Питання виникло після того, як я поскаржилась німецьким друзям, що у мене дитина в 8 місяців лягає спати о 19:00-19:30, а прокидається о 5:00-5:30. Вони кажуть так це не рано лягає спати, це нормально. У нас діти коли в дитячій садок ходили лягали о 19:00. По німецькому телебаченню в 18:50 починався аналог вечірньої казки. Дивилися і йшли спати.
Цікаво у кого як і в якому віці.
Khmelnichanka• 19 марта 2023
Моїй доньці 16 років, вона лягає спати в 20.00.
Німецькі порядки зайшли їй на ура :).
А ось з сином все складніше, бо він сова, як і я ))))))))))))
Німецькі порядки зайшли їй на ура :).
Mama shveta• 19 марта 2023
4 роки дитині, лягає у 21-00. Засинає десь у 21-30. Встає біля 7 години. Ще вдень спить години півтори. У віці вашої дитини було так само як у Вас.
В 20.00 обычно уже спит, встаёт в 7-8, днём ещё 1-2 часа спит. 2 года
В 8 месяцев ложилась в 18.30-19, вставала в 7 + 3 дневных сна по часу-полтора
Многие удивлялись, говорили, что я неправа, надо нормальный режим
Странные люди) мне всегда нравилось: уснула дочка - у меня свободный вечер
Ответ дляМашМааш
Ну це і правда трохи більше сну за норму для цього віку. Але кажуть що якщо нічний сон гарний то значить все ок. У мене сумарно дитина спить 13 годин приблизно: 10 вночі і три вдень
Ответ дляAnnaOst
Ночной супер ок, всегда только кушать просыпалась, вот недавно сама от смеси отказалась и вообще всю ночь спит
А вот дневные чуткие всегда были, я рядом лежала, чтобы не просыпалась
Не скажу, что это плохо, даде привыкла и сама днём спать)
dahashutka19• 19 марта 2023
Донька, 2,9 р., лягає в 22:30-23. Син , 9 років.,
лягає в 22:30. Але зараз канікули, тому дозволяю лягати в 00:00 .
dahashutka19• 19 марта 2023
Ответ дляYana_pl
Ось син тільки з ванної вийшов, іде спати. А проснеться в 7:15 , уроки в 8 онлайн.
Так канікули зараз . Чи у вас вони пізніше?