Забула що?• 19 марта 2023

Ще не прийшов, гамно мале

Ще дівчата не прийшов, певно гарно обсмоктують як він буде різати дерева завтра, новим сучкорізом за 4000 тис)
Хто в темі
автор Забула що? • 19 марта 2023
Ответ дляОце так цабе
А у вас все покупки прям нужные? Ни одной вещи,которую один раз надели и лежит?
Не всі в тому і справа
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляОце так цабе
Не пробухав,не програв в автомати.
Заробляє гроші.
Вирішив зробити ПРИЄМНУ покупку.
ПОТРІБНУ.
Але ж ні,не можна.
Оце так цабе• 19 марта 2023
Ответ дляЗабула що?
Не всі в тому і справа
Вы себе для души покупаете,и он.Тем более купил для дома вещь
harchushyn• 19 марта 2023
Автор,от просто згадаєте мої слова-або ви постараєтеся стати чоловікові другом,рахуватиметеся з його думкою,або вам постійно брехатимуть,скриватимуть від вас ,хитритимуть .
Ненька наша• 19 марта 2023
Ответ дляОце так цабе
Тут є нюанс
думка автора,що покупка не потрібна
думка чоловіка,що таки потрібна.

Автор вважає,що її думка правильніша.
Неновая почта• 19 марта 2023
Ответ дляЗабула що?
Чому ви так вирішили? Через одну ситуацію яку я описала,в нас в житті було всяке,тут так вийшло. Я б залюбки почула аргументи,та їх не нема, є мовчання.
І ви повірте за життя у 18 років ,ми б не витримали якби я була завжди при своїй думці.
Вони вирішили, що ви по 100 штук заробляєте і вам ті 26 штук як їм хліба купити, от вигороджують чоловіка. Ті, для кого це дійсно не гроші не відписались тут. А ті, для кого ваші 26 тисяч то шалені гроші, на вашого чоловіка вже як на бога дивляться. Я особисто на вашому боці - суттєві покупки потрібно обговорювати, якщо один бюджет у родини, а не заробляють обидва, а просирає один.
Мила 26• 19 марта 2023
Ответ дляЗабула що?
Не ну що значить дуже хочу? А як він скаже я дуже хочу ту тітоньку на ніч? Дуже хочу і потрібно ,різні речі.
У вас порівняння неадекватні.
Ви судете, виходячи зі свого неврозу.
Саме тому, що ви невротик, ви вважаєте, що всі мають жити як ’потрібно’. Але доросла зріла людина має право робити те, що хоче.
Тож в даному випадку до одного місця ваші ’правильні’ аргументи. Чоловік заробляє гроші і має право якусь частину витрачати на забаганки. Інакше не буде сенсу їх заробляти.
А ви намагаєтесь його давити і контролювати. Тож ще трохи і він піде сам.
Я проти мовчанок, але у вашого чоловіка немає іншого виходу - діалог з вами неможливий . Ви вхопились за якісь ніби ’правильні’ аргументи і нічого не хочете бачити і розуміти
автор Забула що? • 19 марта 2023
Ответ дляНеновая почта
Дякую за підтримку,саме так і відбулось.
Неновая почта• 19 марта 2023
Ответ дляharchushyn
От навіть я не хочу з вами говорити.
Ви ж далі на своєму -прмвести аргумент,привести аргумент. Ви йому хто в житті-мама,судья ,щоб вирішувати варті аргументи чи ні.
Якщо ви б його поважали,аргумент-Ч ЦЬОГО ДУЖЕ ХОЧУ,для вас був би вагомий.
В них спільний бюджет, чому чоловік отримав право витрачати без обговорення спільні кошти? Тому що в штанях? Утримував би жінку, ок- сам заробив, сам витратив, а з таким розумним і самостійним особисто я розділила б бюджет в той же день.
Неновая почта• 19 марта 2023
Ответ дляНенька наша
У нас немає зараз грошей,обмежений бюджет. Але я на весну дууууууууже хотіла парфумів,хоча маю їх багато.
І я їх купила.
Мій аргумент-я дуже хочу себе чимось потішити.
А чоловік ваш чим себе потішив?
Неновая почта• 19 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Я в про це.
Ви не ставитеся до нього,як до людини з повагою до його рішень.

Щось перекручуєте,тітоньок приплітаєте.

Діалог ведуть для того,щоб ПРИЙНЯТИ позицію іншого.
Ваш сенс в тому,щоб донести,що ВІН НЕ ПРАВИЙ
А право на позицію має тільки чоловік? Прикольно...а жінка хоч і заробляє на рівних, має право тільки погоджуватись? Цікаве у вас життя, але не всім підходить..
Мила 26• 19 марта 2023
Ответ дляЗабула що?
Не всі в тому і справа
От за собою і дивіться)
Бути вчителькою-контролером - це найгірша роль, яку може вибрати для себе дружина.

