Бурундучиха• 19 марта 2023

От так і живемо, але вже -17 за три місяці

Їдеш на прогулянку - судочок із собою, в гості із судочком, по справам з трьома. Нічо звикла і шикарно виглядати стала
Вже і від цукру зовсім відвикла за 76 днів🤷‍♀️і до режиму звикла
Ленне-Рейма• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Ви знаєте що таке гординя?
Особисто вас ніхто ні до чого не змушує, ні хвалити ні навпаки, але ви обираєте вилити те чим наповнені.
Ви зі мною наїдали ті кілограми що стверджуєте?
зачем мне наедать кг?да ещё и вместе с вами?
вы мне не о гордыне ответьте,а о том чем вызвано ваше желание писать.

Как нефиг делать• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Я ніколи не їла все підряд, приблизно таким завжди був мій раціон, просто, був гормональний збій, стрес, відсутність режиму
Вам це смачно чи просто тримаєте себе? Зі скількох кг худнете і до скільки хочете?
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Серйозно? Я вам дійсно щось маю пояснити?
Заела_пластинка• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Так обов‘язково, я не буду розпитувати людей чи поклали вони томатну пасту, сметану ітд у підливу чи цукор в салат з карусти
Автор, Ви чудова. Можна якось дізнатися що до Вашої дієти детальніше?Дякую.
Оябунчик• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Дякую. Мені взагалі пофіг на погляди, особливо жирних прищавих тьоток, не бачу нічого дивного поїсти в парку на лавочці
А ви не жирна? 😁🤦‍♀️
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Смачно, я вже звикла.
Наприклад, солодкі води мені огидні, при чому всі.
Те саме сосиси, чіпси, молочні десерти
Ясно, що могла і вареників з олів‘є наїстись
Ленне-Рейма• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
так мне и без ваших пояснень всё ясно))
Оябунчик• 19 марта 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Чудова? Я пройшлась по декількох коментах автора, особливо де вона інших називає жирними і прищавими. Ну дуже чудова людина 😄
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
так мне и без ваших пояснень всё ясно))
Ок, тоді для чого задаєте мені питання?

Ленне-Рейма• 19 марта 2023
Ответ дляОябунчик
А ви не жирна? 😁🤦‍♀️
жирна,но не прыщавая же как все остальные))
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Дякую, питайте що цікаво
Сизоока бестія• 19 марта 2023
Ответ дляН@Диете
На фото старая говядина, молодая телятина по- другому выглядит
Ну у телятины разные части в отварном виде выглядят по разному. Это рыхлое мясо, крупноволокнистое. Оно не будет жестким, даже если бы это была говядина. Я например варю говядину обычную в мультиварке и она всегда мягкая.
Ленне-Рейма• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Ок, тоді для чого задаєте мені питання?
потому что вы создали тему,а не я.
потому к вам вопросы и не только у меня.
Заела_пластинка• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Вам можна- ви їжте
мне тоже нельзя томаты и томатную пасту, сметану, в связи с ЖКТ. Автор, можно про Вашу диету узнать? Спасибо
Знову Я• 19 марта 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Что то как то душно стало от вашего комента
А мне от Вашего 😂
Как нефиг делать• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Смачно, я вже звикла.
Те саме сосиси, чіпси, молочні десерти
Це дуже круто, що корисна їжа вам смачна!👍
БоХатая• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Автор, щось ви занадто зла (можливо від дієти?), ви вже похудали на 17кг і ще протрібно 8, то ви ж теж ота жирна тітка. Ви була б молодець якби стільки не набрали раніше , а завжди контролювали вагу, як ви стільки набрали кг? Ви ще ж дуже молода.
Одні думки• 19 марта 2023
Дівчата, ви не можете порадіти за автора?
Підтримати?
Це ж самодисципліна, сила волі!
Що з вами таке??

Автор, ви молодець!
Дайте подумать• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Суть в тому щоб готувати якнайпростіше. Ніяких рецептів не потрібно. Кожен прийом їжі це білок , клітковина( обов‘язково овочі) до них ще кашу один або 2 рази в день в кашу можна 10 грам олії авокадо, оливка, льон і тд і риба, м‘ясо, морепродукти. Без хліба, цукру, мучного, покупних соусів, копченостей. +- 4 прийоми їжі кожні 3 години
Яйця їсте ?

автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
потому что вы создали тему,а не я.
Так ви оприділіться, вам потрібні мої відповіді чи вам все ясно?
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляДайте подумать
Яйця їсте ?
Звичайно, два жовтки, білків скільки хочу
Дайте подумать• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
А кисломолочні продукти ?
Ленне-Рейма• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
уже не надо. хотя, интересно: почему не остановились набрав 10кг?
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Просто їм овочі в кожен прийом свіжі, гриль чи тушені на воді. Яйця( але лише 2 жовтри) приблизно 80 гр крупи ( важу суху) і по 150 грам м‘яса риби чи морепродуктів двічі на день. Перекуси горіхи, авокадо, фрукти. 4 прийоми щотригодини
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляДайте подумать
А кисломолочні продукти ?
Я вибрала не їсти- інколи грецький йогурт
Одні думки• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
88 ріст 169
О, і в мене 169-170. Вага 64
Колись народжувати з нею йшла, а тепер така вага сама по собі. Хочу 54…
Займаюся спортом, рахую калорії, але менше ніж 1600 не можу, голодна.
А на 1600 не худну..(
Дайте подумать• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Зрозуміла,дякую за відповідь
Успіхів Вам в досягненні бажаної ваги
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляДайте подумать
Зрозуміла,дякую за відповідь
Успіхів Вам в досягненні бажаної ваги
Дякую дуже
Триндю-бриндю• 19 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Ну та хто б сумнівався, тут по іншому не буває
То Ви зла бо голодна ?))
автор Бурундучиха • 19 марта 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
То Ви зла бо голодна ?))
А як ви оприділили цю емоцію в мені, по яких ознаках?
Ні, то я відповідаю людям в манері їх запитань чи звернень