Ацетилсалициловая кислота• 22 марта 2023

Де чоловіку познайомитись з дівчиною? Якщо їм за 30

Є друг чоловіка. Симпатичний, приємний в спілкуванні. Розлучений, дітей в шлюбі не було. Один мінус - сором’язливий.
Працює дистанційно. З ідей, що озвучувались компанією, то пробував знайомитись в кав’ярні, а також ходив на drink speaking club,аби збільшити знайомства.
Які ще варіанти, де йому шукати дівчину?
Не зви чайна• 22 марта 2023
Ответ дляШукаю стакан
Тільки не треба розказувати, що вам би нормально було і шалаші і з зп в 5т грн
Вначале так и было
Шукаю стакан• 22 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
Вначале так и было
Ну не всі хотять таке начало в 30 років, одне діло в 20, студенти, це норма.
Свідок Перемоги• 22 марта 2023
Ответ дляКашпо
Звичайний мужик.
Ви думаєте, чоловіки не спілкуються між собою?
Общаются, конечно, мужики вообще хуже баб. Но не вот это вот : где же познакомиться, скажите, я пытаюсь - пытаюсь, а всё никак
Мочалкин блюз• 22 марта 2023
Такие все смешные. Двойные стандарты рулят. Мужчине отказано в праве иметь те же трудности, что и женщине. Т.е. темы где женщина пишет: ’я нормальная, даже хорошенькая, но работаю из дома, где знакомится?’, вопросов не вызывают, а мужчина значит, в той же ситуации быть не может. Он значит бракованный. Ему не может быть неловко подойти знакомиться на улице или в спортзале, если его не подобрала просто проходящая мимо тетя-с ним точно что-то не так... бедные мужики, короче
Свідок Перемоги• 22 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
Ой, ну, прямо представляют все до единой
Герой темы ищет адекватную. Адекватные - да, представляют
Статус Ква• 22 марта 2023
якщо Львів, є співробітниця, також шукає.хлопця. Не одружена, без дітей, ну на 2 роки старша, симпатична
Не може знайти хлопця, бо він має сам її знайти і сподобатись їй. Поки таких кандидатів не було, пристають ті хто одружені і люблять випити, а їй такі варіанти не підходять
Шукаю стакан• 22 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Чого це? І щодо жінок ті ж питання. Чого вона сидить і ніде не ходить, якщо хоче зустрітиикогось, чого без активності і тд. То ви самі щось придумали про стандарти
Гравіцапа• 22 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
А все девчата подкустовные выползни?
Ну дівчина має мати житло, а мужик не має??? Це смішно. На що воно годне, тільки яйцями трясти?
автор Ацетилсалициловая кислота • 22 марта 2023
Ответ дляТишком_нишком
И что мужчина ходил на drink speaking club и вообще никому не понравился и ему никто ? Просто по вашим словам, такая ситуация получается, в вашем окружении он никому из девушек не нравится, ходил на встречи тоже никому не понравился. Так может там не стеснительность а какие то проблемы в общении, коммуникации?
Ходив, там були всі студенти. З старше нікого не було.
В нашому оточенні вільних дівчат немає. Всі заміжні, з сім’ями. Тай спілкуємось багато років однією компанією.
Свідок Перемоги• 22 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
А все девчата подкустовные выползни?
Ну, в 30+ я бы в свое жилье не приводила.
Свідок Перемоги• 22 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
Вначале так и было
И сколько вам лет было вначале?
Белая и пушистая• 22 марта 2023
В інсті частіше всього знайомляться. Мені 36 часто пишуть в діррект, знаходять по геолокації, по спільним місцям, по рекомендаціям і тд
Свідок Перемоги• 22 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Как минимум что-то не так с его самооценкой
заварний look• 22 марта 2023
Что не так с мальчиком?
Грязные штиблеты?
Носит трикотаны с оттянутыми коленками?
Бережет экологию и не моется ?
Вчем проблема познакомиться?
Берет лозунг в руки и вперед
Олюня235• 22 марта 2023
сайт знайомст, я там з чоловіком познайомилась, 11 років разом
Ответ дляБелая и пушистая
От його в інстаграмі і немає. Дякую, за це варіант і не думала.
Ответ дляОлюня235
А який саме сайт? Баду, тіндер?
Олюня235• 22 марта 2023
то було ще на маil.ru
почалась війна в 14 то змінила пошту, то навіть не знаю чи ще є
Перша леді колгоспу• 22 марта 2023
Ответ дляПффф 100%
++++

