Сорока-ворона• 20 марта 2023

Порадьте літній табір Польща, Болгарія

Шановні порадниці, порадьте з власного! досвіду літній табір для відпочинку дітей ( 12 років). Хочеться, щоб там було безпечно, хороші активності( щоб дітям було не нудно і вони були постійно зайняті), хороше харчування тощо.
Буду вдячна всім за поради! Гарного вечора @
Гжегож Бженчишчикевич• 20 марта 2023
Это не про Польшу
Папина дочка• 20 марта 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Это не про Польшу
Почему? В Польше много летних лагерей
Работать надо• 20 марта 2023
Скаутвіль . В цьому році будуть 2 зміни в Закопане.
Гжегож Бженчишчикевич• 20 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Почему? В Польше много летних лагерей
Например?
автор Сорока-ворона • 20 марта 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Это не про Польшу
А про яку країну в ближньому зарубіжжі?
Гжегож Бженчишчикевич• 20 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
А про яку країну в ближньому зарубіжжі?
Болгария там море..
автор Сорока-ворона • 20 марта 2023
Ответ дляРаботать надо
Були там? Сподобалося?
автор Сорока-ворона • 20 марта 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Болгария там море..
Ну так в мене в старпості є і Болгарія)
Щось можете порадити там?
Работать надо• 20 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
Були там? Сподобалося?
Ми були у них в Україні 2 роки підряд. Сподобалось. І багато знайомих туди своїх дітей роками віддавали - всім подобалось. В Україні у них був формат палатки в лісі.
В Польщі будемо з ними вперше. Вже записались. Там будуть не палатки, а номери.
автор Сорока-ворона • 20 марта 2023
Ответ дляРаботать надо
Дуже дякую, ознайомлюсь з інфо на їх сайті
Папина дочка• 20 марта 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Например?
Мой ребенок ездит со своей танцевальной студией. Но если написать в гугле obóz letni 2023-будет куча предложений
автор Сорока-ворона • 20 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Та зрозуміло, що гуглити я вмію. Хочеться прочитати реальні відгуки.
Наприклад, нагуглила я Мандрин 4, а поо нього аж 3 відгуки))) і ті суперечать один одному
diablo12• 21 марта 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Это не про Польшу
Много вы знаете)
diablo12• 21 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
Вы украинский лагерь ищете в Польше ?
автор Сорока-ворона • 21 марта 2023
Ответ дляdiablo12
Вы украинский лагерь ищете в Польше ?
Або український або з групами українських дітей.
В Польщі, Болгарії тощо.
tourdream• 21 марта 2023
Минулого літа відпочивали з дітьми у Болгарії, табір Рояль Холідей кемп, Єленіте.
Дітям дуже сподобалось, деякі лишались на другу зміну. Зараз досі спілкуються з новими друзями з табору та планують наступного літа теж туди їхати.
Сподобалось, що табір знаходиться на окремій території великого готельного комплексу. Дуже великий, гарний піщаний пляж, де у дітей була своя окрема ділянка. Також під табір відведено окремий басейн та зона для вечірніх розваг (конкурсів, дискотек). Активності, заняття, відпочинок у дітей розписані з 8 ранку до 11 вечора. Було дуже гарне харчування, хоча я особисто від Болгарії не очікувала такого.
Плюс, у комплексі є аквапарк, якій діти відвідували через день.
Якщо цікаво, є багато фото, відео з табору.
автор Сорока-ворона • 21 марта 2023
Ответ дляtourdream
Дякую. Почитаю про них.
Ви їздили в супроводі?
tourdream• 21 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
Дякую. Почитаю про них.
Ви їздили в супроводі?
По дорозі у автобусі дітей, які їхали без батьків, супроводжували представник організатора табору та вожата.
diablo12• 21 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
В Польщі, Болгарії тощо.
Ну вот в том то и дело, что это конечно будут лагеря которые не сравнятся с польскими. А для того чтобы попасть в польский лагерь, нужно хотя бы минимальное знание языка
автор Сорока-ворона • 22 марта 2023
Ответ дляdiablo12
У дитини хороша англійська. Тому мова це не така вже і проблема.
diablo12• 22 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
Ну с вашим ребенком никто исключительно на английском общаться не будет, да многие знают английский, я бы сказала через одного и некоторые вожатые, но без польского будет с одним английским плохо точно. У меня дочка была в прошлом году со знаниями на уровне а2, тяжеловато, но у нее и англ отличный. А в этот раз уже гораздо выше уровень, так что проблем с ее уровнем точно не будет
автор Сорока-ворона • 24 марта 2023
Ответ дляdiablo12
Мова не проблема, ще раз повторюсь.
Рівень англійської високий, розмовляє вільно. Польську розуміє.
Але тут було питання не про рівень моєї чи вашої дитини, а про табори.