kanareyka_tweety• 20 марта 2023

Це правда, що поляки так про нас думають?

Звідки ж тоді в Західній Європі взялося визначення "польський сантехнік"?
LoveYouOrNot• 20 марта 2023
Ответ дляamoa
Може у них там дійсно закручують вручну Це як в рекламі, маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу.
малєнкіє люді закручівають бутилочкі вручную!
amoa• 20 марта 2023
Ответ дляTaFo
ві америкоси вважають, що людина похрдить від американців
І вас таке саме уявлення про американців як і у бєговєліка про роботу в Польщі. Вам теж знайомий знайомого розповідав?
nata.ant• 20 марта 2023
Ответ дляLoveYou
А де це у вас? Бо я ніколи не бачила китайців і в´єтнамців у нас, хіба чула приколи про росію і їх равшана і джамшута.
В Харкові ,тьма китайців,і вєтнамців
elenze66• 20 марта 2023
Ответ дляnata.ant
Перший раз таке чую, їм всеодно , хто в нас при владі
Це правда. теж таке чула від поляків.
nata.ant• 20 марта 2023
Ответ дляelenze66
Це правда. теж таке чула від поляків.
Що сміються,що вибрали зеленського
AnyaSkazka• 20 марта 2023
Не знаю, що там в Польщі, але в Люксембургу дітей моєї подруги водили на екскурсію в звичайний супермаркет. Бо були впевнені, що українці такої цивілізації в очі не бачили.
elenze66• 20 марта 2023
Ответ дляnata.ant
Що сміються,що вибрали зеленського
Удалено администрацией...
nata.ant• 20 марта 2023
Ответ дляelenze66
Удалено администрацией...
Ого,в мене коло спілкування таке,що вони своєю владою переймаються
Olga_72• 20 марта 2023
Ответ дляbegovelik
ну то як вони можуть ставитись до людей, що ідуть закручувати кришечки на пляшки кока-кола?
Крышечки на колу закручивает оборудование, которым управляет оператор.
elenze66• 20 марта 2023
Ответ дляnata.ant
Зараз не знаю, як відносяться до ЗЕ, а коли вибори в нас були то сміялися з нас.
кофейня• 20 марта 2023
Ответ дляhrushyk
Жила в мене знайома в Німеччині у бабки однієї
Каже бабка одного дня: “Женя,я тобі таку кашу класну принесу,звариш дітям,ви такого ніколи не їли» і приносить Жені кукурудзяну кашу
А як потім подивилась фотки і побачила який в Жені в хаті ремонт і пралка з сушкою Мілє,то в бабки мову одняло
Вона думає шо ми тут голі,босі і голодні
Кукузна каша дуже смачна страва. Особливо банош . Ніякий ремонт з приготуванням баношу не зрівниться.
автор kanareyka_tweety • 20 марта 2023
Ответ дляelenze66
Удалено администрацией...
Чим тоді поляки пояснюють любов Дуди до Зеленського?
Вика*• 20 марта 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Які нафіг провокації?! Для чого?! Це пост із групи на ФБ ’Українці в Гданську’
А ви вГданську? Вітаю
hrushyk• 20 марта 2023
Ответ длякофейня
Звичайно смачна,я сама її варю
Просто бабка була впевнена,що такий делікатес українці зроду не їли й не бачили
Cаванна• 20 марта 2023
Ответ дляelenze66
Ага, і мемів багато тоді постили. Знайома, взагалі тоді писала ’які вони клуші’ голосують за коміка, а тепер підтримує його
автор kanareyka_tweety • 20 марта 2023
Ответ дляВика*
А ви вГданську? Вітаю
Ні, я в Києві. Подруга в Гдині, тому сидить у цих групах
автор kanareyka_tweety • 20 марта 2023
Ответ дляhrushyk
Звичайно смачна,я сама її варю
Ахаха, це притому, що Україна - лідер з експорту кукурудзи у світі.
Cаванна• 20 марта 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
На їх форумах і в групах почитайте. Пояснюють унікали
Tasya-Natusya• 20 марта 2023
Ответ дляLoveYou
В Киеве их было много, были целые китайские рынки, на Троещине, например, я ходила в бассейн на Даницкой площади, рядом там был коледж связаный с флотом, так там ярмарка китайская была, мне мама там даже юбку купила)
А ЮВА много народу появилось где-то с 2020 года, у нас на первом этаже появился хостел и там жили то ли индонезийцы, то ли бангладешцы, и по городу я видела их много, даже на такси один меня вез)
vihola• 20 марта 2023
Поляки думають що вони в 90-ті рванули, а ми там залишились. Тому, говорили особисто мені десь 7-8 років тому, вам треба 20 років щоб жити як ми.
І був знайомий поляк який з іронією слухав коли ми Україну хвалили, а поїхав потім у Харків (дружину в Україні собі шукав) , то казав, слухайте, я в такому захваті, не сподівався, ще туди хочу.
автор kanareyka_tweety • 20 марта 2023
Ответ для vihola
А по факту нам треба менше років, щоб жити, як вони?
SVKisa• 20 марта 2023
Ответ дляKrupinkaSs
І не тількі у Львові,ще було багато поляків у Буковелі.Вони теж мали бачити,якій рівень життя в Україні.Але мабуть,не всі поляки лижники.
Далеко не у всех поляков есть деньги на отдых в Буковеле)))
Вика*• 20 марта 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Потрібно нам своїх з кідстаффа до купи зібрать;)
vihola• 20 марта 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Я давно жила краще ніж багато поляків. А за вас не знаю).
Ivanka Tramp• 20 марта 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
А самі вони їдуть на таку саму роботу до Франції чи Нідерландів
Едут и в Англию и в США и в Норвегию.
Их самих развеяло в 80-х по всему миру.

Это им не мешает относиться к украинцам как к людям второго сорта, как к уборщицам и как сиделкам, которые должны работать за копейки.
автор kanareyka_tweety • 20 марта 2023
Ответ для vihola
А зараз ви в Польщі?
Kittu2008• 20 марта 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Ми живемо не гірше, а медицина в нас ще й краща
автор kanareyka_tweety • 20 марта 2023
Ответ дляIvanka Tramp
Едут и в Англию и в США и в Норвегию.
Их самих развеяло в 80-х по всему миру.

Жах ((
stronza• 20 марта 2023
Ну, европейцы почти все думают , что мы- часть России, как и все постсоветские республики . Живу в Италии 12 лет, за этот период встретила 3 человека!!! ,которые были в курсе политического и географического положения Украины( один- профессор географии, второй- адвокат международного права и третий - просто космополит, который объездил весь мир.
Pupsik-Nata• 20 марта 2023
Это правда, в основном приезжали заробитчане, без особого образования, с сёл. Сейчас многие поляки в шоке, и от того, как наши беженцы одеваются, и как живут, и на каких машинах ездят.