Ms. Dolly• 17 марта 2023
Дивний хлопець. Не знаю, куди їхати
Познайомилась в інтернеті з хлопцем. Спілкувались півроку. Вирішили, що треба зустрітись. Він кинув мені грошей. На готель, білети і ще трохи. Але не сказав, в яке місто їхати. Коли питаю, куди їхати, каже, що не може сказати. Бо в нього паранойя, що його хлопці з повістками знайдуть. Але дуже мене чекає. Якщо зібрати факти його розповідей, то він може бути в одному з двох міст. Це найбільш вірогідно, що в одному з цих двох. Хочеться з ним зустрітись. Але це якась дурня. Можу приїхати не в те місто. Або в те, але він не вийде, бо хлопці з повістками. Що робити?
птицаворона• 18 марта 2023
Ответ дляИнтимная
Скажите, что надо ещё денег, дорога длинная.
Оце найраціональніший коментар. Плюсую - людина діло каже.
Лгин• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
хоче дешево мати секс, при тому, що проститутки коштують дорожче - я права?
У вас паранойя. Создайте свою тему.
Млинці зі смайликом• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Працює з дому, айтішник
Это у наркош такая паранойя бывает.
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
и что решили делать?
Мабуть, обрати те місто, де зареєстрована компанія. Поїхати туди.
МатьЧасть• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Вибачте, але це так тупо: кружляти потягами по країні, щоб зустрітися з хлопцем, який так хоче вас побачити, що не називає місто і не вийде з дому, щоб вас зустріти
У ваших стосунках він - принцеса в ’заточєнії’, а ви типу принц, який їде на коні її визволяти
Луноликая Вика• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
а адрес дал? или вы намеренны все дома обойти?
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Я не збираюсь до нього в хату йти. Якщо не вийде з ним, то піду знайомитись з місцевими кав´ярнями
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляМатьЧасть
Він каже, що вийде з дому. Не знаю. Може моніторить тг канали з інфою по повістках. Додому до нього я не збираюсь йти
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляМатьЧасть
Якщо йому це не треба, то нащо гроші надсилати?
МатьЧасть• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Скільки він вже з дому не виходить?
Мабуть, хоче живого спілкування і втомився (вибачаюсь) дрочити. Гроші на дорогу - це пару тисяч гривень, це невелика затрата з його боку. Це ви заморочуєтесь, щоб вирахувати його місто, купити квитки, витрачаєте свій час, щоб доїхати, ризикуєте втрапити в халепу в чужому місті.
Чому він просто не скаже вам місто? Ну, це ж тупо. Хай би вже адресу не називав, а таксі прислав за вами на вокзал, але ж місто призначення треба знати, а не їхати наосліп.
руки_Крюги• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
то це 15-20 євро. і якщо він за вас сплачує, то він очікує чогось у відповідь. але продавати себе за такі гроші якось странно
У вас такая тяжелая жизнь в Европе?
Укр курса евро вы не знаете... это печально
Все возможно• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
А навіщо вам це?
Перемелица• 18 марта 2023
Рромантика ..бісь воно конем
поржала, треба б було по цьому сюжету ролік зняти ’як працюю воєнкомат’
Перемелица• 18 марта 2023
А так автор (якщо ситуація таки є:)) то я б поїхала в Одесу, просто хочу в Одесу
Чекаю завтра• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Працює з дому, айтішник
как скажет, так и поедите.
Не спешите.
Кондуктор трамвая• 18 марта 2023
Раз, два, три, четыре, пять, я иду искать.
Пишите, что приехали, а куда не скажете, но ждете его с нетерпением. Позже пишите, что не дождались, наверное городом ошиблись, пусть еще денег бросает, поедете искать дальше.)
Маурита• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
а чого він вам відправляє гроші на поїхати? ви не заробляєте?
Еще не хватало за свои бабки к мужикам кататься
Tenderness• 18 марта 2023
Айтішники майже всі зареєстровані, як ФОП. Якщо знаєте його піб, то opendatabot в телеграмі все розкаже про його ФОП та майно, включно з адресою реєстрації.
Дай подивлюся• 18 марта 2023
Автор, тобто хлопець каже - приїзжай, але не називає місто. Тобто ви самі оберете в яке місто їхати? А він потім до вас приєднається? Чи він каже - вгадай де я і приїзжай? Ви його питали - в яке місто вам їхати? Дуже дивний розклад.
КарамбОлька• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Ото таракани в голові у вас))))
КарамбОлька• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Не моніторте нічого. Приїхали, повідомили. Пішов у мороз, пішла гроші спустила і додому. Я розумію що може остерігатися чи боятись повістки, але ж то вже паранойя. Не дай боже з таким жити.
Чавонадо• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Я б може і свої заплатила, якщо б ці міста були мені цікаві. А так, без нього, я б туди не поїхала
То виберіть місто, яке вам цікаве, та їдьте туди. А як виявиться, що то не місто його мешкання, щиро здивуєтеся)
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляЧавонадо
Так, слушна порада. Я мабуть поїду в те, в якому вже була декілька разів, щоб точно не заблукати
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляSamch
Ви не боїтесь що це псих, який вас вб’є...?
Я вже достатньо бачила в своєму житті. Тому до чоловіка на хату після декількох побачень більше не піду
Анонім Секретар• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Да, зарегистрирована. И с того города у него есть фотки. И резюме нашла за лето на тот город. Но у меня сомнения. Мне кажется, он переехал в другой город и работает на удаленке
Він думає, що ви повинні здогадатися куди їхати?
То хай хоч намікне кули
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляАнонім Секретар
То хай хоч намікне кули
Складно пояснити. Він ніби натякнув на одне місто. Але я не знаю, це я так трактувала, що то натяк, чи то правда натякнув. Сказав, що там у нього родичі. А за місяць до цього казав, що зараз живе у родичів. Дурдом. Бо фото, компанія, резюме 2-місячної давнини у нього на інше місто вказують. А до війни він жив взагалі в третьому...