Сьгодні у ЦНАПі подавала документи на загран. паспорт. З правої руки вказівного пальця одразу відбиток зробився, а з лівої руки, О, Боже!, раз 10 з кожного пальця сканувала так і не зробився відбиток. Руки не були спітнілими чи брудними, але коли з пару попиток не вдалось зробити відбиток, я захвилювалась, що ж не так з моїми пальцями? Пшикала антисептиком, витирала руку об джинси, щоб суха- сухесенька була і ноль ефекту. Адміністратор за столом роздрукувала якусь спеціальну заяву, що не можливо зняти відбитки, паспорт буде, але без них. Такє буває. Але рідко. Читала я в інтернеті, відсотків 2%. Не можливо зняти у будівельників, домогосподарок, я доречи все мию без рукавиць, у старших людей з тонкою шкірою на пальцях.
У когось було подібне? Як потім на кордоні, без проблем у вас було? Маю на увазі перетин безвізових країн, там не обовязково потрібні відбитки. До прикладу у Польщу , Туреччину пропустять?
ksunya_kiss• 21 марта 2023
У мами таке, бо все миє теж без рукавиць. Нічого страшного. Були з тим паспортом і в Європі, і в Египті.
vinogradoff• 21 марта 2023
Ответ дляAsasasasa
Так надо наоборот увлажнить, а не чтоб сухая кожа была
Нет, кожа должна быть именно сухая. У моей мамы тоже еле взяли отпечатки пальцев, крутили минут 20, постоянно просили высушить кожу.
ну и датчики отпечатков на телефонах не работают при мокрых пальцах
nabludatel• 21 марта 2023
У мене теж не змогли взяти відбитки.
Була з цим паспортом в Єгипті і все пройшло нормально.
Ответ дляvinogradoff
Наоборот, кожа должна быть именно влажная, мужу даже крем для рук дали
vinogradoff• 21 марта 2023
Ответ дляAsasasasa
И мне, и моим родителям, мужу говорили именно хорошо высушить пальцы