oliffka• Изменено 21 марта 2023

Не вдалось зняти відбитки пальців на закордонний паспорт.

Сьгодні у ЦНАПі подавала документи на загран. паспорт. З правої руки вказівного пальця одразу відбиток зробився, а з лівої руки, О, Боже!, раз 10 з кожного пальця сканувала так і не зробився відбиток. Руки не були спітнілими чи брудними, але коли з пару попиток не вдалось зробити відбиток, я захвилювалась, що ж не так з моїми пальцями? Пшикала антисептиком, витирала руку об джинси, щоб суха- сухесенька була і ноль ефекту. Адміністратор за столом роздрукувала якусь спеціальну заяву, що не можливо зняти відбитки, паспорт буде, але без них. Такє буває. Але рідко. Читала я в інтернеті, відсотків 2%. Не можливо зняти у будівельників, домогосподарок, я доречи все мию без рукавиць, у старших людей з тонкою шкірою на пальцях.
У когось було подібне? Як потім на кордоні, без проблем у вас було? Маю на увазі перетин безвізових країн, там не обовязково потрібні відбитки. До прикладу у Польщу , Туреччину пропустять?
zara-dara• 21 марта 2023
о Боги,
роблять не з вказівного....
Selena*• 21 марта 2023
Радійте! В базах не буде ваших відбитків) На перетин кордону то ніяк не впливає.
Lenochkabb• 21 марта 2023
Мне брали с большого пальца
автор oliffka • 21 марта 2023
Ответ дляzara-dara
о Боги,
роблять не з вказівного....
та з різних не вийшло! з 5 пальців жоден!
Asasasasa• 21 марта 2023
Так надо наоборот увлажнить, а не чтоб сухая кожа была
автор oliffka • 21 марта 2023
Ответ дляAsasasasa
Не знала і не сказали мені.
автор oliffka • 21 марта 2023
Ответ дляSelena*
дякую!
Murrr4a• 21 марта 2023
Вам повезло, честно говоря )
Tori1602• 21 марта 2023
Пропустять, у мене, у доньки не взяли відбитки. Нічого страшного, там на сайті є пояснення з цього приводу. Ваш паспорт все одно є біометричним.
YN8678• 21 марта 2023
У меня никогда не снимали отпечатки пальцев на границе.
Услада• 21 марта 2023
Ответ дляYN8678
Чаще в аэропортах это делают.
YN8678• 21 марта 2023
Ответ дляУслада
Чаще в аэропортах это делают.
Я про аэропорты и говорила, не снимают
автор oliffka • 21 марта 2023
А на польському кордоні як? Хто знає?
Leksy_IA• 21 марта 2023
В мене також не змогли зняти відбитки. Щодо наслідків не знаю, робила паспорт перед війною, з того часу нікуди не їздила. Але наче повинно все гаразд бути.
Услада• 21 марта 2023
Ответ дляYN8678
Я про аэропорты и говорила, не снимают
Выборочно могут попросить.
Reema• 21 марта 2023
Ответ дляoliffka
Не знала і не сказали мені.
У моєї тітки так через суху шкіру було
автор oliffka • 21 марта 2023
Ответ дляReema
У моєї тітки так через суху шкіру було
Довитиралась я...
nata.ant• 21 марта 2023
Ответ дляoliffka
А на польському кордоні як? Хто знає?
Раніше не звіряли.У мене взагалі прикол при подачі зісканували,а коли відбирала,то відбитки не зішлися
ksunya_kiss• 21 марта 2023
У мами таке, бо все миє теж без рукавиць. Нічого страшного. Були з тим паспортом і в Європі, і в Египті.
YN8678• 21 марта 2023
Ответ дляУслада
Выборочно могут попросить.
Я много летаю, не видела, не просили. Единственный аэропорт где меня на въезд очень проверяли, и паспорт крутили ,и в упор смотрели это наш, украинский 😂
Но даже там отпечатки не просили)
Luchia80• 21 марта 2023
У подруги сина взагалі не змогли зняти відбитки для паспорта , дали бумагу
Solly85• 21 марта 2023
У мамы биометрия без отпечатков, тоже не могли снять отпечатки. На границе не было проблем
florak• 21 марта 2023
Год назад у моей мамы было тоже самое! Летает и ездит по новому паспорту без проблем.
vinogradoff• 21 марта 2023
Ответ дляAsasasasa
Нет, кожа должна быть именно сухая. У моей мамы тоже еле взяли отпечатки пальцев, крутили минут 20, постоянно просили высушить кожу.
ну и датчики отпечатков на телефонах не работают при мокрых пальцах
Bilolena• 21 марта 2023
А мужу в Цнапе даже крем выдали, кожа сухая сильно была и отпечатки не снимались. После крема все снялось.
nabludatel• 21 марта 2023
У мене теж не змогли взяти відбитки.
Була з цим паспортом в Єгипті і все пройшло нормально.
irina _d• 21 марта 2023
Когда подавала документы, так-сяк сняли отпечатки.
А когда пришла получать паспорт, это капец, девочки с отдела выдачи, бедные, чем только не мазали мои пальцы, пока сработало наконец-то)
Asasasasa• 21 марта 2023
Ответ дляvinogradoff
Наоборот, кожа должна быть именно влажная, мужу даже крем для рук дали
Asasasasa• 21 марта 2023
У меня месяц назад в аэропорту снимали указательный и большой палец
vinogradoff• 21 марта 2023
Ответ дляAsasasasa
И мне, и моим родителям, мужу говорили именно хорошо высушить пальцы