Сусановна• 19 марта 2023
Пропали гроші, треба виговоритися
Дівчата, ситуація на голову не натягнеш. Я вже просто себе ізвела, мучаюсь, ночами не сплю.
Були в мене батьки, 3 місяці, вони ВПО, нема квартири, розбили. Виїхали з 1 сумкою і доками,з собою забрали тільки цінне. Була певна сумма грошей, невелика, в доларах. Збирають, бо хочуть хоч щось купити з житла колись, але ще збирати і збирати. Мама працює віддалено, батько інвалід. Але вони сучасні, розумні, адекватні, в нас дуже гарні стосунки.
Живуть періодично в нас та в сестри в іншому місті.
Я з чоловіком в шлюбі 18 років, за цей період він не показав ніяких негативних сторон, спокійний, врівноважений, любить мене і дитину, заробляв гарно до війни, все тратив на нас,домашній сім´янин.
У чоловіка зараз були фінансові труднощі, сам не викрутився, то займав у батьків декілька тис доларів з поверненням звісно.
Так от, батьки почали збиратися їхати до сестри, полізли до грошей, а там не вистачає 3.4 тис доларів.
Це шок,дома нікого не було чужого, квартира на охороні. Дитина маленька, ще грошима не цікавиться, 5 років.
Ніхто не брав і грошей нема. Чоловік клянеться і божиться, що не чіпав і навіть не знав,де вони лежать. Вони дійсно були заховані в маминих речах. Ну і не було жодного разу,щоб чоловік лишався сам вдома, завджи хтось з ним був.
Звісно, я йому довіряю і це як страшний сон, бо я не вірю, що він це міг зробити. Тим більше батьки завжди без проблем давали гроші і в борг і просто так, тобто якщо пороосити, вони дадуть. Але то ми робили всього пару раз за наше подружнє життя для крупних покупок і ось цей раз чоловік порросив, щоб закрити кредит.
Чоловік клянеться, що боргів нема і він все закрив, що гроші йому заоаз не потрібні. Ну і навіщо красти, коли можно попросити і дадуть.
Тато мій теж би не взяв, бо йому і нема куди тратити в чужому місті, та і він для сім´ї останнє віддасть.
Мама теж би не брала сама в себе, бо злягла з гіпертонічним кризом після всього.
Ну і я звісно не брала,бо з дитиною дома, нема куди тратити. На все що треба давав чоловік + я трохи працюю віддалено.
Ситуація тупік, ніхто не брав і грошей нема.
Мама якось обмовилась, що то ж не ти (я), значить твій чоловік. Але вони нас не винять і поощають цю суму, віддавати не треба, живіть як жили. Бо в мене вже до розлучення скандали. Дома все перерили,кожен куток, нема грошей.
Ось що робити((((
Дівчата, що ви думаєте, як розрулити цю ситуацію, бо я скоро зійду з розуму, плачу щожень. Я розумію, що в будь - якому випадку тепер у всіх будуть зіпсовані стосунки
Ось що робити((((
Ответ дляБюст Березуцкого
Вот правду Ви кажете і Ви автор прислухайтеся. Я часто коли на карті лишнв кошти, перевоєу в депозит, а потім знімаю і в заначку кладу. І вот одного разу як завжди я вирішила через депозит купити долари. Так як когда бачила гривні, то розуміла, що вийде 750 доларів, потім коли оформила депозит тоже бачила 750 доларів, і коли отримувала в банку цей допозит бачила 750 доларів, коли докладувала в зааначку тоже бачила 750 доларів.
Через 3 місяці потрібні були долари і я була впевнена, що сумма 7500, так як до того як добавляла в заначку 6750. Так вот витягую заначку, перераховую, а там 5250. Я всіх на вуха піднесла, істерила. Добре, що мій чоловік завжди з холодною головою, каже: ану розкажи коли і скільки ложила в заначку. Коли я сказала коли і скільки, він каже :а тепер провір суми через Приват. Я ще й обідилася, що дуру з мене робить. А коли побачила останній депозит 500 доларів, а не 750...я годину не могла слова сказати. В прямому смислі, такий стрес стався. Тому автор, може у мами десь стався обман зору. Кстаті я тоже бухгалтер, і у нашій професії таке часто, із за чого часто оборотки не сходяться.
Тому будьте обережні, щоб вот такий обман зору не вніс недовіру в Вашу сім´ю.
Подтверждаю. Когда то считала крупную сумму , сошлась. Потом деньги лежали на столе , решила еще пересчитать ,нет 25 000.
