Ms. Dolly• 17 марта 2023

Дивний хлопець. Не знаю, куди їхати

Познайомилась в інтернеті з хлопцем. Спілкувались півроку. Вирішили, що треба зустрітись. Він кинув мені грошей. На готель, білети і ще трохи. Але не сказав, в яке місто їхати. Коли питаю, куди їхати, каже, що не може сказати. Бо в нього паранойя, що його хлопці з повістками знайдуть. Але дуже мене чекає. Якщо зібрати факти його розповідей, то він може бути в одному з двох міст. Це найбільш вірогідно, що в одному з цих двох. Хочеться з ним зустрітись. Але це якась дурня. Можу приїхати не в те місто. Або в те, але він не вийде, бо хлопці з повістками. Що робити?
Samch• 18 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
Вы меня с кем то путаете. Я дома, под Харьковом.
Та ні, може то про вас писали, але помилялись що ви виїхали.) Рада за вас що ви живі і відносно все добре!

Санька-4b93• 18 марта 2023
Ответ дляSamch
Дякую, дуже приємно за таку увагу
Спішу - перекидаюсь• 18 марта 2023
Он с приветом. Почему он город назвать не может? Он там один мужчина во всем городе?
Я тоже знаю мужчину, который из дома боится выходить и за всю войну ни разу не выходил. Но ваш вариант еще круче
Бутерброд з ікрою• 18 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Здається, ви знайшли один одного. Як Ви собі це уявляєте - поїхала до Львова, дзвоните, я у Львові, що далі? Він - ні, я не там, шукай далі.
Точнее не скажешь.
Зілля до весілля• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
чи вона працює в салоні? я не зрозуміла, чому він оплачує її квитки.
Боже, жінко, шо вам то так спокою не дає. Ніхто ні за що не оплачує? Образливо настільки, шо аж підриває? Шкода вас.
Зілля до весілля• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
люкс? пани не люксом будет ехать, и даже не купе. и если чувак за нее заплатит, то будет ожидать от нее, что она ему отдастся на первом же свидании - странно продаваться за такие деньги.
😅😅😅Боже, бідна ви бідна🤦‍♀️
Добрый Йиннот• 18 марта 2023
Просіть ще грошей.
Пропадаєте на кілька діб з мережі.
Повертаєтесь. Надсилаєте листи-подяки за прекрасний секс і великий член.
Жена аллигатора• 18 марта 2023
Людина або у розшуку, або психічно хвора. Які інші варіанти можуть бути?
begovelik• 18 марта 2023
Ответ дляЗілля до весілля
😅😅😅Боже, бідна ви бідна🤦‍♀️
А ви також любите халяву?

Зілля до весілля• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
А ви також любите халяву?
Хто запрошує, той і оплачує. Якщо ви себе поважаєте і не летите як собачка , оплачуючи чужі запрошення. Можна заодно з тортиком в зубах і котлетками в лоточку. Як сильна і незалежна.
begovelik• 19 марта 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Да ви шо?
Коли вас друзі запрошують на день народження, то вони мають і транспорт оплатити? Не знала
Зілля до весілля• 19 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Да ви шо?
😅😅😅
МатьЧасть• 01 апреля 2023
Авторе, як ви? Знайшли свого принца?
автор Ms. Dolly • 01 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Авторе, як ви? Знайшли свого принца?
Так
МатьЧасть• 01 апреля 2023
О, то давайте подробиці! Місто з 1-го разу вгадали, чи він розколовся?
автор Ms. Dolly • 01 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Я повернула йому гроші. Він через деякий час приїхав сам. Не очікувала, що він наважиться. Норм хлопець виявився. Спілкуємось далі. Думаємо, як би жити в одному місті
МатьЧасть• 01 апреля 2023
О, це вже щось