Ангел-предохранитель• 18 марта 2023
Чи варто купляти молодій сім´ї дім у селі, щоб не жити з батьками?
Враховуючи ситуацію в країні. Чоловік працює дистанційно, жінка підробляє дистанційно. Розумію, що якщо дистанційної роботи не буде, то будуть проблеми з пошуком роботи у селі. Прийдеться їздити близько 30 км до міста. Дім з каналізацією, водопостачанням, газом. Розглядаємо можливість вагітності в недалекому майбутньому, тому ще додає сумніву питання, що до лікарні треба їхати у місто. Якщо, не дай Бог, кровотеча чи щось. Машини в нас немає. Купляти хочемо за відкладені до шлюбу гроші 50/50, оформлювати частки по 1/2. Дім у Західній Україні. Чи не вигадувати дурні та знімати квартиру, чи жити разом з батьками в невеликій квартирі?
Тундиринда• 18 марта 2023
Ответ дляЖена миллионера
Мы для себя тут такие развлечения открыли, что в городе нам и не снились) Длительные прогулки на велосипедах и пешком с детьми и собаками по красивой местности. А какой тут воздух в любое время года. Когда выезжаем в город, дети говорят, фу какой запах. Сын был жуткий аллергик, болел часто, врачи боялись астмы. Тут как рукой все сняло за пару лет.
Я не проти, кожен обирає сам для себе. Але це ті моменти, на які не дуже розумно закривати очі, бо вони існують. Для когось вони не мають значення, для когось- мають. А ви зараз місто обісрати намагаєтесь так, ніби я вас з села виганяю примусово.
Жена миллионера• 18 марта 2023
А продукты какие, на каждой улице есть пару коров, козы, домашние яица, фрукты-овощи. Кстати, все это дешевле, чем в городе) Короче, мы очень довольны переездом. Школа у нас тоже отличная, кружков и спортивных секций хватает)
ПешитеБесАшипок• 18 марта 2023
30 км від міста - нормально. Обов´язково ще заплануйте покупку машини, і можна жити.
Ангел-предохранитель
• 18 марта 2023
Ответ дляЖінка з перцем
10 тыс $. можно в Первомайске николаевской области купить. и это рай центр
Дякую за пораду, треба подивитись
ПешитеБесАшипок• 18 марта 2023
Ответ дляАйпишница
Орендувати квартиру , село для сім´ї і дитини взагалі не варіант
А никатися по зйомним квартирам з дитиною - варіант?
Жена миллионера• 18 марта 2023
Ответ дляКуплю орехи
Уровень образования ( не в обиду ни для кого будет сказано) и общение для детей лучше в городе, природа и тому подобное - в селе. Еще подумайте про отключение света и т.п. ( в селах чаще чем в городах). С машиной вариант села или пгт можно рассматривать , а так пока лучше снимайте. Но, действительно, кроме вас выбор никто не сделает, сами должны чувствовать…
У нас свет зимой выключали намного реже, чем в городе. График действовал всего 2 недели.
Контрольница• 18 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Можливості немає зараз. Доведеться відкласти шлюб і кожний жити з батьками. Щоб легше було докопити ту суму, якої не вистачає. Але це мабуть кращий вихід
а так Ви навіть не живете разом?
Люба моя, раджу зняти квартиру і пів року пожити, а не відразу вкладатись в купівлю житла.
І діло не в одруженні, можете одрудитися і познімати.
І діло не в тому ’розведетесь і як ділити’, бо щиро бажаю, щоб жили довго та щасливо.
А в тому, що якщо не жили поруч, то все одно будете притиратись, а там і буде зрозуміліше, що саме Вам краще.
Я ж зі своїм коханим 15 років разом, але перші пів року притираоися думала, що пошлю. Навіть у смішних речах, як те, що в мене не було взагалі ТВ і я люблю тишу, а чоловік любить ТВ для фону і без нього не засинає, робили перестанову меблів між кімнатами, щоб все було ОК
Ваша прЭлесть• 18 марта 2023
Ответ дляOlesya Kim
Снимайте квартиру и ищите норм работу. Вы ребенка на ноги собираетесь ставить за непонятные подработки? Засядете в том болоте, потом не выберетесь. Поверьте мне. Сама только недавно дом продала, так же как вы раздумывала 13 лет назад. Все равно уехали, только время и деньги в одно место засунули
Я из города переехала в село. Дом новый . Возле речки. Красота. Я подрабатываю дистанционно (25-30т в месяц). Мужу до работы в городе 25 минут. Два авто. Квартира в городе стоит пустая. Не тянет назад.
Куплю орехи• 18 марта 2023
Ответ дляЖена миллионера
Может смотря где) там где я в селе бываю - яйца и мясо дороже чем в городе на рынке, коров мало кто держит да и коз тоже не особо, поэтому цены видно спецом для городских ставят)) Тогда уже сразу нужно заводить курей, козу …. но за ними смотреть нужно, кормить… некогда на работу будет ходить)
ПешитеБесАшипок• 18 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ви хочете сказати, що ще разом з чоловіком не жили? І зразу вкладаєтеся в будинок?
