там))
Цукрові вишні• 17 марта 2023
Ответ дляДелиВерка
Там насадка даже есть для этого) в инструкции написано.
Автор, я использовала для волос. Хорошая штука. То есть, для волос на голове!
ДелиВерка• 18 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
І я для волосся і ще для шрама після операції, але туди чи там... ні, хай ще побуде, я зараз вивчаю, як укріпити, і як що робити, щоб він не турбував натуральними методами
Огірок та Помідорчик
• 18 марта 2023
Ответ дляДелиВерка
Поділіться секретами, що нарили? Як укріпити? Теж шукаю різні вправи
ДелиВерка• 18 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не їсти що скріплює стул, більше вівсянки, буряка. Правильна поза при ходінні по великому. Можна послухати в аудіо версії, можна почитати, там з малюнками буде. В мене ускладнення, анемія, а всі ліки викликають скріплення, в період, поки їх приймаю взагалі капець