Звідки ж тоді в Західній Європі взялося визначення "польський сантехнік"?
ПанВиктория• 20 марта 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Знову
Не правда, тримайте
Та це вже якесь знущання - одразу бан🤔 пост з фб ж.
LoveYouOrNot• 20 марта 2023
Ответ дляnata.ant
Взагалі так,вони вважають що в Україні всі бідні,і ми нічого не бачили,я не біженець.Але це більше про те,що вони здивовані,що в нас є багато того,чого немає в них.
Якщо чесно, не думаю, що це загальна думка така. Я зараз саме про поляків, бо чим далі на захід, тим вирогідніше, що так.
У Львові щороку було дууууже багато туристів з Польщі, ну то вони вже якось побачили за останні роки, що у нас все ок і навіть краще.
LoveYouOrNot• 20 марта 2023
Ответ дляnavariya
Після крадіжок з супермаркетів, деякий час назад...
Уся Європа змінила погляд до українців...(
Після крадіжок коштів, що надійщли з усього світу на користь ЗСУ, і зникли...
Змінили міністрів - щоб це приховати, і не відповідати(
Нас ніхто не буде поважати(
А який такий раніше погляд був до українців, що він змінився на гірший? Нагадайте. Нас поважали, знали?)
Як на мене, зараз більше знають і поважають.
KrupinkaSs• 20 марта 2023
З поляками не спілкувалась,але бачила декілька відео у тіктоку з молоддю,що працює у Польші,так от там писали,що деякі польські пани питали у них,чи вони мають дома телевізор,чи ще про якусь техніку.І це був не один коментар і не два.Мене це теж обурило .
Ответ дляbegovelik
хіба? одна справа сантехнік - а інша робити роботу, що зробить навіть мала дитина. здебільшого на такі роботи їдуть з західних регіонів і це розпочалося ще до війни.
А звідки в вас уявлення про роботу що її зробить навіть мала дитина? Ви теж ніколи не працювали в Польщі, а знаєте ліш по розповідях. То чим ви відрізняєтесь від ти х поляків про яких йдеться у старпості?
LoveYouOrNot• 20 марта 2023
Ответ дляbegovelik
я кажу про роботи, на які не треба навчатися. наприклад, закрутити кришку на пляшку - хіба це не зробить мала дитина?
Ви самі придумали таку роботу?))))
Ви бачили колись запечатану пляшку, ви думаєте її закручують вручну?
KrupinkaSs• 20 марта 2023
Ответ дляLoveYou
І не тількі у Львові,ще було багато поляків у Буковелі.Вони теж мали бачити,якій рівень життя в Україні.Але мабуть,не всі поляки лижники.
LoveYouOrNot• 20 марта 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Вірю. Просто я зі Львова, і до війни в центрі було більше туристів, ніж місцевих жителів. І це не перебільшення.
Ответ дляLoveYou
Я в Польщі 8 років мешкаю,але біля границі з Германію і так таких дуже багато,особливо не молодь,так вважає.Але це ж не 100 відсотків,всі так думають.Ось в 21 році сусід їздив в Одессу то був в захваті,йому все сподобалося.
Ответ дляelena901
Так, правда. Думають, що ви посудомийку і робот пилесос бачили максимум на картинці). А ще їх дуже дивує, що дітям купуємо взуття типу ecco , верхній одяг дорогих фірм, рюкзаки kite і тд.Хто був в Україні, працює по роботі чи має якихось родичів і тд.не дивується.
+100. А ще дивуються та не вірять що у нас двокімнатні квартири по 70-80 кв.м. це норма в новобудовах, бо у них двокімнатною вважається квартира з однією спальнею та кухня -вітальня і за площею вони значно менше.
Ответ дляLoveYou
Ви самі придумали таку роботу?))))
так, у знайомій на західній сусіди всією родиною їздять на таку роботу. і знайома також, час від часу туди їздить, зарплатня біля 15 тис грн на місяць.
LoveYouOrNot• 20 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Вона вам пропонувала, що ви знаєте такі подробиці з життя знайомої з заходу України?
Ответ дляkanareyka_tweety
Насправді це дуже сумна тенденція. Я гадки не маю, як виправити наш імідж в очах іноземців
насправді, тененціія вважати нас не зовсім вповна розуму пішла після після наших останніх виборів. Знайомі поляки все допитуються- чому під час війни ми зробили такий вибір???(((.
LoveYouOrNot• 20 марта 2023
Ответ дляbegovelik
чому пропонувала? просто ми час від часу спілкуємось. а щодо сантехніка, то це поважна професія, наприклад у австрії на ній працюють навіть австрійці.
Як би вам сказати м´якіше... Вам треба розширити трошки кругозір і глянути відео, як закривають пляшки з колою)
Придумайте вже щось більш правдоподібніше, ну це трішки кумедно читати)).
Ответ дляnavariya
Нас ніхто не буде поважати(
У вас есть доказательства кражи?
LoveYouOrNot• 20 марта 2023
Ответ дляnata.ant
Вручну ? Це ж автоматизований процес
Чекайте, в методичках ще не адаптували інфо.
О, по-моєму, я знаю, який народ бачив тех. прогрес лиш по ТВ і не чув про глобалізацію. І це точно не українці. Оці коменти про кришечки тому підтвердження.
Ответ дляkanareyka_tweety
Ви не розумієте написане чи прикидаєтеся? Я вважаю, що таких поляків треба ставити на місце. Вони самі заробітчани
перепрошую. А не забагато на себе берете? будь яка людина може думати що завгодно . навіть що вона бог, а ви крокодил. Аье ставити поляка на якесь місце у Польщі))))))
Ответ дляЕленнн
Чим їм не подобається Зеленський? Здебільшого він усім у світі подобається.
Tasya-Natusya• 20 марта 2023
Да, подруга в Англии живет, так те точно такое же говорят о поляках, что поляки о нас. Тут все просто - люди едут на низкооплачиваемую, часто неквалифицированую работу за которую не берутся местные, отсюда и вывод. Кстати,до войны у нас было очень много выходцев из юго-восточной Азии, которые тоже работали на не самых квалифицированых и часто тяжелых физически работах, да даже как украинцы относились к китайцам и вьетнамцам, которые массово хлынули в 90-е?
Ответ дляLoveYou
Може у них там дійсно закручують вручну
Це як в рекламі, маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу.
LoveYouOrNot• 20 марта 2023
Ответ дляTasya-Natusya
А де це у вас? Бо я ніколи не бачила китайців і в´єтнамців у нас, хіба чула приколи про росію і їх равшана і джамшута.