Zelenkа• 18 марта 2023

Хвилювалочка суботня. Ранок починається не з кави.

Янсур анабой!
Мария32_22• 18 марта 2023
Як я люблю тему Хвилювалочка. От поки її не почитаю трусить усю. Зайду, а тут хто ще не помився, хто що з´їв, хто де поїде, хто що купить. Романтика ))) І вже і не страшно
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляsobacura
Мої у вихідні рано (( середній з 6 до 7, потім менша підтягується. У 8 вже просять їсти. Старший ще валяється.
Мои когда маленькие были спали долго! Это они в меня поспать до обеда , это святое ))))
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляirina _d
Ой, мне как-то нужно было спиртное купить. Я как-то и не туда, что ограничения по времени. На кассе ’ отпускаем с 11’, сейчас 10.50.
Так я, как классический бухарик, оплатила все кроме алкоголя и потом 10 минут топталась возле кассы, ждала 11 часов.
Стыдно даже было как-то
Пора дома запасы иметь уже))
Gupa• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Думала чоловіку пива купити
Діло є
Напоїть, підкупить?
А потім ’есть дєло’?
rybka21• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
От 100%
Респект))
Новини з їбанаріуму
Руснявий депутат Семен Багдасаров пропонує скоритатися можливістю та віджати землі в Туреччини, поки та ослабла після землетрусів.

🤡🤡
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Як сухий закон був, і навіть своїм не продавали, я спокійно замовила винчик з Одеського заводу з краником. На Великдень розговілись🥰
Ой, картинку вчора зберегла)
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ой, картинку вчора зберегла)
Ото я ахах😂🍷
Gupa• 18 марта 2023
Ответ дляirina _d
Стыдно даже было как-то
Ми в Метро вранці таку картину наблюдали, тільки 11 стукнуло, був масовий забіг з корзинками до кас...
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Напоїть, підкупить?
А потім ’есть дєло’?
Ні, навпаки. Після дєла. Висотні роботи і алкоголь несумісні
LudaSHS• 18 марта 2023
Ответ дляrybka21
Ні
Хоча як йшли від метро, знов вило.
❗️Ворог завдав два ракетні удари по смт Великий Бурлук Куп´янського району. Пошкоджені будинки, господарські споруди пожежно-рятувальна частина, 6 приватних автомобілів

Ранкове зведення голови ХОВА.

Область(
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
До речі, рада вас читати, а то минулого разу ваш настрій не дуже нам подобався...
Дякую. Трохи мене хитало, потім ще раз. Зараз стало краще. Ось посиджу з вами, поки з дитиною бісяться і підемо у турецький ресторан. Дуже хочу османської кухні
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляrybka21
Новини з їбанаріуму

🤡🤡
Этим бы лишь бы что то отжать … у самих тайга на пахана , газа нет, но отжать то святое !!!
МДТ• 18 марта 2023
Ответ дляrybka21
Новини з їбанаріуму

🤡🤡
Кончені. Там дна немає. Божевілля якесь.
Gupa• 18 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
А може чимось, а то всі думки тільки про когось
Так хтось, то цікавіше, аніж щось!!!
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Так хтось, то цікавіше, аніж щось!!!
Так вона заміжня
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляrybka21
Новини з їбанаріуму

🤡🤡
Що ж вони земельки ніяк не нажруться. Спіймати б мені одного, я б нагодувала
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Хоч пофоткайте нам, що там сиачного буде!
Gupa• 18 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Пора дома запасы иметь уже))
Адреса нарешті буде?
Чи пальці в двері?
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Так не годувати треба, а закопувати.
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так не годувати треба, а закопувати.
Ну так, їсти з лопати вони люблять
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ти ж хотів землі цієї
То тепер змішайся з нею

Колискова для ворога
Стасік
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Адреса нарешті буде?
Чи пальці в двері?
Ирпень)
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ну так, їсти з лопати вони люблять
Це вже традиція.
Gupa• 18 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Смачного!!!
А я б зараз в Стамбул з радістю!!! Але без чоловіка не можу...
irina 2709• 18 марта 2023
Ответ дляLudaSHS

Ранкове зведення голови ХОВА.

Область(
Тварі 🤬🤬🤬
Всім привіт, щось інтернет підвисає. Тільки змогла зайти
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Смачного!!!
Я не була у ньому(
Gupa• 18 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так вона заміжня
А що, якщо одружена, то чоловік стає щось? Бідна Просто я...
ЛЮБА• 18 марта 2023
Две подружки , играют)))
sobacura• 18 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Так і спати люблю! А діти жаворонки, в чоловіка вдалися.
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я не була у ньому(
Была дважды, и этого однозначно мало!!!
А гранд базар ночью вообще )))
Мы первый раз через него дорогу срезали))) местные шарахались от нас, там сплошной лабиринт)))