Сундучок с каникулами• 21 марта 2023
Привет, Германия, закон 8131
Как то так гусарыни
Злюка-закусюка• 21 марта 2023
Ответ дляInci
О чем речь? Можно же было хоть вкрации описать...
О нет, только не вкрации
Лялька в колисці• 21 марта 2023
Ответ дляInci
Людина думає, що всі в Німеччині сидять.
Ворожу на каві• 21 марта 2023
Відповідно до законопроекту 8131, який сьогодні підтримав профільний комітет Ради, Україна приєднається к системі обміну інформацією про банківські рахунки. Однак, українські податківці не зможуть використовувати фінансові дані з рахунків українців, на яких сумарно зберігається менше 250 000 доларів США.
уточнення до цієї інформації:
- для організацій поріг 250к - назавжди
- для фізосіб поріг 250к - тільки на період воєнного стану
уточнення до цієї інформації:
- для організацій поріг 250к - назавжди
Сундучок с каникулами
• 21 марта 2023
Ответ дляПтицекрыл
Через два года только реальный обмен начнётся
Вроде до декабря 2024 вся инфомация,будет
Місячне Сяйво• 21 марта 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
А зачем запятая?
Сундучок с каникулами
• 21 марта 2023
Ответ дляВорожу на каві
уточнення до цієї інформації:
- для організацій поріг 250к - назавжди
уточнення до цієї інформації:
- для організацій поріг 250к - назавжди
Нет,до 250.000
ВаршавскаяЮ• 21 марта 2023
Ответ дляInci
Что такое вкрации?
Невловимий Джо• 21 марта 2023
и шо? поляки уже начали пособие просить возвращать. думали можно ЕС обманывать как Украину?
Ворожу на каві• 21 марта 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Нет,до 250.000
? Внесите свои правки
язззззь!!!• 21 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
А что за история с возвратом пособий?
Сундучок с каникулами
• 21 марта 2023
Ответ дляМрію про пончик
Можно в 2 словах. Кого это касается ?
Всех
Перша леді колгоспу• 21 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Поляки платили пособия?
Невловимий Джо• 21 марта 2023
Ответ дляязззззь!!!
А что за история с возвратом пособий?
вычитала что начали приходить часто письма, тем кто уехал в Украину, а пособие польское получал, такое давно было, на советчице пару тем проскакивало, сейчас участилось
Покращена• 21 марта 2023
Ответ дляВаршавскаяЮ
Что такое вкрации?
Ресторации, вкрации, реставрации.
Невловимий Джо• 21 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Поляки платили пособия?
да, но не всем, там определенные категории, выплаты были.
Перша леді колгоспу• 21 марта 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Всех
Кого всех? Как это касается тех, кто в Украине.
Ответ дляВорожу на каві
уточнення до цієї інформації:
- для організацій поріг 250к - назавжди
уточнення до цієї інформації:
- для організацій поріг 250к - назавжди
Ору ’вгаласіну’
Бідні нещасні біженці, в яких на рахунках більше 250кілобаксів змушені будуть платити податки

Ашотакможнабуло?

Ворожу на каві• 21 марта 2023
‼️ Українські біженці мають подати декларацію про доходи
💁🏻♂️ Українці, які через війну евакуювалися за кордон, також мають декларувати всі свої доходи до травня. Декларацію потрібно подавати в будь-якому випадку — і якщо людина за кордоном працювала, і якщо лише отримувала грошову допомогу від іноземної держави чи будь-якої благодійної організації.
1️⃣ Якщо як іноземні доходи декларується благодійна допомога, ПОДАТКИ за їх отримання НЕ СПЛАЧУЮТЬСЯ (ні податок на доходи фізичних осіб, ні військовий збір).
2️⃣ У разі отримання інших доходів, наприклад, заробітної плати, ПОТРІБНО БУДЕ СПЛАТИТИ ПОДАТОК на доходи в розмірі 18% від загальної суми, а також 1,5% військового збору.
3️⃣ У разі наявності угод про уникнення подвійного оподаткування між країною перебування біженців та Україною (наразі діють 72 такі міжнародні угоди), платник податку може зменшити його на суму податків, сплачених за кордоном. Але в такому разі 1,5 % військового збору все одно доведеться заплатити.
📆 Подати декларацію про доходи за 2022 рік потрібно до 1 травня.
Пешеходик• 21 марта 2023
Так. ВРУ ухвалила у другому читанні Закон про міжнародний податковий обмін. Всі рахунки тепер буде видно як в Україні, так і закордоном. Нічого не призовпєш. Тут і там отримквати не вдасться.
Атятя_тётя• 21 марта 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Нет,до 250.000
А чем вас так обеспокоил этот закон? Тем, что халява может закончится и придется налоги платить?