Кринжова баба• Изменено 18 марта 2023

Кому 40+, Вам часто подобаються молодші чоловіки?

Я не про різницю в 2-3 роки, а більше.
Мені 42.
Пишна дама, 85 кг при 170 см).
Півтора року тому отримувала знаки уваги від молодого чоловіка 27 років.
Спочатку трохи морозилася, бо завелика різниця у віці, хоча була цікавість і симпатія....десь за місяці 4 він повідомив , що йому вже 28 і різниця менша)))
Коротше, це був цікавий інтимний досвід протягом кількох місяців, після якого на різницю у віці дивлюся уже не так прискіпливо...
За ці півтора року були чоловіки також 33, 35, 43 та 34 років.
Найцікавіший з дахозносом - 33
Найкращий в інтимі - 43 (не наш)
Найгірше - останній - 34 (фу-фу, давно не було такого враження).

І ось ловлю себе на думці, що подобається молодий чоловік 29-ти років. Він гарний, розумний. Бачу легку симпатію з його боку (якщо не здалося)...
99% це спілкування далі, ніж просто спілкування не зайде...
Але , блін, різниця навіть для симпатії, таки, завелика...

Запитання в основному до вільних жінок, які можуть і хочуть собі таке дозволити.
Ясно, що у абсолютної більшості сімейних жінок інші турботи і пріоритети.
У Вас були інтимні історії з чоловіками набагато молодшими за Вас?
Як враження?
хутряна володарка• 18 марта 2023
Ответ дляКринжова баба
Та не те, щоб користуюся.
Ви просто не націлені на це.
Не заморочуюсь цим. Половина з перелічених - з СЗ, половина - не з СЗ.
У меня уже комплексы появились- такой ’спасательный круг’ вокруг талии что и страшно раздеться.
Нормально вы так фестивалите,так держать!
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я смотрю вы время не теряете
Зараз я сама)
У мене до цього всього був період 4 роки взагалі без інтиму, це дало по гормонах. Гінеколог вже мені прямим текстом говорила, що треба відновити інтим, бо багато в собі подавляла.
Так що все відносно).
АфродитаПетровна• 18 марта 2023
Мужу 33, мне 39, отлично все
хутряна володарка• 18 марта 2023
Ответ дляКринжова баба
Зараз я сама)
Так що все відносно).
А что будет с гормонами? Я уже четвертый год пошел как нецелованная))
Мелочунь• 18 марта 2023
Нет. Мне для секса надо влюбиться, а в младше себя не влюбляюсь.
Я Вас не боюся• 18 марта 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Автор,мре нравяться молоддые...но блин стремно,как то...все таки они видели молодое тело,и тут тетка с уже неочень молодым телом
Ещё и полным
Я Вас не боюся• 18 марта 2023
Ответ дляКринжова баба
Не зовсім зрозуміла, до чого тут червоний черевичок і передклімакс.
Якби мені було б на 10 років менше - це щось би суттєво змінило у моїх відчуттях?
Це вам сказали,що Ви швидко даєте нирнути в нірку
Злюка-закусюка• 18 марта 2023
Я теж заглядаюсь на молодших чоловіків/хлопців, але на мене взагалі вже ніхто не звертає уваги.
І я давно заміжня
Экспертиза• 18 марта 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
А сколько вам лет и что с телом не так? В 40 лет тело еще отличное
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляКокосиха
Автор, а старші у вас були? 47-50 річні
Був один старший, ніж зазначений Вами діапазон.
Ще до перерви.
Достойний чоловік, розумний. Йому, як і мені, відносини не потрібні були.
Ми кілька місяців спілкувалися до. Він приділяв багато уваги. Я прив´язалася.
Коли стався інтим, він сказав, що він тепер більше нікого не шукає (в плані інтиму), а я опустила голову і промовчала, збрехати не змогла. Зрозуміла, що він мене не задовольнить(((. Потім ревіла, бо прив´язалась.
Экспертиза• 18 марта 2023
Ответ дляКринжова баба
Ну, я не шукаю відносин.
Серйозні відносини з набагато молодшим не зав´язувала б.
Не хочеться почувати себе бабкою з часом).
А для інтиму вік не грає такої ролі. Часто однолітки вже доволі втомлені цьому плані.
Для мене вік має значення. Не збуджують мене молодші чоловіки взагалі.
Злюка-закусюка• 18 марта 2023
Ответ дляЭкспертиза
Да?
Мне 39 и тело ужасное, дряблый живот
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляхутряна володарка
5 чоловіків за півтора роки для вільної жінки, яка не шукає відносин, це не так уже й багато).

