Ms. Dolly• 17 марта 2023

Дивний хлопець. Не знаю, куди їхати

Познайомилась в інтернеті з хлопцем. Спілкувались півроку. Вирішили, що треба зустрітись. Він кинув мені грошей. На готель, білети і ще трохи. Але не сказав, в яке місто їхати. Коли питаю, куди їхати, каже, що не може сказати. Бо в нього паранойя, що його хлопці з повістками знайдуть. Але дуже мене чекає. Якщо зібрати факти його розповідей, то він може бути в одному з двох міст. Це найбільш вірогідно, що в одному з цих двох. Хочеться з ним зустрітись. Але це якась дурня. Можу приїхати не в те місто. Або в те, але він не вийде, бо хлопці з повістками. Що робити?
автор Ms. Dolly • 18 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Как-то однобоко вы смотрите на ситуацию. Автор тоже хочет секса с этим человеком, плюс оплатил все попутные расходы. Их устраивает.
Другое дело, что мужчина загадочный и это настораживает.
І не вийде воно дешевше проститутки. Приїхати на вихідні виходить 4000 грн

PmB• 18 марта 2023
Ответ дляТихомандражная
беговелик это мужик. Это очевидно по его комментам. Тут полно мужиков под прикрытием, придумывают себе женские ники, есть например мужик с ником Ленночка.

То, что он м это очевидно. Ни одна женщина бы такое не говорила, ей все равно, что за другую платит мужчина за проезд. И только мужику хочется внушить женщинам, чтобы сами приезжали на секс, сами за себя везде платили и не ждали подарков.

Так то, это нелепо и смешно, я сама немолодая и некрасивая, но даже при этих вводных, мне и в голову бы не пришло ехать за свой счет к мужчине, зачем? Мужчина пусть едет, кружит, обеспечивает, дарит подарки и все организовывает.
Лннночка этт не то чудо с желтвм чем то на авке? Смайлы или что то подобное.
Тихомандражная• 18 марта 2023
Ответ дляPmB
Да, он. Это мужик, причем женоненавистник лютый.
PmB• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Ні, такий варіант точно ні. Бо потім будуть про жінок погане казати. Що гроші беруть і зливають

Волшебство.
автор Ms. Dolly • 18 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
У меня тоже ’много питает’)) например, о чём вы общались с человеком пол года, если он так и не сказал где он живёт? Ну и, естественно, где вы жить собрались в том городе? Или вы одним днём?
Или вы, вообще, троллите, что не исключено?
Я по фактам, які він казав в спілкуванні, і вирахувала, що за міста. А жити я буду в готелі, на який він дав гроші.
Да_Я_ТакаЯ_• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Він каже, що вийдемо погуляти, сходимо в ресторан. Я чесно не знаю, як це буде, якщо він так боїться. Так много питань, так мало відповідей
Я так и не поняла почему он не называет вам город. Вы военком в третьем поколении? Странно, что деньги перевел.
Чарівна патика• 18 марта 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Відправити йому ті гроші і упасти на мороз
Краще зразу упасти на мороз)
PmB• 18 марта 2023
Ответ дляТихомандражная
А еще сцыкло. Заблочило меня за легкий троллинг.
PmB• 18 марта 2023
Ответ дляТихомандражная
А как узнали что это на она а он?

18 мнеУЖЕ• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
это ее не обязывает, но он думает, что обязывает
Якщо нормальний, то не думає
Губи до вух• 18 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
То есть, вам надо к нему домой приехать, дождаться ночи и тогда он вас впустит прямо в квартиру? Такие планы?
Но сначала самой вычислить адрес. И убедить что хлопцы с повесткой не сели на хвост.
КрестьянинДиор• 18 марта 2023
Гроші залишити собі.
Написати, що приїхали в Бердичів, а він вас не зустрів.
Ви його прочекали в незнайомому місті, зняли готель, плакали всю ніч....
Він козел і вам ще винний.
І заблокувати.
Як ви збирались їхати до людини з паранойою?
А якщо він вас покалічить, бо подумає, що за вами воєнкомат слідкує?
begovelik• 18 марта 2023
Ответ дляPmB
что у меня желтое на авке?
begovelik• 18 марта 2023
Ответ дляТихомандражная
я?
автор Ms. Dolly • 18 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Гроші залишити собі.
Він козел і вам ще винний.
І заблокувати.
Ви перебільшуєте
Прагматик флегма• 18 марта 2023
У меня один вопрос , вы готовы от такого рожать , учитывая генные наследования и тп? От этого и пляшите.
begovelik• 18 марта 2023
Ответ дляPmB
я? я вас не блочило
автор Ms. Dolly • 18 марта 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Які генні наслідування, ви про що?? Зараз багато чоловіків ховається
PmB• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
я? я вас не блочило
Ой, все. Вы гений

Глубоководная селедка• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
то це 15-20 євро. і якщо він за вас сплачує, то він очікує чогось у відповідь. але продавати себе за такі гроші якось странно
Ну він би і сам приїхав до пані якби не боявся хлопців з повістками
TaFo• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
ну хз, може він також не дуже багатий і має витрати останнє, щоб пані приїхали? а пані зовсім немічна?
не дуже багаті доставку до хати не замовляють
Губи до вух• 18 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
В старпосте было про готель...
КрестьянинДиор• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Ви перебільшуєте
Впевнені?
Людина не називає адреси, міста....
Ви не знаєте його повних данних.
Навіть, якщо здогадаєтесь приблизно і поїдете.
То де вас шукати?
Може вам проведуть квест з різними адресами, а на останній буде 5 мужиків?
Ви безсмертна, чи трохи т.упа?

Ви його не знаєте, не бачили. Інтернет спілкування- це фігня.
Я можу теж, що хочеш розповісти, щоб заманити
TaFo• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
пані невзмозі сплатити 200грн за білет? це біля 5 євро.
а ви вже й придумали, куди автор їде? і ціну квитків нагуглили? не знала, що жаби можуть бути такими швидкими
автор Ms. Dolly • 18 марта 2023
Ответ дляГуби до вух
В старпосте было про готель...
Так, і йти додому до нього я теж не збираюсь. Якщо буде взаємна пристрасть, то в той самий готель підемо
begovelik• 18 марта 2023
Ответ дляTaFo
придумали що? жаби - це що ви маєте на увазі?
TaFo• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
а скажіть нам, темним, за які грощі ви продаєтесь і почуваєтесь нормально?
begovelik• 18 марта 2023
Ответ дляTaFo
я безцінна
автор Ms. Dolly • 18 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Впевнені?
Людина не називає адреси, міста....
Ви не знаєте його повних данних.
То де вас шукати?
Ви безсмертна, чи трохи т.упа?

Я знаю його піб, компанію, в якій працює, ми спілкувались по відеозв´язку і це точно не попередній запис картинки. Я його вже всюди, де можна було пробила. Але з містом проблема.
Губи до вух• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Якщо хлопці з повісткою все не зіпсують...