Какое то помутнение нашло. Пересчитывала 3 раза. Даже позвонила тому кто деньги принес.
Он спокойно ответил что пересчитает свои.
Только после этого я успокоилась , пересчитала еще раз и все было на месте. Хз что это было.
И это при том что считала нп купюрами а пачками
Борисфенка• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
І ще, дівчата, ми перед війною тільки купили житло, віддавали борги, речей не багато. Батьки виїхали з 2 невеличкими сумками і в тому, в сому сиділи в підвалі. Бо вивозили людей і нема куди було брати лахи. То мама не має гардеробу одягу, і де складати, бо їздять туди сюди, і де зберігати. Тобто десь по кишеням не могло загубитися, бо кишень не так багато.
Писали за бильце дивана, то все відсували і заглядали, диван перерили і він без бильців
1. Тато надійно переховав, сам забувся де. Колись знайдете.
2. Дитина також знала, де лежить заначка? Може погратися взяла?
Мушля з Криму• 19 марта 2023
Ответ дляЛюбительница
Записи при том , что вменяемые люди обычно записывают , сколько добавили в заначку , сколько оттуда взяли . Если это , конечно , не заначка в 200 гривен . А уж бухгалтер это делает просто автоматически - профессиональное , знаете ли . А обсчитаться можно на сколько угодно .
Ну если в заначку добавл,ют по 1000$,есть чеки из обменника, из заначки не берут(ддали в долг 3400 мужу автора,о сумме все в курсе) что там записывать. Это ж не черная касса,где каждый день приход-расход?
Этожзвяздаяегообожаю• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Дівчата! Відпишусь зразу всім. Гроші були в нас, скільки, я не перераховувала. Все рахувала мама, як приїздила того разу. Коли чоловіку стало конче треба, я подзвонила і сказала, чи можно взяти на півроку. Потім сказала йому іди бери, де стояла коробка він знав. Після згоди чоловік САМ взяв, я невіть не бачила коли, тільки сказав, що вже закрив борг. Тобто в нас завджи все на довірі.
Коли приїхали батьки, то поміняли свої грн на 1 тис доларві і перерахували. Все сходилося.
Дівчата, я туди не лізла і нічого не питала, вони щось самі розказували, що типу поміняли, на тисячу більше і т.д
Чи записувала мама, швидше всього ні, бо я не бачила в тій коробці ніяких записів, тільки чеки з обмінки. Чому не вела записи, бо там не такі доходи, щоб оперувати крупними сумами, заощаджень мало.
Вони за цей рік не міняли дол на грн і не позичали нікому, тільки докладали до суми. Міняли по 1 тис дол коли назбирувалось в гривнях.
Ну як так? Іди бери чужі гроші, скільки взяв непонятно. Навіть при мега довірливих відносинах,так відноситись до чужих грошей, в першу чергу Ви як донька,не мали права. ’Деньги любят счёт’.
Тепер от бідкаєтесь.
Як ухурделю• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Але навіщо, якщо можно попросити. Ну і це дуже тупо, зразу пропаду знайдуть і подумають на нього, не на мене ж
Спостерігайте за ним, щось там не те. Кудись втрапив чи ігроман, чи наркотики чи ще щось…
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Це ж квартира наша а не батьків, тим більше вони до нас на пару місяців приїхали. То ховати нема сенсу.
Дитина не знала і не бачила, ми ж не на кухонному столі рахували і зберігали. Десь в маминих речах була коробка захована
Ms. Android• 19 марта 2023
За 3 месяца муж ни разу не находился сам дома? Вы там что прилипли к квартире своей?
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Тепер от бідкаєтесь.
Чому? Що тут такого? Це мій чоловік і я йому довіряю, я половину свого життя з ним живу. Я ж не сусіда з вулиці запросила полізти в схованку.
когдадеЦкие• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Чому ви так думаєте?
Тато хотів продавати свою машину (стареньку), бо по стану здоров´я вже не може їздити. І гроші сказав віддасть чоловіку, бо той хотів поміняти машину. Тобто була така розмова навіть. Чоловік би не взяв, але сам факт
Запросіть у чоловіка повну кредитну історію. Там можна побачити всі відкриті і закриті кредити з датами. Це прояснить ситуацію.
Можна зробити це через приват24
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
В нашому місті нікого крім мене і чоловіка нема для батьків знайомих. Тому тут просто нема кому позичати. Коли вони приїзали до менн, то гроші пепераховували, бо давали моєму чоловіку в борг і ще міняли трохи грн на дол
На євро не міняли?