Ой, дівчинко, тоді не спішіть. Поживіть вдвох на зйомній хоча б рік, а тоді вже й вирішите.
Куплю орехи• 18 марта 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
С авто согласна. И именно чтобы и у жены и у мужа
Ангел-предохранитель
• 18 марта 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Дуже дякую. Подивилась зараз швиденько варіанти. Там вибір набагато більше
Жінка з перцем• 18 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
да пожалуйста. если надумаете покупать - смотрите внимательно расположение. а то я недавно смеялась, прожают в таком зажопье. а в описании чуть ли не центр
Тро Нью-Йорку• 18 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Попробуйте снять жилье в том селе и пожить пару месяцев хотя бы, узнаете подходит вам или нет. Мы из Киева переехали в село, всё нравится, в город обратно никто не хочет
Ангел-предохранитель
• 18 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
а так Ви навіть не живете разом?
Добре. Треба подумати над цим
Тро Нью-Йорку• 18 марта 2023
Ответ дляКуплю орехи
Не согласна с вами. В школе в классе мало детей, учителя успевают всем уделить внимание. Свет у нас намного реже отключали чем в соседнем городе, я уже молчу о Киеве. Самое дольше без света мы сидели 12.часов один раз после обстрела
Татьяна-bfd8• 18 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Там сучасний дім, не хата. Є магазин, школа
Норм вариант) лучше в селе 30 км от города, чем с родителями
Ангел-предохранитель
• 18 марта 2023
Ответ дляlenakarp
Я в селе 10 дней выдерживаю только,
Если в доме все удобства то возможно, если нет , то не соглашайтесь
Я жила в селі літом майже кожного року по півтора місяці, поки бабця не померла. Прибирала сараї за коровою та козою, годувала птахів. Досвід є
Міняйловна• 18 марта 2023
Окремо від батьків 100%. Села не бійтеся. Навпаки з дитиною легше там. На вулиці коляска стоїть дитя спить а ви можете робити що завгодно. Не треба витрачати час гуляти з коляскою як в місті. Свіже повітря і гульки в будь-яку погоду. Було б добре машину. Але я жила в пгт. Лікарня в 10км. Машини немає тільки швидка або таксі. Ну добре що потреби геть срочно їхати не було, дві вагітності, двоє пологів. Все норм
halla-d95e• 18 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Поки поживуть на зйомній, то вже не буде за що той дім купувати. Оренда зараз досить недешева.
18 мнеУЖЕ• 18 марта 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А насколько км от Киева уехали? Как детям там? В селах же им делать нечего(
ПешитеБесАшипок• 18 марта 2023
Ответ дляhalla-d95e
Якщо знімуть в тому ж селі, де планують купити будинок за 400 тис, - то навряд чи це будуть скажені кошти за оренду.
Olesya Kim• 18 марта 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Каждому свое, конечно
КокошинЭль• 18 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Дякую за пораду, треба подивитись
Мои знакомые съехали от родителей на съем , родился ребёнок, им было очень тяжело (да , конечно, все зависит от заработка) за чем лет подкопили немного денег и купили дом старенький но свой , съезжали с квартиры и были счастливы что теперь у них своё жильё . Со временем купили маленькую квартиру в городе , продолжают жить в селе
Тро Нью-Йорку• 18 марта 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
100км. Детям нравится. А чем дети в городе занимаются чем нельзя заниматься в селе? Отсутствие ТЦ? Так это не каждый день, да и город не далеко есть с ТЦ.
halla-d95e• 18 марта 2023
Якщо село в хорошому місці, де житло продається-купується, то можна купити. А там, якщо не сподобається, то підскладати ще грошей, продати в селі і купити там де хочеться. Хіба як село на відшибі. Бо є і такі,що половина хатів порожні і не живе ніхто.
І в селех живуть люди. І непогано жтвуть. Але залежно яке село і де розташоване. Бо тут так все описали, що в селі одні жахи. От машина, то було б добре. Але не дай Боже чогось термінового, то в селі сусіди виручають.
18 мнеУЖЕ• 18 марта 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Имела ввиду секции, чем дети занимаются, какие секции посещают? А как вам уровень местной школы после Киева?
halla-d95e• 18 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вірите, що із заходу поїдете жити в Миколаїв? Хоча, чому б і ні. Молодим то легко.
Ангел-предохранитель
• 18 марта 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так, зі свого дитинства пам´ятаю, що в селі набагато цікавіше і компанія гучніше. Особливо, коли річка, на веліку до магазину, малину, груші, яблука збирати, в сіні валятися, будувати домівки на деревах або вігвами