У мене теж раніше були сильні комплекси.
І зараз є.
Але не сказала б, що заважають. Кілька нормальних партнерів, які, ти бачиш, що хочуть з тобою інтиму, і комплекси уходять.
Продаю витрішки• 18 марта 2023
В 27- 30 нравились да 20-летние, были долгие отношения с парнем на 10 лет младше в перерыве между разводом и вторым браком. Второй муж тоже младше на полтора года.
Сейчас визуально нравятся 40-45, если мужчина следит за собой и хорошо выглядит конечно, а не пропитый пузан. (мужа люблю, изменять не планировала)
Все до блиску• 18 марта 2023
Отвечаю. Мне 45 годков. До 35 были мужья и мужчины старше. После 35- моложе прилично, сейчас хлопцу 32. Педофилия какая то.
Зачем уж мальцам это, для меня -загадка. Спрашивала с пристрастием, говорят- люблю не могу, интересно, секс моей мечты. Пиздят, наверное.
тяжкаялюдина• 18 марта 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Думаете, немолодые мужчины молодого тела не видели?
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ну, у мене міома почала рости, наприклад, яка до того не росла. Але і нерви тоді були.
Ще були моменти.

Але я реально в собі дуже подавляла бажання (тобто, виділення гормонів, прилив крові до органів малого тазу і застій були).
Вона казала, що, якщо немає інтиму і не хочеться - це на здоров´я не впливає.
А якщо немає і хочеться - впливає.

Ну, це теж індивідуально. Інший гінеколог міг би мати іншу думку.
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляМелочунь
У мене такий період уже минув).

Хоча, симпатія і бажання необхідні , звичайно.
Пиу!Пиу!• 18 марта 2023
Ответ дляКринжова баба
Ще були моменти.

А якщо немає і хочеться - впливає.

Цікаво як ви не боїтеся куні від багатьох чоловіків🥵...
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ещё и полным
Так, якось так ...
тяжкаялюдина• 18 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Да?
Мне 39 и тело ужасное, дряблый живот
Дело не в возрасте
Злюка-закусюка• 18 марта 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Дело не в возрасте
Но в молодости все было ок.
Вес не намного больше, а кожа утратила упругость
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Хаха))
Ржу
Це, в першу чергу, залежить від мого бажання)).

Критерії жінки, яка шукає відносини і жінки, яка шукає емоції і інтим дещо різняться.
Залежить також від чоловіка.
Загалом, я не бачу сенсу надовго затягувати. А то тратиш свій час і емоції на зустрічання, спілкування, а потім може виявитися , що чоловік тобі в інтимі не підходить ... Сенсу?
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
І я давно заміжня
Бо Ви заміжня.
Я Вас не боюся• 18 марта 2023
Ответ дляВсе до блиску
Пусть лучше так,чем эти нижние со сторонами в жо
Ашолюдискажуть• 18 марта 2023
Ответ дляШвидкоруч
Мне совсем никакие не интересуют. Ни 20,ни 30, ни 40
Зайшла, щоби це написати
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Не так, щоб геть не боюсь.
Але від 4-х за півтора року, це не так, щоб від багатьох.
Крім того, куні - це не класика без захисту.
Той, якому, 34, написала і фу-фу, куні не робив , але і сам інтим був - не моє, скажімо так. + 19-20 см - це може бути, навіть боляче, якщо немає достатнього збудження.
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви не любите ігри.
Зроблено у 80-х• 18 марта 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Мужу 33, мне 39, отлично все
Какой шикарный возраст для мужчины. Самый сок. Поздравляю
тяжкаялюдина• 18 марта 2023
Ответ дляВсе до блиску
Мой бывший муж в 33 года вообще сошелся с 52-летней женщиной. Но он ее действительно очень любит. Живут вместе уже 6 лет