Мишка-шалунишка• 21 марта 2023
Чи можуть біженку депортувати з Польщі, бо немає чим платити за житло.
За місяць проживання у хостелі нараховують 1100 зл. Перед цим жила безкоштовно. Майже не годують. Дають хліб і тонесенький шматочок сиру і шинки. Все!
Людина не пенсіонер, не інвалід і не багатодітна матір. Тобто платити має 100%.
Але немає чим. Бо живе в селі і праці тут немає.Є ферма, але людина не може потянути таку працю.Пробувала.
Сьогодні сказали, якщо не оплатить, то депортують!
Треба заплатити 1100 зл., але у неї їх немає.
Чи можуть депортувати або вигнати на вулицю?
Мишка-шалунишка
• 21 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Вона біженка, чи під тимчасовим захистом?
Під захистом.
Мишка-шалунишка
• 21 марта 2023
Ответ дляZara Zara
а якщо вона з м.Бахмут ,або м.Маріуполь ,а не з м.Львів
Маріуполь
Летала_НаМетле• 21 марта 2023
Можно вернуться в Украину, на страничке Прихисток найти бесплатное жилье или в модульном городке
А вообще бесит такое разделение, если многодетная с 3 детьми, то платить не должна, а если с 2, то уже должна и тут эти многодетные рулят, еще и гавкают на каждом шагу что у них никаких льгот нет.
Мама Чели• 21 марта 2023
Мне интересно, насколько должны стать тонкими куски хлеба, сыра и шинки, чтобы наши вернулись домой?)))
Красота неземная• 21 марта 2023
Ответ дляМама Чели
А если человеку некуда возвращаться?
Мишка-шалунишка
• 21 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Не виженуть
Ви звідки знаєте?
Хто буде за це платити?
Пополняю_Карму• 21 марта 2023
А переехать в город, где можно найти работу не на ферме, не пробовала беженка?
ВундерКИНГ• 21 марта 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ви звідки знаєте?
Хто буде за це платити?
Хай звернеться ця людина хоч кудись, де оформлювала біженство. Чи чого вона нічого не робить?
Пополняю_Карму• 21 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
А если человеку некуда возвращаться?
А человек не пробовал в каком-нибудь польском городе жить, где можно работать не на ферме?
Не обижаюсь• 21 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Там жилье еще дороже. А у нее вообще нет денег.
Екатерина 04_94• 21 марта 2023
Если вы одна, здорова, найдите работу в другом месте, практически все заводы обеспечивают жельем которое либо бесплатное либо оплачивается минимально с ЗП, нет безвыходных ситуаций. Если не знаете, заходите в Фейсбук и пишите ’Работа в Польше’ там таких груп и работы предостаточно. Не нужно паниковать, счдьте и придёте в себя, не кто не обязан вас обеспечивать, вы и сами все сможете
Самоучка• 21 марта 2023
Беженка неграмотная? в ужонд не пробовала пойти? работу по силам поискать не в селе?Можно ,в конце концов,пойти в любую церковь.
Красота неземная• 21 марта 2023
Пусть человек переезжает в страну, где есть помощь. Знакомые в Ирландию поехали, например.
Не обижаюсь• 21 марта 2023
Ответ дляЕкатерина 04_94
А что делать, если человек по состояние здоровья не тянет работу на заводе? Это ж не каждый может так пахать
Ответ дляМишка-шалунишка
Ви звідки знаєте?
Хто буде за це платити?
Вона з Маріуполя Донецької області тому її будинок ,а саме де було її житло терріторія під окупацією ,тому вона навіть має право звертатися до суду з прав людини ,що надали прихисток ,та хочуть позбавити його ,у людини не має можливості повернення до дому бо там терористи захватили місто , знайдуть благодійні фонди та покриють людям саме цих категорій
Девальвация• 21 марта 2023
Їхати у велике місто,шукати роботу і оплачувати хостел чи інше житло,їжу.Вибачте але рік війни,дали можливість оговтатись на новому місці але людина повинна шукати можливості жити дальше , зрозуміло що вічно годувати і забезпечувати житлом не будуть
ВундерКИНГ• 21 марта 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Бідні люди, як їх шкода!
Не хочу засуджувати, але мабудь так вийде в написаному.
Відпочівала влітку у Вінниці, там було багато біженців з Маріуполя. Жили в общежитії безкоштовно, кормили їх там, були виплати. Та ще всіх , хто хотів їх влаштували на роботу. А в Польшу ж за виплатами більшими поїхали, то і робити ніхто не хотів. Тепер маємо, що маємо.
Самоучка• 21 марта 2023
в любое отделение красного креста.Там есть спец отделы по украинцам.Ну и про работу с жильем выше написали.В поле,конечно,трудно.Но есть склады,заводы.Работа нудная,но что поделать
Красота неземная• 21 марта 2023
Ответ дляВундерКИНГ
За какими именно выплатами они поехали в Польшу?
Щебетушка• 21 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Предложите работу и жилье и беженка приедет.
Красота неземная• 21 марта 2023
Ответ дляСамоучка
Если человек не молодой, не факт, что возьмут. Знакомой 55. Поработала недели три на заводе и попросили на выход, более молодую нашли.
Самоучка• 21 марта 2023
Ответ дляВундерКИНГ
в Польше не было выплат изначально! 300 злотых на старте и все.Это меньше 80 долл.Вы совершенно не в курсе.Социал-это Германия и Ирландия.
ШобВам_КакНам• 21 марта 2023
Ответ дляМама Чели
І мені. До оюдей з прифронтових населених пунктів претензій не маю. А до людей з центральних міст, Буковини та Галичини теж би такі питання поставила, вже пора їх попросити нафіг