Або ви приймаєте, що він доросла ДІЄЗДАТНА людина, яка здатна самостійно вирішити, чи купити йому кущоріз, або це закінчиться погано
Неновая почта• 19 марта 2023
Ответ дляНенька наша
Бляяяя, ви як мама якась.
Це піз..ц.
Прям бачу як ваші гроші хтось витрачає, бо хоче, а ви радієте. Це тільки іншим таке радять.
Мила 26• 19 марта 2023
Ответ дляНенька наша
І я їх купила.
Вас вже треба стратити. Придумали таке - парфум купляти.
Чий не шо. Проживете без парфуму, несіть назад
Статус Ква• 19 марта 2023
Ответ дляНенька наша
І я їх купила.
вот в следующем месяце пусть себя тешит ваш муж.у него тоже есть хотелки.
Неновая почта• 19 марта 2023
Ответ дляЗабула що?
Маючи такого ж чоловіка, можу порадити - думати про себе, балувати себе, витрачати на себе. Бачите, як тут захищають право чоловіка тринькати на ’ хочу’ спільні кошти, ось згадайте про своє хочу. І я вам скажу, навіть відкладена в ничку сума, витрачена на чергову насадку до мотоблока, сучкоріз тощо значно заспокоює і примирює з ситуацією. І в кінці місяця, коли гроші закінчуються не соромтесь сказати чому і не поспішайте діставати свої. В мене так за пару років навчився радитись і розподіляти витрати, а не сьогодні накупив цяцьок, а завтра дай, бо в мене закінчились.
Забагаловка• 19 марта 2023
Ото вас сучкоріз зачепив, третя тема за пару годин.
Неновая почта• 19 марта 2023
Ответ дляСтатус Ква
Я вот мужа автора вижу такой дефачкой с сотыми духами. И никто не посоветовал автору порадовать себя, зато толпой заступились за мужика.
Ненька наша• 19 марта 2023
Ответ дляНеновая почта
А чоловік ваш чим себе потішив?
Я не вникала)
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляНеновая почта
Ні,може не погодитися.
Але це не означає,що вона в цій ситуації права,а він не правий.
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляНеновая почта
Яке ’таке’?
Він працює,заробляє,потратив на ремонт машини 22000.
Невже 4000тис. не заслужив для себе?
Невже скоїв якийсь так й страшний вчинок.
Ненька наша• 19 марта 2023
Ответ дляСтатус Ква
звичайно.
А звідки тоді сили брати на роботу ходити,якщо не можна собі купити якусь хотілку невеличку.
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляНеновая почта
Вас щось тут своє болить?

Маєте чоловіка,який тринькає гроші, вас не бере в рахунок?
Так у автора не така ситуація. Чоловік інший.
Не треба свої ’болі’ тут проектувати.
Якщо автора чоловік потратив гроші,щоб купити В Сім´ю потрібну з його погляду річ у господарстві, не робить його схожим на вашого чоловіка.
А автора такою ж як ви.
Неновая почта• 19 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Вас щось тут своє болить?

Не треба свої ’болі’ тут проектувати.
А автора такою ж як ви.
Ви диванний психолух? В мене нічого не болить. Мій чоловік мене чує і навіть таки спільний бюджет при рівному доході. Бо я відстояла свої рівні права в шлюбі. Я просто за справедливість - при спільному бюджеті= рівні права. А не як ви всі, за мужика груддю, автора ким тільки не обізвали, і принизили, і зневажили...а вона ж не утриманка...хоч би одна спитала - жінко добра, а ти себе чим радуєш?

Психолухи, блін. Хоч книжку почитайте по психологіі, а не тільки інстаграм.
Неновая почта• 19 марта 2023
Ответ дляНенька наша
звичайно.
Головне, щоб на це обидва мали і право, і гроші.
Неновая почта• 19 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Яке ’таке’?
Невже 4000тис. не заслужив для себе?
Скільки він по вашому заробляє? Тисяч сто? І чому жінка має його годувати, поки він лагодить машину ( очевидно, не нову) і балує себе?
Оце так цабе• 19 марта 2023
Ответ дляНенька наша
Тут є нюанс
думка автора,що покупка не потрібна
думка чоловіка,що таки потрібна.

Автор вважає,що її думка правильніша.
Ну это как фен Дайсон)
Можно и феном за 2000+ сушить ,но приятнее дорогим)муж имеет право на свой Дайсон)
Стопясят раз обсуждала• 19 марта 2023
Ответ дляНеновая почта
Если бы автор сама сад обрезала, я бы посоветовала. А так она не в теме этого труда.
Вот если ей на кухне мясорубка понадобиться, посоветуйте ей натереть вручную. И тёрку самой сделать. Посмотрим, нужен ей будет инструмент или и так получится
Метелики на душі• 20 марта 2023
Ответ дляНеновая почта
Ні ні, чоловік має право тільки віддавати всі свої гроші жінці, а потім у неї на кишенькові росходи просити. А жінка яка заробляє на рівних буде вирішувати, що і скільки хлопчику видавати.