Ms. Dolly• 17 марта 2023
Дивний хлопець. Не знаю, куди їхати
Познайомилась в інтернеті з хлопцем. Спілкувались півроку. Вирішили, що треба зустрітись. Він кинув мені грошей. На готель, білети і ще трохи. Але не сказав, в яке місто їхати. Коли питаю, куди їхати, каже, що не може сказати. Бо в нього паранойя, що його хлопці з повістками знайдуть. Але дуже мене чекає. Якщо зібрати факти його розповідей, то він може бути в одному з двох міст. Це найбільш вірогідно, що в одному з цих двох. Хочеться з ним зустрітись. Але це якась дурня. Можу приїхати не в те місто. Або в те, але він не вийде, бо хлопці з повістками. Що робити?
Бойцовская• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Складно пояснити. Він ніби натякнув на одне місто. Але я не знаю, це я так трактувала, що то натяк, чи то правда натякнув. Сказав, що там у нього родичі. А за місяць до цього казав, що зараз живе у родичів. Дурдом. Бо фото, компанія, резюме 2-місячної давнини у нього на інше місто вказують. А до війни він жив взагалі в третьому...
Тобто ви спілкуєтеся пів року і не знаєте, в якому місті він живе?
А навіщо кудись їхати, якщо він не каже куди?
Ви в детективів граєте?
Анонім Секретар• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Ой дурдом
Автор, їдьте куди вам хочеться погуляти. Ну а що, ви не екстрасенс.
Доставучая• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Коли я їхала плацкартом, то була свідком того, як бухий чоловік, у якого було верхнє ліжко, нассав під себе і все те потекло. До цього він ще півночі обіцяв встати і всіх...
пошукайтв гуглі, як в купе їхала жінка з дитиною та її побили і пробували згвалтувати.
Після того як їду сама користуюсь тільки загальним вагоном, безпечніше.
Про ситуацію або пише місто або допобачення. Їдь туди не знаю куди 😂
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляДоставучая
Тоді інтерсіті. Це навіть краще. Менше часу, в разі чого, буду гуляти наодинці
дожену і ощасливлю• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Про що взагалi тема, я одна не розумiю, Вам дали грошi щоби що? Що саме вiн сказав, iдь будь куди, якщо повезе, зустрiнемось чи я не простий чувак, тому ти повинна вирiшити квест, щоб мене побачити? Це навiть не дивно, а тупо.
Патриоточка• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
ну хз, може він також не дуже багатий і має витрати останнє, щоб пані приїхали? а пані зовсім немічна?
Куда ж без вас, самодостаточных и независимых 😁
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляJulieta78
Я ещё раз переспрошу, я правда не понимаю.
Вы спрашиваете у него:
-Вася, в какой город мне ехать?
А он что?
Вы спрашиваете у него:
-Вася, в какой город мне ехать?
А он что?
Переводить тему, не відповідає саме на це. Один раз сказав, що у нього вже паранойя, тому не може сказати. Ще раз говорив, що навіть батькам не казав, де він живе
Ответ дляMs. Dolly
Так он просто больной!
Едь туда, не знаю куда, привези то, не знаю, что.
Мне странно, что вы на полном серьезе собираетесь ехать... Вы в своем уме вообще???
Copy-Paste• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Да, зарегистрирована. И с того города у него есть фотки. И резюме нашла за лето на тот город. Но у меня сомнения. Мне кажется, он переехал в другой город и работает на удаленке
А он предлагает Вам самой город угадать? Или как Вас приглашает?
Copy-Paste• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
А Ви?
Не можете сказати, я не поїду не знаючи куди. Ну, реально дитячий садок.
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste
Кинув гроші, сказав, щоб приїзжала. Тепер іноді нагадує, як дочекатися не може. Так, він думаю, що я сама хдогадаюсь. Зрозумілих вказівок та запрошень немає
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste
А Ви?
Він вже декілька місяців чекає. Я і не хочу їхати незрозуміло куди, але і хлопець гарний, не хочеться втрачати
Бутерброд з ікрою• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Действительно хорошой парень, только больной на голову.
Мрію про пончик• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Працює з дому, айтішник
Так і скажить йому (не виходячи з дому): я приїхала до тебе, шукаю тебе. Але знати не можу.
А на ці гроші влаштуєте собі шопінг.
Санька-4b93• 18 марта 2023
Ответ дляSamch
Ви повернулись з ЄС?
Не очень поняла вопрос и почему вас это интересует?
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляМрію про пончик
А на ці гроші влаштуєте собі шопінг.
Шопінг на 4 тисячі гривень? Так, можна купити собі щось, але це не шопінг. Замало грошей для шопінгу
дожену і ощасливлю• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Здається, ви знайшли один одного. Як Ви собі це уявляєте - поїхала до Львова, дзвоните, я у Львові, що далі? Він - ні, я не там, шукай далі.
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Саме так
Кредитная• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
блин, читаю и в шоке... А почему он не может вам прямо по видеосвязи сказать, в какой город вам ехать? он болен???? Я бы боялась такого мужчину

Кредитная• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
возвращайте деньги и блокируйте. Ради него же самого. может это его отрезвит немного... у человека планка поехала, а вы ведетесь и поддерживаете его в этом. паранойю лечить надо
Кредитная• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Саме так
прямо ему пишете - Вася, я иду за билетами, или говори, в какой город ехать или присылай мне номер карты для возврата и все. и посмотрите, что он ответит и насколько вы ему дороги
Там-тарарам• 18 марта 2023
то есть, вам колокол звонит, а вы собираетесь подыгрывать человеку с проблемами в психике?
Тріль!• 18 марта 2023
Вернуть деньги и заблочить.
У него псих.растройство.
Хорошо если вообще домой живой вернётесь, после встречи с таким.
У него псих.растройство.
Санька-4b93• 18 марта 2023
Ответ дляSamch
Це особисте питання, можна сказати, що часто вас бачила раніше і переймаюсь вашею долею. А враховуючи те, що ви на мене справляли враження сміливої жінки, взагалі була здивована, що ви виїхали
Так мило, особенно то что вы откуда то взяли, что я выехала. Откуда, интересно?
Санька-4b93• 18 марта 2023
Ответ дляSamch
Десь читала)) відповідь очікувана від вас, ваш чорний гумор подобається
Вы меня с кем то путаете. Я дома, под Харьковом.
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляSamch
Може ви будете у приватних повідомленнях залицятися?