Ms. Dolly• 17 марта 2023
Дивний хлопець. Не знаю, куди їхати
Познайомилась в інтернеті з хлопцем. Спілкувались півроку. Вирішили, що треба зустрітись. Він кинув мені грошей. На готель, білети і ще трохи. Але не сказав, в яке місто їхати. Коли питаю, куди їхати, каже, що не може сказати. Бо в нього паранойя, що його хлопці з повістками знайдуть. Але дуже мене чекає. Якщо зібрати факти його розповідей, то він може бути в одному з двох міст. Це найбільш вірогідно, що в одному з цих двох. Хочеться з ним зустрітись. Але це якась дурня. Можу приїхати не в те місто. Або в те, але він не вийде, бо хлопці з повістками. Що робити?
КрестьянинДиор• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Я знаю його піб, компанію, в якій працює, ми спілкувались по відеозв´язку і це точно не попередній запис картинки. Я його вже всюди, де можна було пробила. Але з містом проблема.
Вибачте, але у вас обох, проблеми з ’головою’
В нього з його паранойою
І у вас, що ви її виправдовуєте.
Удачі!
В нього з його паранойою
І у вас, що ви її виправдовуєте.
Удачі!
Чарівна патика• 18 марта 2023
Ответ дляТихомандражная
беговелик это мужик. Это очевидно по его комментам. Тут полно мужиков под прикрытием, придумывают себе женские ники, есть например мужик с ником Ленночка.
То, что он м это очевидно. Ни одна женщина бы такое не говорила, ей все равно, что за другую платит мужчина за проезд. И только мужику хочется внушить женщинам, чтобы сами приезжали на секс, сами за себя везде платили и не ждали подарков.
Так то, это нелепо и смешно, я сама немолодая и некрасивая, но даже при этих вводных, мне и в голову бы не пришло ехать за свой счет к мужчине, зачем? Мужчина пусть едет, кружит, обеспечивает, дарит подарки и все организовывает.
Теж так подумала
Не боюся осуду• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
ну хз, може він також не дуже багатий і має витрати останнє, щоб пані приїхали? а пані зовсім немічна?
У Вас сын?
Не боюся осуду• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
люкс? пани не люксом будет ехать, и даже не купе. и если чувак за нее заплатит, то будет ожидать от нее, что она ему отдастся на первом же свидании - странно продаваться за такие деньги.
Ее насиловать будут? Мало ли что он ожидать будет
РокерША• 18 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
То есть, вам надо к нему домой приехать, дождаться ночи и тогда он вас впустит прямо в квартиру? Такие планы?
Яке вночі пустить. Там же ж хлопці з повістками в засаді під дверима. І автор- то не автор, а хлопець з повісткою, перевдягнений просто, шифрується. Ну як він їй адресу скаже, ви шо?
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляРокерША
Не пишить таке. Бо я вже сама почуваюся хворою)))
Не боюся осуду• 18 марта 2023
Ответ дляТихомандражная
Ой, некоторым мамам сыновей присущ такой уровень мизогинии, до которого мужикам ещё деградировать и деградировать
Все возможно• 18 марта 2023
Мабуть я б не ризикнула до такого їхати, це м´яко кажучи дивно виглядає.
Прагматик флегма• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Які генні наслідування, ви про що?? Зараз багато чоловіків ховається
Даже не знаю кто более странный вы или он.
Так вот он может и ховается. А может делает так чтоб ваш труп потом никто не нашел. Подумайте.
Не боюся осуду• 18 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Впевнені?
Людина не називає адреси, міста....
Ви не знаєте його повних данних.
Навіть, якщо здогадаєтесь приблизно і поїдете.
То де вас шукати?
Може вам проведуть квест з різними адресами, а на останній буде 5 мужиків?
Ви безсмертна, чи трохи т.упа?
Ви його не знаєте, не бачили. Інтернет спілкування- це фігня.
Я можу теж, що хочеш розповісти, щоб заманити
Людина не називає адреси, міста....
Ви не знаєте його повних данних.
То де вас шукати?
Ви безсмертна, чи трохи т.упа?
Мне тоже только дурные мысли в голову лезут, я бы побоялась ехать.
Не боюся осуду• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Так компания зарегестрирована в каком то городе
КрестьянинДиор• 18 марта 2023
Ответ дляНе боюся осуду
І це мені 40-к
І я гуляла в молодості достатньо
Але, за таких умов, в будь-якому віці не поїхала б.
І не розглядала.
Це параноя, неповага, незацікавленість....
І я гуляла в молодості достатньо
І не розглядала.
Не боюся осуду• 18 марта 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А в телефоне жертвы ни адреса, ни даже города
Не боюся осуду• 18 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
І це мені 40-к
І я гуляла в молодості достатньо
І не розглядала.
І я гуляла в молодості достатньо
І не розглядала.
Мені 46, я сцикло в цьому плані завжди була
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Да, зарегистрирована. И с того города у него есть фотки. И резюме нашла за лето на тот город. Но у меня сомнения. Мне кажется, он переехал в другой город и работает на удаленке
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Я скажу своим доверенным лицам, куда я поеду. Город они точно знать будут. По возможности буду иногда описывать, где была и что проходила
Не боюся осуду• 18 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Езжайте с кузнецом для подстраховки
всемВсёИмного• 18 марта 2023
Ответ дляbegovelik
пані невзмозі сплатити 200грн за білет? це біля 5 євро.
А аи знаєте куди рані їде?
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А аи знаєте куди рані їде?
Навіть автор не знає))
Ms. Dolly
• 18 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Это ж надо такое придумать,трольная
Вам смішно, а мені ні