Весела пiсенька• 1 час назад

Сімейна ситуація. Скажіть вашу думку зі сторони.

Розійшлись з чоловіком на емоціях ( не розлучились, просто живемо окремо)
Зараз я працюю з психологом. Пропрацьовую своїх тараканів.
Є намір відновити стосунки.
Але не можу зрозуміти чи у чоловіка є цей намір.
Він мовчить, нічого не пише, не дзвонить.
Але щомісяця скидує гроші, і пару разів на місяць набору продуктів. Просто під´їхав, залишив пакет і поїхав.
Я не знаю на якій козі підїзджати
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Надеюсь он вас заблокирует
Чому ви на це надієтесь?
Замурмишка• 1 час назад
Ответ дляРятівник Малібу
Напишите СМС : Ты меня ещё любишь?
Це маніпуляції. Просто видалить це СМС
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляВельшановна
Перестанете їй гроші носити?
Я ще в магазин гроші ношу, і до стоматолога і до косметолога.
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
А ви йому привозите продукти? Гроші скидаєте?
Ні
БезВзяток• 1 час назад
Ответ дляЗамурмишка
Для поганого психолога - так і є. У нормального черги стоять, він працює над вирішенням проблеми, а не години напрацьовує
Вибачте, але я не знаю жодної сімейної пари, яких би врятував психолог. Це просто викачка грошей під соусом «слушних порад»
Вельшановна• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
Гроші чоловіка
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляЗамурмишка
Дуже гарний психолог. Прокачана. Відпрацьовує кожну гривню .
Вакцениро Вона• 1 час назад
Так если вы сейчас не готовы сходиться, зачем вам на какой-то козе подъезжать? Или *скажи что любишь, я тогда еще пару месяцев погуляю и может вернусь, ну или сколько там психолог назначит*.
Анонимушка• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Надеюсь он вас заблокирует
Завжди ’вірю’ в жіночу дружбу і солідарність
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляБезВзяток
Можливо тому що приходять коли коняка здохла
Але навіть якщо я не буду з чоловіком.
Мені все одно потрібно виправляти себе і свої помилки.
Я погнала• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
Теоретично я так само можу відвикнути.
Але на справді я відпочила, нерви заспокоїлись.
За допомогою психолога я розглядає ситуації під іншим кутом зору.
І в мені навпаки таке глибоке почуттЯ прокидається. Я ж думала що вже немає любові.
А вона є, і дуже глибока
Вы не дали деталей, поэтому только фантазировать можно, но вы пишете, что вы эмоциональная, его выставили. Он теперь ждет когда вы отойдете и позовете назад, либо хочет каких то извинений от вас
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляВельшановна
Гроші чоловіка
Я добре заробляю
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Я скажу. Це відчуття що тебе люблять воно неймовірно надихає. Я наче бачу мету
ЛЮБА• 1 час назад
Обязательно слушайте психолога ))) вы пока там в своем Ге копаетесь , легко найдется принцесса , и откопает у него золотую жилу … и будет вам счастье с вашими тараканами , психологом и раскопками !
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляЯ погнала
Я його не виставила. Це я пішла
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
Инфантильность она скорее у вас, а не у мужа.
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляЛЮБА
Так точно і в мене принц може з´явитись.
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Чому? Поясніть?
Файна пані• 1 час назад
Моя думка. Йому добре без вас. Зручніше гроші дати і продукти привезти ніж жити з вами. Мабуть добрячі у вас таракани.
ЛЮБА• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
У вас с вашими тараканами , Ге и психологом
Svit_from_It• 1 час назад
Ну конечно есть шансы. Он думает вы обижены и злитесь на него и сами ж захотели разойтись. Он делает что может чтобы не навязываться но показывать вам заботу
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
Чому? Поясніть?
Потому что слова это ерунда для взрослого человека. А вот дела - это важно.
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляЛЮБА
Ну а ви думаєте я від принца шла? Там теж багато цікавого
Вельшановна• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
Я добре заробляю
То для чого берете гроші і продукти? Це ж не дає вам можливості розібратись в собі
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляВельшановна
Бо я жадна
Бабульція• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
И именно по этому вы сейчас тут
Вельшановна• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
Чому? Поясніть?
Ну ви ж хочете щоб він поступав як вам хочеться
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляБабульція
И именно по этому вы сейчас тут
Вона зупиняє подібні розмови.
Тому я тут
автор Весела пiсенька • 1 час назад
Ответ дляВельшановна
В мене було питання в старпості.
Те що він мені допомогає певним чином. Чи значить що він ще не закрив тему з нашим сімейним життям.
Вельшановна• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
В мене було питання в старпості.
Якщо ви не можете дати відповідь на це питання, то хто вам може дати?
Може він радий, що ви звалили і дає вам гроші, аби ви не повернулись