Бандитка Сью• 18 марта 2023

Видно ли аденоиды через нос?

Врач поставил такой диагноз, но эндоскопию не делал. Увидел аденоиды при обычном осмотре. Их действительно видно через нос?
Включила фонарик, насветила ребенку в нос, действительно видно какие-то отростки тканей в носовых ходах телепаются. Это они?
ішо• 18 марта 2023
а підлогу він не побачив у такий спосіб?
гікарю приблизно 40-50 років?
автор Бандитка Сью • 18 марта 2023
Ответ дляішо
гікарю приблизно 40-50 років?
Нет, молодой, лет 30-35.
Так там действительно что-то видно. Я просто не пойму, это уже аденоиды так разрослись, что их видно в носу?
ішо• 18 марта 2023
скоріш за все, він купив диплом, якщо він в нього взагалі є
аденоїди знаходяться майже в горлі. мені видаляли, я точно знаю)
ЮлияА91• 18 марта 2023
И? Что сказала делать?
Д.Леся• 18 марта 2023
Нам тільуи но оглядали носик
Виводили на екран збільшене зображення і все розповідали
Дійсно, видно
Просив сказати слово ’лампа’ і пояснив, що під час вимови задіюється м´яке піднебіння і в просвіті видно аденоїди
автор Бандитка Сью • 18 марта 2023
Ответ дляД.Леся
Нам тільуи но оглядали носик
Дійсно, видно
Моему только расширители в нос поставил и посмотрел. И сразу сказал
Все знаю від і до• 18 марта 2023
Ответ дляішо
гікарю приблизно 40-50 років?
А как аденоиды определали лет 40 - 50 тому назад , когда УЗИ , МРТ , КТ и прочие блага загнивающего запада в стране процветающего социализма отсутствовали ?
Д.Леся• 18 марта 2023
Тоді - йой...
Не коментую
ішо• 18 марта 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
дзеркальцем, як в стоматолога
Все знаю від і до• 18 марта 2023
Ответ дляішо
дзеркальцем, як в стоматолога
И в нос совали такую металлическую хреновину и смотрели . То есть , простым визуальным осмотром . То есть , все прекрасно видно . Поэтому непонятна ваша ирония .
ішо• 18 марта 2023
та не через ніс, а через рот
Все знаю від і до• 18 марта 2023
Ответ дляішо
та не через ніс, а через рот
Через рот определяли тонзиллит . И промывали - таким здоровущим шприцом с прикрепленной изогнутой трубочкой . А аденоиды - через нос . Разве что у вас они так разрослись , что болтались везде .
ішо• 18 марта 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
на цьому ми закінчимо нашу пізнавальну бесіду
Все знаю від і до• 18 марта 2023
Ответ дляішо
Вы - ЛОР ( ухогорлонос ) ? Если нет - то действительно , с вами говорить не о чем .
Я така бойова• 18 марта 2023
Діагноз який? Аденоідіт? Якщо просто огляд і вони збільшені - він може бачити збільшення. Але саме на скільки збільшені, не бачить. Я розмовляла з ЛОРом на цю тему, ще й по відео ендоскопії дивилася з описом лікаря.
автор Бандитка Сью • 18 марта 2023
Ответ дляЯ така бойова
Написал Гипертрофия аденоидов 2-3 ст под вопросом
Я така бойова• 18 марта 2023
Ответ дляБандитка Сью
Так це може написати. Для підтвердження стадії збільшення потрібно звернутись до ЛОРа на ендоскопію. Вона повністю показує картину збільшення. Залишається дуже малий отвір для повітря при збільшенні 2-3 стадії. Інколи просять ще зробити темпанометрію для перевірки слуху та діагностики євстахієвої труби.
автор Бандитка Сью • 18 марта 2023
Ответ дляЯ така бойова
Получается и я вижу аденоиды в носу у ребенка? Я просто вижу, что какие-то отростки тканей висят и закрывают носовые ходы. Это они? Или что это тогда?
Я така бойова• 18 марта 2023
Ответ дляБандитка Сью
Я не знаю чи бачите ви їх. Вони під збільшеним склом видні ну і лікар знає куди дивитися. А саме ходи в носі, не думаю, що ви бачите, то глибоко.
Адоноїди то не орган. То збільшення лімфи під шкірою, якщо дууже простою мовою. У дітей при захворюваннях та алергіях, коли ніс часто страждає, ці частини лімфоїдної тканини погано зменшуються. Тому кожне захворювання збільшує їх ще більше.
Леплю из пластилина• 18 марта 2023
Може хто порадить на ендоскоп куди записати дитину? Хто де робив?