Дама_с_коготками• 19 марта 2023
Квартира на 24 поверсі, чи важко здати?
Дякую що зайшли! Чи важко здати квартиру, на високому поверсі? планую здати свою кв. 24 пов, новобудова, видова, квартира 72 м, двохкімнатна, буду переплановувати в 3 кімнатну, чи важко буде здати?
Дама_с_коготками
• 19 марта 2023
Ответ дляБавовна
Автор, трешку тяжелее сдать, чем двухкомнатную..
Чому важче?метраж той самий ,+додаткова кімната яку можна використовувати..
Бавовна• 19 марта 2023
Просто при поиске квартиры , обычно ставят фильтр не по метражу, а по количеству комнат.
Дама_с_коготками
• 19 марта 2023
Ответ дляБелоснежко
Соседка сразу сдает. Но у не ремонт шикарный
Ремонт це важливо! Дякую за відповідь
Svetlana-7070• 19 марта 2023
В нашому будинку здають і на 23 і на 24 і на 25🤷♀️зрозуміло що до 13 більше популярні, але тим не менш