Зі своїм другим чоловіком ми довгий час були в одній компанії. Він знав, що я одружена, я знала, що він у стосунках. А потім і я розійшлася, і він, так і почали ближче спілкуватися. Тому, нічого дивного не бачу.
Я о другом писала. Если у этого мужчины 30+, которому аж жена друга пытается женщину найти, если компания и общение, но никто из девиц там его не захотел, то проблема не в девицах, которые якобы меркантильны и должны полюбить его такого как есть. Скорее, они его уже разглядели и перекрестились.
У нас тоже есть такие 30+ в компании, у которых все женщины плохие, все не то, помогите найти. Спросили, а кого же хотите? Хотят 20+, чтоб красивая, чтоб не напрягала… а наши 20+ таких не хотят. Понимаю, что песня «за мужиков всегда драка, подберут любого» на постсоветском пространстве будет вечной, но… если ничего не получается, может, стоит задуматься?
Ответ дляПерша леді колгоспу
В компанії всі одружені. Хто його має захотіти, якщо є чоловік?
Коко Шанель• 22 марта 2023
Ответ дляПупс
Да будь де. Я на НП отримала велику посилку і незнайомий чоловік сказав, що домоможе донести, доніс до машини, слово за слово, купив кави, спитав, чи можна запросити на вечерю чи у кіно, мені 39 було, йому 40, вже 6 років одружені, 2 дітей.
Тому що до машини недалеко було нести. Не було б машини, він би вас не помітив.
Кашпо• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
У великому місті живе?
Свого часу я бачила, як народ шукав собі компанію для походу у квест -кімнати, наприклад. На сторінках організаторів.
Але це для досить вузького кола.
Ще бачила, як у басейні знайомилися. Але це скоріше виключення. Більшість все-таки ходить саме плавати.
Ну і хоч у басейні добре видно фігуру, але у шапочці тій мало хто пристойно виглядає.

Що йому взагалі цікаве? Найкраще шукати все-таки людину зі схожими інтересами.
Не зви чайна• 22 марта 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ну, да, если у девушки 30+ ни хрена нет, то пусть так и остаётся
Не зви чайна• 22 марта 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
И че ж они одни, без жилья и денег?
Ответ дляКашпо
У великому місті живе?
Але це для досить вузького кола.

Середнє місто. Хмельницький.
Дякую за варіанти.
На теніс ходить, але вони суто вдвох знімають стіл. З моїм чоловіком грає. З таких прям хоббі нічого суттєвого.
Мій чоловік рекомендує йому спробувати літом на сплав поїхати від тур компанії: формат нові знайомства і цікаво час провести.
Не зви чайна• 22 марта 2023
Ответ дляГравіцапа
Ну, пусть сидит в своем жилье со своим котом
Не зви чайна• 22 марта 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Правильно, лучше одной
Не зви чайна• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А який саме сайт? Баду, тіндер?
Баду
Мочалкин блюз• 22 марта 2023
Я поддерживаю парные танцы. Это идеальный вариант. Там женщины любого возраста. И у него будет время пресмотреться. Т.е. когда ты знакомишься с кем-то на улице, ты уже вроде дал какой-то аванс и должен соответствовать званию ’ухажер’. А если прийти на танцы, то можно вначале просто начать танцевать (главное не бросаться на первую же партнершу, а дать себе время присмотреться к разным). Пойдите с мужем первый раз с ним. Так ему будет легче морально дойти.
Ответ дляМочалкин блюз
Дякую)