Бурундучиха• 19 марта 2023

От так і живемо, але вже -17 за три місяці

Їдеш на прогулянку - судочок із собою, в гості із судочком, по справам з трьома. Нічо звикла і шикарно виглядати стала
Вже і від цукру зовсім відвикла за 76 днів🤷‍♀️і до режиму звикла
Безпорадна Кроко• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
88 ріст 169
Поздравляю. Вы умничка, хороший результат

Безпорадна Кроко• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Суть в тому щоб готувати якнайпростіше. Ніяких рецептів не потрібно. Кожен прийом їжі це білок , клітковина( обов‘язково овочі) до них ще кашу один або 2 рази в день в кашу можна 10 грам олії авокадо, оливка, льон і тд і риба, м‘ясо, морепродукти. Без хліба, цукру, мучного, покупних соусів, копченостей. +- 4 прийоми їжі кожні 3 години
Вы отказались от фруктов?
Раз одела не бу• 19 марта 2023
А що з нирками?)
Смайлик• 19 марта 2023
Ого, сколько змей наползло на судочек😁😁😁
Из Кукуева я• 19 марта 2023
Не хожу с судочками никуда. Ем, что нравится и что хочу. Все стабильно!
А приходить в гости или кафе, и доставать и есть свой судочек, такое себе
Ольга520• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Так обов‘язково, я не буду розпитувати людей чи поклали вони томатну пасту, сметану ітд у підливу чи цукор в салат з карусти
Зачем сыпать сахар в капусту. Впервые слышу про такой странный салат
Н@Диете• 19 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
А що значить молода телятина, вона буває немолода?
Почему вы меня спрашиваете об этом, а не автора? Я ее процитировала.
Як ухурделю• 19 марта 2023
Ответ дляЧемна панночка
Автор, вы молодец, я вами восхищаюсь! Я всю жизнь то минус 15, то плюс 20, то период ( как сейчас), когда на все плевать. Надо брать себя в руки!
И по поводу лотков, - у меня многие знакомые, которые следят за питанием - берут эти лотки с собой и на работу и куда-то еще, это абсолютно нормально и лучше, чем есть пищевой мусор. Ненормально быть ограниченными и этого не понимать. Успехов вам автор!
Я круче вас: то минус 30, то плюс 35
Як ухурделю• 19 марта 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Мне тоже так кажется. Я пощусь, внимания к себе не привлекаю, недавно в гостях весь вечер ела укроп и орехи из сырной тарелки), но в голову бы не пришло с собой еду нести

Тень льва• 19 марта 2023
Круто!!!
17 кг за 3 місяці, це ж більше 5 кг в місяць!!!!!
Я так хочу!!!!
Ви крута!
А спортом займаєтесь?
Бензопирен• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Ви не можете пережувати молоду варену телятину?
Автор, Вы молодец. Не слушайте никого.
Поставили цель и идете к ней. Уже сбросили и еще сбросите.

Меня вареная телятина не смущает совсем. Может потому я вешу не много в свои 47.
Сахар в капусту не кладу :)
Белочкой зови• 19 марта 2023
Ответ дляМайданщица
Зачем снова начинать, если вы хорошо похудели? Неужели снова набрали? А в чем тогда смысл этих похудений, чтобы неделю походить с желаемым весом?
Я больше двух лет назад этим занималась. За год войны как-то не сильно акцентировала внимание на фигуре. А сейчас снова хочу стать красоткой.
ПлакалаВАвтомобиле• 19 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Завидно, що хтось може добре виглядати ?)
Ні. Бо я добре виглядаю і їм що хочу коли хочу
Стигла полуниця• 19 марта 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А без судочків було б -28.
За 3 месяца? Это вредно для здоровья
Пффф 100%• 19 марта 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Вам повезло. но не у всех же все стабильно.
ничего такого достать свой лоток.
например у меня знакомая. с аллергией на глютен, яйца - часто носит свою еду
Пффф 100%• 19 марта 2023
автор, какая цель у Вас по весу?
Вы на интервалке?
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляЕлена 878
Цукор в салат з капусти?
Що вас дивує? Ви не знали ніколи про цукор в салатах з капусти?
Крим мій• 19 марта 2023
Ответ дляЕлена 878
Так, перший тиждень було важко. Другий легше. Після 3 тижнів мені солодкого взагалі не хотілося.
Пам´ятаю є в Аніти Луценко курс 14 днів без солодкого , то потім з’їла ромашку , а вона тпка гидка показалась)))
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляМарічка
Тобто ви їсте погодинно? А якщо в гості прийшли, а їсти ще не час, - просто сидите? Питаю з цікавості
Так, просто сижу.

автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вы отказались от фруктов?
Ні, їм грейпфрути, ківі, зелені яблука тощо
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А що з нирками?)
А що має бути з нирками?все добре з ними
ОбережнаЯ• 19 марта 2023
Ответ дляСмайлик
Як завжди
Залізний занавіс• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Тільки одне питання. Ви все життя плануєте так їсти?
Був період вмоєму житті, теж скинула, теж порхала як метелик і меню обожнювала і їла окремо від усіх.
Я тертий жук• 19 марта 2023
Ответ дляСвекруховна
Она у вас молодой не выглядит😬
ага, я подумала, що то язик. Теж непогана вещь, я їла багато субпродуктів, коли худнула
Свекруховна• 19 марта 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Похоже на язык, да
Файно Замало• 19 марта 2023
Ви рахуєте калорії чи просто важите їжу?
Елена 878• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Ні, не знала. А нащо додавати в овочевий салат цукор?
Калинові вуста• 19 марта 2023
Я худла по 2 кг за місяць, при цьому якщо зривалась ( поки ввійдеш в дієту), то якщо проходив тільки місяць - все поверталось, якщо 2 - результат зберігався.
І жодного разу ( худла 3 рази на 10 кг після родів) вага не поверталась.
... Зараз проблеми з травленням ( можливо винні дієти і 90 проц. нерви), радію що є апетит і їм і вже набрала 1- 2 кг.
...Може комусь допоможе така інфа, колись хотілось написати що ті хто витримують 3 дня голоду і зриваються - можуть схуднути, просто не треба допускати сильного голоду. Я їла часто, з маленької тарілочки, довго жувала, не можна нервувати, і входила в дієту 3 днями голоду - після них все смачно. Якщо допустити сильний голод - зірвешся - тобто судочки з собою нормальна справа, якщо вчасно не поїж - допустиш сильний голод і кінець дієті.
Бентливуман• 19 марта 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Для меня это слишком заморочливо, но я правда никогда на такое количество кг не худела, не было необходимости.
На работе заказала салат овощной с куриным филе и норм или хумус с зеленью. Таскать пирамиду судков для меня нереально.
Я тоже не представляю как нужно разожраться ,чтобы на 25 кг худеть.Если я на столько похудею,то буду меньше весить ,чем я весила в 10 лет.
Забагаловка• 19 марта 2023
Хорошая тема. Пойду наверну пражского тортика с чаем.