Дюймовочка• 19 марта 2023
Хто вчиться на заочній формі навчання?
Підкажіть будь ласка як у вас? І як поступити а даних ситуаціях.
1.Пройшла настановча сесія, але з деяких предметів мало того що лекцій не було і ми викладачів в очі не бачилм, так нам навіть матеріал для навчання і питання на екзамен не дали. Староста їм надзвонює, викладачі не беруть трубку.
Скаржитися? А якщо потім нас завалять на екзаменах за це?
2. Попереду захист курсової. Обрали теми. Я розробила план навчання. Скинула викладачу, ігнор. Скинула через тиждень ще раз. Ігнор. І одногрупникам моїм затвердили лише трьом. Я по свому плану вже написала курсову. Скоро захист, але ж викладач може за день до здачі сказати, шо план не добрий і треба переробляти. А до здачі залишився тиждень.
Я платити хабарі не хочу, та й не маю звідки. Вчу все, що дають. Розчарована такім відношенням, ми все ж таки платимо за навчання.
Дюймовочка
• 19 марта 2023
Якби це були курси якоїсь часної школи, то поставила би питання - шо це за навчання за яке ми платимо? Але з універа так і вилетіти можна (
Дюймовочка
• 19 марта 2023
Ответ дляМать драконов
Я не вчуся, але реально жесть. Що за вуз такий чарівний?
Та я не хочу писати, все ж таки мій вуз, це не гарно. Просто ситуація ппц. І завалять же, бо по суті прийду не готова. Але я ні матеріалу не маю, ні питань. Напевно грошей хочуть. Таких в нас двоє викладачів. Решта +/- норм.
І з курсовою що робити хз
Мать драконов• 19 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
І з курсовою що робити хз
А я думаю, на шару поставлять оцінки і відпустять. Просто грошей шкода за навчання. Це ваша перша вища освіта?
Дюймовочка
• 19 марта 2023
Ответ дляМать драконов
Ні, вже друга. І я дуже хотіла саме вчитися, заради знань. А не так як перша, коли студентське життя і не до навчання)
Хвильоватиша• 19 марта 2023
У меня без оплаты сдать нельзя. То есть приходится и учить, и платить. Правда преподаватели всегда на связи
Мать драконов• 19 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Ото воно і видно :)бо знаєте, яке має бути навчання.
Ну не знаю, заочка завжди вважалася ’для галочки’ серед викладачів. Навіть з бурхливим студентським життям стаціонарне навчання більш ефективне.
Лише самоосвіта, мабуть, виручить.
Крем для арбуза• 19 марта 2023
Якась дивна ситуація,цікаво,що це за виш такий...
Якщо Ви йшли заради саме знань,то співчуваю Вам,авторе.
А у вашої групи є куратор,можливо він допоможе? Або маєте змогу поспілкуватись с деканом і пояснити свою ситуацію?
Дюймовочка
• 19 марта 2023
Ответ дляКрем для арбуза
В нас зв´язок через старосту з куратором. Куратор каже - телефонуйте викладачу. А викладачі крутять носом. Одна казала, що дасть питання, а сама пропала і трубку не бере...
Дюймовочка
• 19 марта 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Я би і з деканом поспілкувалася, але переживаю, шо потім через це обізляться мало того що на мене, та ще й на всю групу, і потім буду мати проблеми ще й з одногрупниками.
Крем для арбуза• 19 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Честно кажучи,я не бачу причин,щоб на Вас злились,якщо Ви поспілкуєтесь з деканом.Ви ж переймається за своє навчання і це нормально у ситуації,коли студент не отримує нормального зворотнього зв´язку від викладачів