Звідки ж тоді в Західній Європі взялося визначення "польський сантехнік"?
LoveYouOrNot• 20 марта 2023
Ответ дляamoa
Може у них там дійсно закручують вручну
Це як в рекламі, маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу.
малєнкіє люді закручівають бутилочкі вручную!
AnyaSkazka• 20 марта 2023
Не знаю, що там в Польщі, але в Люксембургу дітей моєї подруги водили на екскурсію в звичайний супермаркет. Бо були впевнені, що українці такої цивілізації в очі не бачили.
Ответ дляhrushyk
Жила в мене знайома в Німеччині у бабки однієї
Каже бабка одного дня: “Женя,я тобі таку кашу класну принесу,звариш дітям,ви такого ніколи не їли» і приносить Жені кукурудзяну кашу
А як потім подивилась фотки і побачила який в Жені в хаті ремонт і пралка з сушкою Мілє,то в бабки мову одняло
Вона думає шо ми тут голі,босі і голодні
Кукузна каша дуже смачна страва. Особливо банош . Ніякий ремонт з приготуванням баношу не зрівниться.
Ответ дляВика*
А ви вГданську? Вітаю
Ні, я в Києві. Подруга в Гдині, тому сидить у цих групах
Ответ дляhrushyk
Звичайно смачна,я сама її варю
Просто бабка була впевнена,що такий делікатес українці зроду не їли й не бачили
Ахаха, це притому, що Україна - лідер з експорту кукурудзи у світі.
Tasya-Natusya• 20 марта 2023
Ответ дляLoveYou
А де це у вас? Бо я ніколи не бачила китайців і в´єтнамців у нас, хіба чула приколи про росію і їх равшана і джамшута.
В Киеве их было много, были целые китайские рынки, на Троещине, например, я ходила в бассейн на Даницкой площади, рядом там был коледж связаный с флотом, так там ярмарка китайская была, мне мама там даже юбку купила)
А ЮВА много народу появилось где-то с 2020 года, у нас на первом этаже появился хостел и там жили то ли индонезийцы, то ли бангладешцы, и по городу я видела их много, даже на такси один меня вез)
Поляки думають що вони в 90-ті рванули, а ми там залишились. Тому, говорили особисто мені десь 7-8 років тому, вам треба 20 років щоб жити як ми.
І був знайомий поляк який з іронією слухав коли ми Україну хвалили, а поїхав потім у Харків (дружину в Україні собі шукав) , то казав, слухайте, я в такому захваті, не сподівався, ще туди хочу.
Ответ для vihola
А по факту нам треба менше років, щоб жити, як вони?
Ivanka Tramp• 20 марта 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
А самі вони їдуть на таку саму роботу до Франції чи Нідерландів
Едут и в Англию и в США и в Норвегию.
Их самих развеяло в 80-х по всему миру.
Это им не мешает относиться к украинцам как к людям второго сорта, как к уборщицам и как сиделкам, которые должны работать за копейки.
Их самих развеяло в 80-х по всему миру.
Ответ для vihola
Я давно жила краще ніж багато поляків. А за вас не знаю).
А зараз ви в Польщі?
Ответ дляIvanka Tramp
Едут и в Англию и в США и в Норвегию.
Их самих развеяло в 80-х по всему миру.
Жах ((
Ну, европейцы почти все думают , что мы- часть России, как и все постсоветские республики . Живу в Италии 12 лет, за этот период встретила 3 человека!!! ,которые были в курсе политического и географического положения Украины( один- профессор географии, второй- адвокат международного права и третий - просто космополит, который объездил весь мир.
Pupsik-Nata• 20 марта 2023
Это правда, в основном приезжали заробитчане, без особого образования, с сёл. Сейчас многие поляки в шоке, и от того, как наши беженцы одеваются, и как живут, и на каких машинах ездят.