Янсур анабой!
Мария32_22• 18 марта 2023
Як я люблю тему Хвилювалочка. От поки її не почитаю трусить усю. Зайду, а тут хто ще не помився, хто що з´їв, хто де поїде, хто що купить. Романтика ))) І вже і не страшно
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляirina _d
Ой, мне как-то нужно было спиртное купить. Я как-то и не туда, что ограничения по времени. На кассе ’ отпускаем с 11’, сейчас 10.50.
Так я, как классический бухарик, оплатила все кроме алкоголя и потом 10 минут топталась возле кассы, ждала 11 часов.
Стыдно даже было как-то
Пора дома запасы иметь уже))
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Як сухий закон був, і навіть своїм не продавали, я спокійно замовила винчик з Одеського заводу з краником. На Великдень розговілись🥰
Ой, картинку вчора зберегла)
Ответ дляirina _d
Стыдно даже было как-то
Ми в Метро вранці таку картину наблюдали, тільки 11 стукнуло, був масовий забіг з корзинками до кас...
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Напоїть, підкупить?
А потім ’есть дєло’?
Ні, навпаки. Після дєла. Висотні роботи і алкоголь несумісні
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
До речі, рада вас читати, а то минулого разу ваш настрій не дуже нам подобався...
Дякую. Трохи мене хитало, потім ще раз. Зараз стало краще. Ось посиджу з вами, поки з дитиною бісяться і підемо у турецький ресторан. Дуже хочу османської кухні
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляrybka21
Новини з їбанаріуму
Руснявий депутат Семен Багдасаров пропонує скоритатися можливістю та віджати землі в Туреччини, поки та ослабла після землетрусів.
🤡🤡
Що ж вони земельки ніяк не нажруться. Спіймати б мені одного, я б нагодувала
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Так не годувати треба, а закопувати.
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так не годувати треба, а закопувати.
Ну так, їсти з лопати вони люблять
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ти ж хотів землі цієї
То тепер змішайся з нею
Колискова для ворога
Стасік
То тепер змішайся з нею
Колискова для ворога
Стасік
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ну так, їсти з лопати вони люблять
Це вже традиція.
irina 2709• 18 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
❗️Ворог завдав два ракетні удари по смт Великий Бурлук Куп´янського району. Пошкоджені будинки, господарські споруди пожежно-рятувальна частина, 6 приватних автомобілів
Ранкове зведення голови ХОВА.
Область(
Ранкове зведення голови ХОВА.
Область(
Тварі 🤬🤬🤬
Всім привіт, щось інтернет підвисає. Тільки змогла зайти
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Смачного!!!
А я б зараз в Стамбул з радістю!!! Але без чоловіка не можу...
Я не була у ньому(
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я не була у ньому(
Была дважды, и этого однозначно мало!!!
А гранд базар ночью вообще )))
Мы первый раз через него дорогу срезали))) местные шарахались от нас, там сплошной лабиринт)))
А гранд базар ночью вообще )))