Счастье_же_вот_оно• 18 марта 2023

Чи можу я повернути в Алло дайсон?

Привіт. Вчора отримала в подарунок стайлер дайсон за 35 тис. Мені він не потрібен.
Чи хотя би обміняти- хз на що. Приймуть? Чи пошлють?
ИМХОля• 18 марта 2023
Дайсон офіційно вийшли з України, і що це за ціна 35 тис, він 24 коштує
Полтавська галушка• 18 марта 2023
У вас подарок с чеком, тогда без проблем. Если чека нет , глупый вопрос
автор Счастье_же_вот_оно • 18 марта 2023
Ответ дляИМХОля
Стайлер версія лонг. Можливо у баєрів 24. Цей з алло.
35999 в чеку
Ответ дляИМХОля
Все таки є така ціна
Бутерброд и я• 18 марта 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Все таки є така ціна
От хто дарує подарунки на такі суми, не уточнивши, чи він потрібен?!
Ответ дляБутерброд и я
Чоловік. куськіна мать.
PmB• 18 марта 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Чоловік. куськіна мать.
Нет. Такие товары не подлежат возврату
PmB• 18 марта 2023
Ну и мужа обидите. А вещь классная
Ответ дляPmB
Нет. Такие товары не подлежат возврату
А якщо не використаний? В коробці? Теж ні?
PmB• 18 марта 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
По закону нет. А так пробуйте
Залатавая• 18 марта 2023
Якщо є чек, то приймуть. Якщо не має, то пошлють. Та,якщо було сплачено карткою, то, скоріш за все, туди ж гроші і повернуть
Ответ дляЗалатавая
Чек є. Сплачено картою. Будемо завтра пробувати. Його, ще виявляється, везли під замовлення, бо на магазині не було. Заморочився трохи. Хоть би прийняли.
ЕлькиПальки• 18 марта 2023
Дівчата , а що то за фен такий чарівний ? Бачу , що часто баєри замовляють і дівчата продають , кому трохи не вгадали з подарунком )
Ответ дляЕлькиПальки
Ну по опису одні плюси. Але, мені він просто без потреби. Укладаю просто на браш і це вже на автоматі. Тому він, просто, не потрібен. Можливо, хто закручує постійно, тому би і підійшло. Заради одніє насадки купувати стайлер за 35 тис, то якийсь прикол.
13чудоСВЕТА• 18 марта 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Это стайлер, очень классный. Я себе хотела до войны купить на ДР, по нормальной цене, но не успела. Заказ застрял, а потом цена поменялась
Вареничніца• 18 марта 2023
А я хочу таку річ. Але чомусь у тій країні де зараз перебуваю його немає((
Мама Карло• 18 марта 2023
Пробуйте вернуть, вполне может получиться, раз он новый с чеком.
ИМХОля• 18 марта 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я до війни брала за 18 тис, зараз в Польші він 2800 злотих, наші ціни гнуть нереальні
Незламна• 18 марта 2023
Ответ дляPmB
По закону нет. А так пробуйте
Чому ні? Якщо є чек, упаковка і 14 днів на прверненння.
Залатавая• 18 марта 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
На карту і буде повернення тоді. Якщо хочете повернути такящоб він ге дізнався, то нк вдасться
Спробуйте. Мені навіть цікаво ))
Кіна не буде• 18 марта 2023
Ответ дляНезламна
Ні, всякі штуки для укладки не підлягають поверненню. Про це кругом пишуть.
Кіна не буде• 18 марта 2023
Подивилася в Розетці ’* Згідно ЗУ ’Про захист прав споживачів’ вироби належної якості обміну та поверненню не підлягають.’
Айпишница• 18 марта 2023
Автор, не слухайте нікого. Ідіть в магазин з товаром і чеком і кажіть, щоб забрали, якщо ні, викликайте поліцію і вже за 2 хв будуть гроші у вас. 14 днів, чек, коробка є, все решта шліть, це відмазки.
35 тис... де люди такі гроші беруть на фен
13чудоСВЕТА• 18 марта 2023
Ответ дляИМХОля
Вот и я до войны лонг хотела заказать себе до 20 тыс, но началась война, не успела
Буду летом в Польше, нужно будет купить
Незламна• 19 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
Не знайшла в переліку товарів, що не підлягають поверненню фен, значить повинні прийняти. Фен це електропобутовий прилад і повернути його можна.
Бутерброд и я• 19 марта 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Чоловік. куськіна мать.
Тю на нього) виставте на олх, якщо не вдасться повернути))