Комиссия50%• 18 марта 2023
Вторичная выгода от лени
Какая может быть?
Как можно оправдать лень?
Вредняжка• 18 марта 2023
дивлячись, яку лінь виправдовувати.
Вигідна лінь - це не йти в магазин чи на шопінг, бо ліньки, і зекономити на цьому
Це єдина корисна лінь.
Все інше - борюся з собою регулярно. Я лінива капець.
Найбільша моя перемога ліні - змусила через лінь ходити себе до залу перший рік, потім вже мене затягнуло. Зараз спортивна і красива) ніхто не вірить, що мені 38. Бо багато хто мене памятає жирненькою, з вагою 65 при зрості 158. Зараз вага 48 стабільно.
Це єдина корисна лінь. Все інше - борюся з собою регулярно. Я лінива капець.
Покращена• 18 марта 2023
Не треба нести відповідальність? Ну типу полежу, провалю все, але ж якщо б щось робив, то також би був шанс все провалити, а так- сили зекономив, надію собі не давав, відповідальність за свої дії не несу, бо не можна нести відповідальність за дії, яких не вчиняєш. Ну і тут момент ще про лінь vs прокрастинація vs недостатня мотивація vs втома і нестача ресурсів vs самоінвалідизація vs вивчена безпорадність. Бо часто лінню називають все, що завгодно, але по факту треба розбиратись в кожному конкретному випадку, про що воно?
Шикаю і викаю• 18 марта 2023
Так кажуть же, що немає ліні, а є відсутність інтересу. Соромно ж сказати, я на нижній сходинці розвитку - мені цікаво тільки втикати в телефон і їсти. А якщо сказати ,,я лінива, тому нічого на роблю,, - звучить трохи краще.
Я зараз не про стрес і нервове напруження, коли дійсно немає сил на щось.
Не худа ні разу• 18 марта 2023
У нас умер хомяк. Мама сказала брату вынести мусор заодно и хомяка. Но брату было лень.
В итоге через пару часов хомяк ожил.
Это он впал в спячку на подоконнике (зима была).
А как в кухню к мусору поставили - так он прогрелся и ожил :))
Лень спасла хомяка:))
В итоге через пару часов хомяк ожил.
Лень спасла хомяка:))
Життє Бентежне• 18 марта 2023
Ответ дляВредняжка
дивлячись, яку лінь виправдовувати.
Це єдина корисна лінь.
Нежелание идти в магазин тоже может быть неполезным. Например, у человека нет демисезонной обуви, нужно поехать в магазин подобрать себе обувь, но неохота. В итоге ему не в чем ходить
Комиссия50%
• 18 марта 2023
Ответ дляMiraTarot
Автор, есть классная книга ’Энциклопедия пороков’. Там про лень есть) в целом, каждый порок рассматривается с разных граней
Спасибо, почитаю
Комиссия50%
• 18 марта 2023
Ответ дляПокращена
Мне например лень, но все равно я делаю, через силу, не всегда в полном объеме, но делаю. Но блин, почему так сложно