БогдаРуся• 21 марта 2023

Зараз нормально плясати під російські пісні? Демократія ж, особливо в Європі.

Я виїхала з України як всі. Від війни. Чоловік був в АТО, брат військовий з 2014 р., зараз в Донецькій обл.
Тут в нас багато українців, ми всі постійно спілкуємось, робимо українські вечори, ярмарку, різне, збираємо гроші для ЗСУ, є волонтери свої, збираємо речі/їжу/спальники/різне.
От в суботу був вечір знову, і залишились українці свої і почали танцювати. Спочатку наші, потім під русню. Це Ок і я дарма псіхую? Кажуть що я висосала проблему з пальця і не маю права указувати більшості що робити і взагалі якщо патріотка і щось не подобається- їдь в Україну!
В тому і питання- я не права і тануювати під русню можна?
Хто хоче подробиць багато тексту.
Вперше ми танцювали восени, я прямо там розридалася , бо в Україні гинуть, а мені так було добре, так захотілося танцювати, та чи маю я право? Європейці знайомі хто був там побачили, заспокоювали, казали що я маю право, що це нічого не змінить ну і таке.
Потім на Різдво був великий вечір, для європейців платний, ми самі готували, пішли танці і пару людей почали скандалити що російські пісні, я підключилася, пояснювала без скандалу, годин до 3 ночі. Настрій був зіпсований, я не танцювала вже коли і українські ставили, ще й дорікали чого це ми тепер не танцюємо?
І от знову танці, спочатку все було добре, потім почали проскакувати русняві, ну ОК, я не всі мабуть помітила, бо не всі пісні ідентифікую. Але через пару пісень ті що я знала я перестала танцювати, потім почала закипати, потім пішли підряд тупо русняві сучасні пісні, я схватила речі, наорала на дітей щоб швидше збиралися і вискочила. В дверях мене спитали що сталося, я крикнула що я ненавиджу цю русню і вискочила. Поки чекала дітей розмовляла з однією українкою, яка в минулий раз з мамою почала казати за ці пісні, а моя дитина 12рокі в підішов до головної, яка все це нам влаштовує, допомагає, її найняла держава, вона займається нашим працевлаштуванням і сказав "Виключить цю муйню".
параллельно я написала злу смску в чат що хай я хвора на голоау, бо так мені сказали вже, але не настільки як вони і я з них шоці.
все. я враг народу. обсосали мені кістки, наступного дня я з цією головною взагалі посварилася, вона сказала що пісні там були є і будуть російськи. Вона наполовину українка, втікла з Луганська після 2014 р.
І якщо не подобається що я можу не приходити. Ну звісно, я і не буду.
Мої аргументи що вони спонсорують війну в Україні не діють. Слухають через Ютуб. Я знаю що монетизації в них немає, але це піднімає їх рейтинг. І взагалі чому не можна я можу ще багато писати. Не буду. Вважаю що вже могли б дорослі люди самі допетрати, але ні......
Результат:
вже голосів: 648
302 (46.6%) 2. Звісно під русню не можна
175 (27.01%) 1. Ти гониш,гарні пісні, пляшу
100 (15.43%) 4. Свій варіант в коментах
71 (10.96%) 3. Взагалі не можна танцювати!
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляЖенщина за сорок
Отож бо. Вiд вiйни вiдпочивають херсонцi у тi паузи, коли не ix обстрiлюють, як менi cусiд, який залишився, розповiдае по телефону та чат мiсцевий. Теж саме i про iншi мiста та села, же вiйна iде повним ходом. A то такий собi вiдпочинок, як в анекдотi - а як ви розслаблюетесь? А я i не напружуюсь.
Написала б авторка, шо просто бiженцi хотiли козу поводити. Так нi, обов’язково ж треба пiд патрiотичним гаслом це повiдомити
Навіть без патріотичного флеру вчинок тих жінок - безсовісний. Не треба виїдати авторку поїдом і шукати, до чого ще вчепитися, бо тема дуже проста. Ви або на її боці. або на боці тих жінок.
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляМелитрисса
Я сильно сомневаюсь, что Покровский, Гребенщиков, Шевчук спонсируют войну со своих ютуб каналов. По отношению к тем кто поддержал войну, кто пытается усидеть на двух стульях и работает в рф, ваши эмоции понимаю, но людям свои мозги не вставишь, поэтому не трачу время и нервы в таких случаях, никто все равно ничего не поймет.
Та якраз є шанси, що зрозуміють, культура відміни має гострі леза, працює чітко.
Мелитрисса• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
це не путлєр вбиває дітей впритул і гвалтує жінок.
я- нацистка, а руські-бідні нещасті люди, шикарно !
другий раз за день це чую, мабуть таки я нацистка
перший раз я була нацисткою за те що армянину сказала що не маю до нього притензій що він не розмовляє українською, бо він армянин і знає і розмовляє армянською. Але топить за росіяеську. А те що в нього 0,25 % української крові і паспорт громадянина України не робить його українцем. Образився. каже що я нацистка, втік з Луганська, воював в АТО, ненавидить і Пороха і Зелю, і обожнює росіянські пісні.
Не поняла почему вы нацистка в этом случае, паспорт делает человека гражданином страны, а не меняет национальность. А этот товарищ вообще ни то, ни се, ни армянин, ни украинец. Дался ему тот русский, может украинский лень учить.
Мелитрисса• 21 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Культура работает, если выходят хорошие украинские фильмы, пишутся хорошие песни, в интернете есть украинская озвучка зарубежных фильмов. А если кто-то слушает киркорова, а к нему подходят и говорят ай ай, плохо поступаешь, то шансы, что он скажет, больше так не буду не велики. Но если кому-то хочется ругаться, то пожалуйста, я про себя говорю, что не буду тратить нервы.
Миленька Лебідко• 21 марта 2023
Ответ дляМелитрисса
Ви не праві. Тиск суспільства - чудовий рушій. Не гноблення, а тиск.
Руда Сова• 21 марта 2023
Сейчас вообще нечего слушать, музыку не закачиваю никакую, даже радио в машине - в основном такая бредятина блевотная
Снежка1• 21 марта 2023
взагалі-то зараз піст і християни в принципі не танцюють. неважно під яку музику.
це я так, для ерудиції.
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляРуда Сова
Спробуйте азербайджанський фанк з 1970-х.
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляСнежка1
це я так, для ерудиції.
Взагалі-то українці громадяни секулярної країни. 35 стаття Конституції.
Руда Сова• 21 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Вы стебетесь? Что это вообще такое?
Мелитрисса• 21 марта 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
По моему, чем больше давят, тем больше человек сопротивляется, но еще от человека конечно зависит, но не буду спорить.
Снежка1• 21 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
шо-шо?
що це має з церковним постом спільного?
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляРуда Сова
Вы стебетесь? Что это вообще такое?
Та майже ні :)) Я б його не слухала, але він існує.
У румунів фольклор крутий, я люблю, може, вам теж зайде? Дойни, хори - класна музика, у нас в машині така теж є.
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляМелитрисса
Людина буде чинити опір одному знайомому. Двом. Трьом. Суспільству - найчастіше не зможе. Саме так це і працює.
І суспільство нарешті почало тиснути на какіхразніц. З запізненням у кілька декад, але хай хоч так.
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляСнежка1
шо-шо?
що це має з церковним постом спільного?
Те, що авторка посту і ті дикунки, які вмикали рос.музло, громадянки світської країни - України. Де існує свобода совісті. Альо-альо, прийом, як чуєте?
35 стаття у поміч.
Руда Сова• 21 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Может и зайдет) по крайней мере,не думаю, что будет хуже чем ’без лівої нОги, без правої рУки...´´, это я радио в машине как включила, такое услышала, в шоке была
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляРуда Сова
Та я це до того, що світ музики - безмежний. В ньому і азербайджанський фанк, і боссанова, і божественна Розалія з її Sakura, і Пивоваров, і грайнд-кор.
Але інфузоріям заходить чомусь лише роз.музло.
vihola• 21 марта 2023
Ответ дляVesy
Показать вам о собаках и языке?
Це ж прикол, навіть дітей які не розуміють україської проганяють з речами до москви

