Бурундучиха• 19 марта 2023
От так і живемо, але вже -17 за три місяці
Їдеш на прогулянку - судочок із собою, в гості із судочком, по справам з трьома. Нічо звикла і шикарно виглядати стала
Вже і від цукру зовсім відвикла за 76 днів🤷♀️і до режиму звикла
Безпорадна Кроко• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
88 ріст 169
Поздравляю. Вы умничка, хороший результат
Безпорадна Кроко• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Суть в тому щоб готувати якнайпростіше. Ніяких рецептів не потрібно. Кожен прийом їжі це білок , клітковина( обов‘язково овочі) до них ще кашу один або 2 рази в день в кашу можна 10 грам олії авокадо, оливка, льон і тд і риба, м‘ясо, морепродукти. Без хліба, цукру, мучного, покупних соусів, копченостей. +- 4 прийоми їжі кожні 3 години
Вы отказались от фруктов?
Из Кукуева я• 19 марта 2023
Не хожу с судочками никуда. Ем, что нравится и что хочу. Все стабильно!
А приходить в гости или кафе, и доставать и есть свой судочек, такое себе
Н@Диете• 19 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
А що значить молода телятина, вона буває немолода?
Почему вы меня спрашиваете об этом, а не автора? Я ее процитировала.
Як ухурделю• 19 марта 2023
Ответ дляЧемна панночка
Автор, вы молодец, я вами восхищаюсь! Я всю жизнь то минус 15, то плюс 20, то период ( как сейчас), когда на все плевать. Надо брать себя в руки!
И по поводу лотков, - у меня многие знакомые, которые следят за питанием - берут эти лотки с собой и на работу и куда-то еще, это абсолютно нормально и лучше, чем есть пищевой мусор. Ненормально быть ограниченными и этого не понимать. Успехов вам автор!
Я круче вас: то минус 30, то плюс 35
Як ухурделю• 19 марта 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Мне тоже так кажется. Я пощусь, внимания к себе не привлекаю, недавно в гостях весь вечер ела укроп и орехи из сырной тарелки), но в голову бы не пришло с собой еду нести
Тень льва• 19 марта 2023
Круто!!!
17 кг за 3 місяці, це ж більше 5 кг в місяць!!!!!
Я так хочу!!!!
Ви крута!
А спортом займаєтесь?
Я так хочу!!!!
Ви крута!
А спортом займаєтесь?
Бензопирен• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Ви не можете пережувати молоду варену телятину?
Автор, Вы молодец. Не слушайте никого.
Поставили цель и идете к ней. Уже сбросили и еще сбросите.
Меня вареная телятина не смущает совсем. Может потому я вешу не много в свои 47.
Сахар в капусту не кладу :)
Белочкой зови• 19 марта 2023
Ответ дляМайданщица
Зачем снова начинать, если вы хорошо похудели? Неужели снова набрали? А в чем тогда смысл этих похудений, чтобы неделю походить с желаемым весом?
Я больше двух лет назад этим занималась. За год войны как-то не сильно акцентировала внимание на фигуре. А сейчас снова хочу стать красоткой.
ПлакалаВАвтомобиле• 19 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Завидно, що хтось може добре виглядати ?)
Ні. Бо я добре виглядаю і їм що хочу коли хочу
Стигла полуниця• 19 марта 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А без судочків було б -28.
За 3 месяца? Это вредно для здоровья
Пффф 100%• 19 марта 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Вам повезло. но не у всех же все стабильно.
ничего такого достать свой лоток.
например у меня знакомая. с аллергией на глютен, яйца - часто носит свою еду
ничего такого достать свой лоток.
Бурундучиха
• 19 марта 2023
Ответ дляЕлена 878
Цукор в салат з капусти?
Що вас дивує? Ви не знали ніколи про цукор в салатах з капусти?
Крим мій• 19 марта 2023
Ответ дляЕлена 878
Так, перший тиждень було важко. Другий легше. Після 3 тижнів мені солодкого взагалі не хотілося.
Пам´ятаю є в Аніти Луценко курс 14 днів без солодкого , то потім з’їла ромашку , а вона тпка гидка показалась)))
Бурундучиха
• 19 марта 2023
Ответ дляМарічка
Тобто ви їсте погодинно? А якщо в гості прийшли, а їсти ще не час, - просто сидите? Питаю з цікавості
Так, просто сижу.
Бурундучиха
• 19 марта 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вы отказались от фруктов?
Ні, їм грейпфрути, ківі, зелені яблука тощо
Бурундучиха
• 19 марта 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А що з нирками?)
А що має бути з нирками?
все добре з ними
Залізний занавіс• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Так обов‘язково, я не буду розпитувати людей чи поклали вони томатну пасту, сметану ітд у підливу чи цукор в салат з карусти
Тільки одне питання. Ви все життя плануєте так їсти?
Був період вмоєму житті, теж скинула, теж порхала як метелик і меню обожнювала і їла окремо від усіх.
Я тертий жук• 19 марта 2023
Ответ дляСвекруховна
Она у вас молодой не выглядит😬
ага, я подумала, що то язик. Теж непогана вещь, я їла багато субпродуктів, коли худнула
Свекруховна• 19 марта 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Похоже на язык, да
Калинові вуста• 19 марта 2023
Я худла по 2 кг за місяць, при цьому якщо зривалась ( поки ввійдеш в дієту), то якщо проходив тільки місяць - все поверталось, якщо 2 - результат зберігався.
І жодного разу ( худла 3 рази на 10 кг після родів) вага не поверталась.
... Зараз проблеми з травленням ( можливо винні дієти і 90 проц. нерви), радію що є апетит і їм і вже набрала 1- 2 кг.
...Може комусь допоможе така інфа, колись хотілось написати що ті хто витримують 3 дня голоду і зриваються - можуть схуднути, просто не треба допускати сильного голоду. Я їла часто, з маленької тарілочки, довго жувала, не можна нервувати, і входила в дієту 3 днями голоду - після них все смачно. Якщо допустити сильний голод - зірвешся - тобто судочки з собою нормальна справа, якщо вчасно не поїж - допустиш сильний голод і кінець дієті.
Бентливуман• 19 марта 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Для меня это слишком заморочливо, но я правда никогда на такое количество кг не худела, не было необходимости.
На работе заказала салат овощной с куриным филе и норм или хумус с зеленью. Таскать пирамиду судков для меня нереально.
Я тоже не представляю как нужно разожраться ,чтобы на 25 кг худеть.Если я на столько похудею,то буду меньше весить ,чем я весила в 10 лет.