Банка з медом• 21 марта 2023
Роумінг Київстар зараз з Німеччиною безкоштовний?
Потрібно передзвонити в Німеччину з України , дякую
Царевна в уггах• 21 марта 2023
Роумінг -це для тих, хто знаходиться за межами України.
Для дзвінка в Німеччину з України просто перевірте чи входять в ваш тариф дзвінки закордон.
Для прикладу -тариф на фото, туди входить 150 хвилин на закордонні дзвінки в тому числі.
Банка з медом
• 21 марта 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую!
Братья Капли• 22 марта 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Не так. Якщо телефонувати з України на український номер (у будь-яку країну), то для того, хто телефонує, дзвінок буте тарифікуватись так само, як і по Україні. А от для того, кому телефонують, залежить від тарифного плану