Дама_с_коготками• 19 марта 2023

Квартира на 24 поверсі, чи важко здати?

Дякую що зайшли! Чи важко здати квартиру, на високому поверсі? планую здати свою кв. 24 пов, новобудова, видова, квартира 72 м, двохкімнатна, буду переплановувати в 3 кімнатну, чи важко буде здати?
Поумничка• 19 марта 2023
Зараз впливає на рішення, відключення електрики

Бавовна• 19 марта 2023
Автор, трешку тяжелее сдать, чем двухкомнатную..
Вообще не факт• 19 марта 2023
Якшо буде все ок з електрикою, то без проблем
автор Дама_с_коготками • 19 марта 2023
Ответ дляБавовна
Чому важче?метраж той самий ,+додаткова кімната яку можна використовувати..
Бавовна• 19 марта 2023
Просто при поиске квартиры , обычно ставят фильтр не по метражу, а по количеству комнат.
Белоснежко• 19 марта 2023
Соседка сразу сдает. Но у не ремонт шикарный
Moco• 19 марта 2023
В нашем Жк снимают с 20 по 25, но у нас лифты при отключения света работают сразу же и когда тревога , люди постоянно спускаются с высоких этажей на улицу..такое себе

автор Дама_с_коготками • 19 марта 2023
Ответ дляБелоснежко
Ремонт це важливо! Дякую за відповідь
Svetlana-7070• 19 марта 2023
В нашому будинку здають і на 23 і на 24 і на 25🤷‍♀️зрозуміло що до 13 більше популярні, але тим не менш