Завжди недо...• 20 марта 2023
Ваші ароматні хотілочки?
Як аротат чи аромати Ви зараз хотіли б купити? Чи можливо вже купили
Сосиска_Втесте• 20 марта 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ні. Просто я маю два. Мені не подобається. Один могла б вам пачкоматом відправити. Ла ви е бель та ла ви е бель роза))
Спасибо большое!!! Я буду счастлива
ТебеОноНадось• 20 марта 2023
Ще Кензо Ле Пар захотілося після затесту в Єві, саме на весну аромат. Був в мене 14 років тому, як я його любила і скільки з ним гарних спогадів пов´язано
Говорю відверто• 20 марта 2023
Ответ дляВсміхайлик
Хочу вот этот аж не могу, если у кого есть напишите отзывы, правда он яблочно-свежий?
Да, яблочный, сладкий, чуть приторный.
Всміхайлик• 20 марта 2023
Ответ дляГоворю відверто
Да, яблочный, сладкий, чуть приторный.
спасибо большое, а то спросила, а мне в ответ уже написали,что старье:( для кого-то старье, а для меня новый
Завжди недо...
• 20 марта 2023
Ответ дляВсе і одразу
Рейтинг
Дякую,а можете порадити продавця з власного досвіду ?
Все і одразу• 20 марта 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Ні, я у різних беру, потрібно дивитись чи є ваш аромат
Санта Барбара• 20 марта 2023
Ответ дляЛасковая_львица
У мене питання, а як ви знаєте, що саме хочете? Ходите по брокарду і пшикаєте постійно? Порадьте щось для мами, не старече, квітковий свіжий аромат.
Я беру відливанти на пробу,потім знаю,що сподобалось,а що ні.
Джо Малон Sea salt дуже рекомендую,підійде всім!
Це запах моря ,самого справжнього моря!
Глубоководная селедка• 20 марта 2023
Ответ дляСанта Барбара
Джо Малон Sea salt
Очень люблю на лето
Санта Барбара• 20 марта 2023
Ответ дляAmira-a
Подскажите знающие, купила мини Versace Bright Crystal Absolu аромат нравится, но не стойкий вообще. Это не повезло или они такие и есть?
Такі і є,не стійкі.
Глубоководная селедка• 20 марта 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Guerlain Flora salvaggia, но они совсем не стойкие
Только мне верхняя нота зубной пастой отдает? Прислали пробник с заказом. Люблю аллегории, но этот самый странный на мне. Хочу мандарин базилик новый попробовать. Форте, который.
Санта Барбара• 20 марта 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Я беру в цій групі,вже давно.Точно оригінали.Наверху є телефон власниці.
Завжди недо...
• 20 марта 2023
Ответ дляСанта Барбара
Дякую
Завжди недо...
• 20 марта 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А чим пахнуть ?
Санта Барбара• 20 марта 2023
Ответ дляAmira-a
Эх(( а что-то подобное не подскажите?
Creed посмотрите,классные и стойкие,на одежде так вообще до стирки держатся.
Цибулька зла• 20 марта 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Очень мечтаю о La vie est belle и Родригес белый кубик и пудра
Но не за что себя побаловать
На олх смотрите ланком. Там девочки недорого продают. Сама вот заказ жду. Олх доставкой заказываю. Смотрю внимательно на флакон, батч код, если что-то смущает-отказыааюсь от покупки.
Сосиска_Втесте• 20 марта 2023
Ответ дляЦибулька зла
Мне не за что,доходов хватает на еду и то впритык
Пишу з калідору• 20 марта 2023
Хотілося б повної версії байредо бланш, але ж коштує як стало верблюдів. Хай, вже пізніше колись, бо дуже дорого. Купила на кремчику відливант і насолоджуюся своїм мілілітром)))
Ще б цікаво почути свіжу мімозу,але не солодку як в Амуаж.
І, до речі, хтось знає як пахне джорджо армані аква ді джіо ейр (знаю,що зняті,але на кремчику бачила, в відгуках було,що пахнуть північним морем,цікаво звучить) і аква ді джіо лайт? Буду вдячна за відгуки.
Фрекен бок• 21 марта 2023
Ответ дляПишу з калідору
Вы этот имеете в виду, приятный свежий,но в то же время тяжелый звучит дорого, серьезный аромат, старая школа я бы сказала
Пишу з калідору• 21 марта 2023
Ответ дляФрекен бок
Да. Спасибо за отзыв
Печальки.нет• 21 марта 2023
Ответ дляСиреневая цапля
На мені стійкі, може тому що не подобається цей запах. Ах нервує. Ледве відливант зносила. Кілька підходів робила до нього. Але він квіткковий, а я більше по гурманіці)
Печальки.нет• 21 марта 2023
Arancia Di Sicilia Perris Monte Carlo.
Одного разу тут на форумі мені порадили його як аромат з корицею. Взяла відливант і дуже здивувалася. По нотах зовсім не мій аромат, а насправді така краса. До речі, кориці тут не чую, але запах бомба.
А ще ну дуже хочу Kilian Paris Black Phantom.