У мене була жахлива ситуація,я міняла також і в процесі обміну поклала 2 купюри по 500євро до коробки ( де можна було взяти на для життя*)а вважала їх за 500грн,вони десь так пішли´ .Я погано чую ,і сума була відкладена на операцію ,але коли рішила продивитись то замість 100євро лежало 1000грн
Що було тоді в голові не знаю.Але чоловік заробив і дав САМ на операцію,лежали - лежали і так пішли´.Я думала з розуму зійду від сорому.Лежали ще долари,але саме гривні/євро я дурепа кудись так пустила.Мало того,може і говорили коли давала ,але глуха
Покорительная• 19 марта 2023
Автор , не хочется Вас расстраивать , но бывает так что азартные игры ( с бывшим мужем так было.....подробности не буду говорить, долго. Но суть такова , если зависимость, то всё что угодно человек делает , даже плавает рыдает и ложится .Вам нужно тихонько выяснить чем муж живёт ( они умеют хитрить поверьте )
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляMs. Android
Ще раз пишу, тато інвалід, довго ходити, сидіти не може. Сходив в магазин і додому. Де йому лазити? Мама віддалено працює і я і чоловік.
Більше всього ходила я, бо з дитиною чи гуляти, чи на гуртки, чи в магазин. Де батькам ходити в чужому місті?
Білка в колесі• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Автор, вы же несколько раз писали, что муж не знал где были деньги, а теперь пишите, что знал и брал 3800 сам
Этожзвяздаяегообожаю• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Для того щоб не було ось таких ситуацій як зараз. І Ви хоч триста разів можете сказати,що у вас повна довіра,але той варіант,що ці гроші міг взяти чоловік,нікуди не зникає.
Та в хоча б для того,що це НЕ Ваші гроші,тому довіра-не довіра,а бути уважною треба. У своєму бюджеті можете вчиняти як хочете,для Ваших батьків Ваш чоловік, вибачте,але чужа людина( що,власне,сказала Ваша мама.заувадте,вона не свого чоловіка звинуватила,а сказала:’ну якщо не ти,то твій чоловік’.
ЯНаПэПэ• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Подождите, то вы пишете ,что муж не знал где клробка и что деньги там были хорошо спрятаны в куче всего,на самом дне, теперь он оказывается сам брал ..... что то у вас не сходится
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Можна зробити це через приват24
Ви розумієте,якщо це не він, а він не пойманий за руку,то що буде з нашими відносинами? Виходить я йому не довіряю і його слова ні в що не ставлю, він не пробачить
Забрызжу ядом• 19 марта 2023
Ви особисто рахували ті гроші. Ви точно бачили скільки там було і скільки стало?
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
На євро не міняли?
Жахлива ситуація(
Мої міняли тільки на долари, бо він дешевше
Наша взяла• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
А что за полочка на которой стояла коробка пока родители были в отъезде?
Есть вариант что деньги пропали давно
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Моя відповідь не лише, що вони позичили комусь, а до того, що мама могла просто кудись цю суму перекласти, але забути про це.
Думаю так,хтось подзвонив -...і поклала не туди *
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляПокорительная
То чому не попросити, це ж найлегше, а не шукати по чужим речам, крастм і бути першим підозрюваним. Це в голові не вклажається. Я вже писала, що він врівноважений, має аналітичний склад розуму і ніколи нічого не робить на емоціях
Апель-синка• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Я так не можу( в моїй квартирі пропали,значить я винна( мені батьків дуже шкода, все втратили і знову стрес , і від кого, від самих рідних
А в итоге деньги найдутся, а здоровье, нервы и отношения - не восстановятся.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
Читайте всі мої відповіді. Гроші були на зберіганні у нас, брали, коли батьки були в сестри, поиїхали до нас батьки і забрали свої гроші, де вони в них лежали ні я ні чоловік не знали, десь в речах
Лялькодзьоб• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Є серед вас Марія чи Марина?
ЯНаПэПэ• 19 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
Да, ус отклеился . Каждый раз добавляются все новые подробности.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ще раз, гроші пропали після того, як ми віддали їх батькам, а не до. Вони зберігали їх у себе, де, ми не знаємо
Патика-мотика• 19 марта 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Є серед вас Марія чи Марина?
О, ситуація стає цікавою. Ви щось знаєте?