https://vm.tiktok.com/ZMYx7bmJ1/

https://vm.tiktok.com/ZMYx7pAAG/
Mrs.Ochmonek• 21 марта 2023
Ответ дляМелитрисса
він може слухати вдома чи в навушниках, і філю і газманова, але не в публічному просторі
Мелитрисса• 21 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Русскоязычным уже много лет рассказывают, что надо переходить на украинский, сейчас некоторые перешли, но по своему желанию из-за войны, а не потому, что им кто-то говорил. Но говорю же, нет желания спорить, я по возможности стараюсь не лезть к людям, не указывать что им делать, если кто-то хочет быть частью общественного давления, никто не мешает.
Мелитрисса• 21 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я так поняла автор о Европе пишет, а там не запрещено. У нас запрещено в общественных местах, но как это действует, если слушают в квартире и окно открыто, не вникала, можно полицию вызвать при желании, пусть они разбираются можно так или нет.
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляМелитрисса
Та дуже просто це діє, музику можна слухати самому, якщо ти її купив. Програвати її іншим без сплати роялті не можна навіть у нас, не кажучи вже про німців. ті інфузорії валянки навряд чи кіркорову роялті сплатили. Це порушення, просто хто з цим гратися буде.
Mrs.Ochmonek• 21 марта 2023
Ответ дляМелитрисса
на жаль, в Европі і мітинги проросійських були..
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
і от вони якраз дозволені. На відміну від програвання музики без сплати роялті.
Mrs.Ochmonek• 21 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Навіть не подумала про роялті
Мелитрисса• 21 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
У нас пиратство процветает и еще долго будет процветать, а где были танцы о которых автор пишет я не поняла.
Мелитрисса• 21 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
ну это да
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Навіть не подумала про роялті
Бо це морока. Це головний біль. Знаю, бо сама так років з вісім тому боролася з кафе, яке весь час крутило рос.музло на сусідній сквер.
Міліція (це ще до реформи було, тоді ще міліція була) бекала-мекала - і обмежилася лише виховною розмовою.
Кафе продовжило тероризувати сквер музикою, але вже чомусь Гнатюком і Дворським.
Кажу ж, океан музики безмежний, але більшість навіть мізинчика у ньому не намочила. вічні крайнощі :)
Mrs.Ochmonek• 21 марта 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Кафе мало перейти на класичну музику ))
Blacky_Mik• 21 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Кафе мало перейти на класичну музику ))
Я обожнюю класику, але воно мало заткнутися.