Бурундучиха• 19 марта 2023

От так і живемо, але вже -17 за три місяці

Їдеш на прогулянку - судочок із собою, в гості із судочком, по справам з трьома. Нічо звикла і шикарно виглядати стала
Вже і від цукру зовсім відвикла за 76 днів🤷‍♀️і до режиму звикла
МЕСТО_Встречи• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Суть в тому щоб готувати якнайпростіше. Ніяких рецептів не потрібно. Кожен прийом їжі це білок , клітковина( обов‘язково овочі) до них ще кашу один або 2 рази в день в кашу можна 10 грам олії авокадо, оливка, льон і тд і риба, м‘ясо, морепродукти. Без хліба, цукру, мучного, покупних соусів, копченостей. +- 4 прийоми їжі кожні 3 години
А як на рахунок фруктів?
Я розумію, що в них є вуглеводи. Але також - клітковина і вітаміни.

Затишне кубло• 19 марта 2023
Автор, ви молодець! Що за дієта, мені треба 5 скинути)
Майданщица• 19 марта 2023
Ответ дляLJA
Якась ви дивна автор, викладаєте фото вашої їди тут з тим що ділитесь інформацією про ваше нецікаве життя з посторонніми людьми і нападаєте на людей за їх не образливі коментарі. Теж схиляюсь до того ,що ви голодна.
До речі , а справді можна шикарно виглядати втративши 17 кг без спорту?
Скинувши 17 кг, можно виглядати худішою на 17 кг, шикарність тут зовсім ні при чому.
Идеальная оптимистка• 19 марта 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Удалено администрацией...
З судочку в парку «воно їсти» так само, як і в будь-якому іншому місці в якому не заважаєш іншим - нормально.
А результат схуднення чітко показує, що все робиться правильно. Ті, хто хочу плюнути ядом можуть самі його ковтнути.
Майданщица• 19 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Автор, вы молодец. Это вы сами выработали подобный способ питания? Я на марафоне была. Там нам расписали план питания на месяц и тоже нужно было носить судочки. Хорошо тогда похудела. И было вкусно. Надо снова начать.
Зачем снова начинать, если вы хорошо похудели? Неужели снова набрали? А в чем тогда смысл этих похудений, чтобы неделю походить с желаемым весом?
LJA• 19 марта 2023
Ответ дляМайданщица
Автор написала що виглядає шикарно)
Майданщица• 19 марта 2023
Ответ дляLJA
Автор написала що виглядає шикарно)
То її суб´єктивна думка, я написала свою
oksi-71• 19 марта 2023
автор, я поддержать. Не обращайте внимание на хейтеров. Вы умничка! Успехов вам!
Знаю, как это тяжело, меня больше чем на месяц не хватает. А сейчас не могу решиться.
Марічка• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Так обов‘язково, я не буду розпитувати людей чи поклали вони томатну пасту, сметану ітд у підливу чи цукор в салат з карусти
Тобто ви їсте погодинно? А якщо в гості прийшли, а їсти ще не час, - просто сидите? Питаю з цікавості

Знову Я• 19 марта 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Не задохнитесь
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-77375938
Перечитайте себя на досуге
😂
Марічка• 19 марта 2023
Ответ дляКопуша
Вы молодец. А сколько еще планируете сбросить?
Я би ще спитала: скільки ви так протримаєтеся? 🙄🤔 Усе життя так не будеш жити
Чупокабра• 19 марта 2023
Ответ дляБараболька
Невже в гостях не можна поїсти з того, що є? Я ходила в гості на дієтах, завжди могла знайти що зїсти, овочевий салат або просто овочі, мясо/рибу/гриби. Обовязково треба судок нести?
ну от дивіттся
я не хм продукти які містять борошно і цукор
сто разів вже було що святкуємлґо щось ( особливо в офісі) а їжа - торт піцца пироги
сік з цукром і кола з цукром
шикарно
в гостях часто те ж саме
Чупокабра• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Обов‘язкова функція це режим, їм в машині, можу в кафе замовити чай/воду, проблем не бачу.
а напишвть будь ласка де почитати про такий тип харчування? щоб правильно було написано а не 10 й перепост перепосту
З понеділка на дієті• 19 марта 2023
Не життя, а суцільні судочки.
Результат хоч є?
Анти-анонім• 19 марта 2023
Ответ дляБараболька
Вам, наверное, везет с гостями
Нас как-то пригласили - так я и без диеты не могла ничего съесть. Там все плавало в майонезе. Я люблю майонез, если че ))))))
Но не в таком количестве. Без этого соуса там был только хлеб ))) Даже кабачки были с майонезом
Лапка• 19 марта 2023
А фото є автора як вона виглядає до та після? А то фото судочків якось не дуже інформативні, ні про що, 17 кіло це заява на побєду
З понеділка на дієті• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Дякую. Мені взагалі пофіг на погляди, особливо жирних прищавих тьоток, не бачу нічого дивного поїсти в парку на лавочці
Усі, хто торбу судків не тягає, то жирні й прищаві?
Снегурочко• 19 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
В гості з судочком. Ділитесь хоч з іншими?
Завидно, що хтось може добре виглядати ?)
Снегурочко• 19 марта 2023
Ответ дляЗнову Я
Какая скучная еда
Сижу как раз, ужинаю
И выгляжу тоже прекрасно )
Покажіть )

Снегурочко• 19 марта 2023
Почитала коментарі і очманіла скільки злих і заздрісних жінок)
Але, чим більше жінок проснулися ядом, тим більше привід для гордості у автора )
Ви молодець !) я зараз активно в залі займаюсь, і хочу пару кг набрати і не можу себе привчити снідати по людськи, захоплююсь вашою силою волі)
Снегурочко• 19 марта 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Не життя, а суцільні судочки.
Результат хоч є?
-17 кг це не результат ?
Альдебаран• 19 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
а что тут такого? будет, что есть, съест, а нет, то что кг нажирать салатами с мазиком?
Альдебаран• 19 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Можно и без этого худеть .
автор нашла свой способ, зачем ей другой?
Альдебаран• 19 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
в шоке тоже, тема вообще безобидная. столько знатоков, как и что, но если ,что то тут спросишь, то кроме яда пшик, советов нет, а кто знает не скажет.
лаМпочка• 19 марта 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Удалено администрацией...
лаМпочка• 19 марта 2023
ще і 40 лайків під постом, що ж ви такі злі, тітки?))
Свідок Перемоги• 19 марта 2023
Автор, вы молодец! Удивлена такому колличеству комментов про судочки. У меня всю жизнь девчачьи коллективы и все с судочками. Одна худеет, вторая на спортпитании, третья беременная и тд. Могли и в парк в обед с теми судками выпереться, вообще не проблема.
Для меня еда автора вполне себе норм. Мне чем проще-тем лучше. Меньше шансов накидаться лишним и перебрать по ккал.
Удачи вам, автор, в достижении цели!
Чесно брешу• 19 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Удалено администрацией...
Бо тут не люблять такий простий спосіб схуднення - перестати жерти без міри.
На ’Порадниці’ люблять шукати чарівні таблетки, лікарів, заговори чи інші фантастичні способи схуднення. А ще причини, чому не можна менше їсти або більше рухатися. Будь що вигадують, тільки б не тримати себе в руках, тільки б виправдати свою лінь чи слабкість.
Витворунка• 19 марта 2023
Вы большая умница!!!!
Помогалочка• 19 марта 2023
Автор, с какого веса стартовали?