Кринжова баба• Изменено 18 марта 2023

Кому 40+, Вам часто подобаються молодші чоловіки?

Я не про різницю в 2-3 роки, а більше.
Мені 42.
Пишна дама, 85 кг при 170 см).
Півтора року тому отримувала знаки уваги від молодого чоловіка 27 років.
Спочатку трохи морозилася, бо завелика різниця у віці, хоча була цікавість і симпатія....десь за місяці 4 він повідомив , що йому вже 28 і різниця менша)))
Коротше, це був цікавий інтимний досвід протягом кількох місяців, після якого на різницю у віці дивлюся уже не так прискіпливо...
За ці півтора року були чоловіки також 33, 35, 43 та 34 років.
Найцікавіший з дахозносом - 33
Найкращий в інтимі - 43 (не наш)
Найгірше - останній - 34 (фу-фу, давно не було такого враження).

І ось ловлю себе на думці, що подобається молодий чоловік 29-ти років. Він гарний, розумний. Бачу легку симпатію з його боку (якщо не здалося)...
99% це спілкування далі, ніж просто спілкування не зайде...
Але , блін, різниця навіть для симпатії, таки, завелика...

Запитання в основному до вільних жінок, які можуть і хочуть собі таке дозволити.
Ясно, що у абсолютної більшості сімейних жінок інші турботи і пріоритети.
У Вас були інтимні історії з чоловіками набагато молодшими за Вас?
Як враження?
Швидкоруч• 18 марта 2023
Мне совсем никакие не интересуют. Ни 20,ни 30, ни 40
Така бойова Я• 18 марта 2023
Мені візуально більш старші чоловіки подобаються. Дивлюся на студентські фото, де всій нашій компашці по 19-20 років. І які всі зараз, у 40. Зараз ми всі кращі - і дівчата, і хлопці. Особливо хлопці
Без Баяна• 18 марта 2023
Я обычно смотрю на человека, а не на возраст. Были отношения с людьми на 10-11 лет младше.
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляШвидкоруч
Чому так?
Помогалочка• 18 марта 2023
мне вообще никто не нравится
Швидкоруч• 18 марта 2023
Ответ дляКринжова баба
Чому так?
Ну не интересует меня секс
Коко На Страже• 18 марта 2023
Какая интересная статистика.
Дневник красной туфельки в предклимаксе
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляТака бойова Я
Ну, це, навіть, не про зовнішність.
Про притяжіння.
Играю_на_кларнете• 18 марта 2023
Автор,мре нравяться молоддые...но блин стремно,как то...все таки они видели молодое тело,и тут тетка с уже неочень молодым телом
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляШвидкоруч
Ну не интересует меня секс
Ну, якщо немає і не потрібно - таке теж має місце бути.
Сердючка• 18 марта 2023
Да, привлекают парни около 30ти
аромат Жука• 18 марта 2023
Я люблю сосать молоденьким ,мне 42
Така бойова Я• 18 марта 2023
Ответ дляКринжова баба
Ну, це, навіть, не про зовнішність.
Про притяжіння.
І притяжіння до юних в мене немає)
ПотеряласЯ Я...• 18 марта 2023
Да, на работе есть коллега на 9 лет младше

Я ніяковію в его присутствии, краснею и начинаю заикаться. Если бы сделал первый шаг - плевать мне было бы на возраст.
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляКоко На Страже
Какая интересная статистика.
Дневник красной туфельки в предклимаксе
Не зовсім зрозуміла, до чого тут червоний черевичок і передклімакс.
Якби мені було б на 10 років менше - це щось би суттєво змінило у моїх відчуттях?
Угги в горошек• 18 марта 2023
Я вообще не вижу мужчин младше себя ,мне 42..Одни ходячии пенсионеры вокруг,и такими мачо себя считают.Все более менее в ЗСУ или прячутся по домам
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляСердючка
Да, привлекают парни около 30ти
Ну, мене не те, що чоловіки конкретного віку приваблюють..
Просто так получилося, що йому 29.
Той, якому було 43, теж приваблював.
Швидкоруч• 18 марта 2023
Ответ дляКринжова баба
Муж есть. Чего же нет😂
хутряна володарка• 18 марта 2023
Ничего себе вы спросом у мужчин пользуетесь! 😉
По теме- были двое младше меня,дело было на отдыхе ,в Тунисе. Мне нравятся молодые местные мужчины в экзотических странах)). А дома у себя я такие романы крутить стесняюсь.
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляаромат Жука
Я люблю сосать молоденьким ,мне 42
Хаха.
Я люблю багато чого. І мінет - також.

Але без кунілінгусу інтим - максимум на 1-2 рази.
Намагаюсь виясняти таке до. Бо якщо цього не буде, заради одного разу не варто і починати)
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляУгги в горошек
Це так, чоловіки часто себе вважають мачо.
А у жінок навпаки - комплекси.
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляШвидкоруч
Муж есть. Чего же нет😂
Аааа...)
Экспертиза• 18 марта 2023
Нет, вообще не люблю мужчин младше меня. Мне 40, мужчин младше 45 не воспринимаю
мадамГрицацуева• 18 марта 2023
Ко мне с моих 36 начало тянуть молодых. Всегда мужчины на 10-12 лет младше. Но я люблю секс и мне уже мужчины 40+ не интересны. Совсем не то в постели
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляхутряна володарка
Та не те, щоб користуюся.
Ви просто не націлені на це.
Не заморочуюсь цим. Половина з перелічених - з СЗ, половина - не з СЗ.
Бараболька• 18 марта 2023
Мне мой муж нравится, он младше на 8 лет.
Сіґеле-міґеле• 18 марта 2023
Я смотрю вы время не теряете
Морковку дай• 18 марта 2023
Никогда
автор Кринжова баба • 18 марта 2023
Ответ дляЭкспертиза
Ну, я не шукаю відносин.
Серйозні відносини з набагато молодшим не зав´язувала б.
Не хочеться почувати себе бабкою з часом).
А для інтиму вік не грає такої ролі. Часто однолітки вже доволі втомлені цьому плані.
Кокосиха• 18 марта 2023
Автор, а старші у вас були? 47-50 річні