Ацетилсалициловая кислота• 22 марта 2023
Де чоловіку познайомитись з дівчиною? Якщо їм за 30
Є друг чоловіка. Симпатичний, приємний в спілкуванні. Розлучений, дітей в шлюбі не було. Один мінус - сором’язливий.
Працює дистанційно. З ідей, що озвучувались компанією, то пробував знайомитись в кав’ярні, а також ходив на drink speaking club,аби збільшити знайомства.
Які ще варіанти, де йому шукати дівчину?
Шукаю стакан• 22 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
Ну, да, если у девушки 30+ ни хрена нет, то пусть так и остаётся
А тій що має і хату і машину він нащо без нічного?
Ответ для40ка
Пробачте, але якби він був нормальним, його б знайшли і одружили б на собі і пост охорони навколо виставили б
Значить, щось у ньому таке, що дівчат від нього відштовхує
а йому що 50?))) для чоловіка 30 це не вік, я з чоловіком познайомилась коли йому 30 і теж думала напевне в ньому щось не так раз не був одруженим і дітей немає, але виявилось все так, в нас є дві дитини, в нього є декілька квартир на здачу (не бідося) так що 30 років для чоловік це не вік
Кашпо• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Середнє місто. Хмельницький.
Дякую за варіанти.
На теніс ходить, але вони суто вдвох знімають стіл. З моїм чоловіком грає. З таких прям хоббі нічого суттєвого.
Мій чоловік рекомендує йому спробувати літом на сплав поїхати від тур компанії: формат нові знайомства і цікаво час провести.
Дякую за варіанти.
Сплав може бути варіантом. Але більшість дівчат там будуть зайняті. Бо таких ’походних’ дівчат не дуже багато і їх розбирають серед своїх.
Тоді, якщо йому такий формат підходить, ще може бути піший похід. З Франківська багато організовують маршрути, це йому недалеко.
Глянути популярні неважкі підйоми. На той же Хом´як зараз багато водять, це маршрут взагалі на день.
З мінусів - все-таки більшість там або сім´ї, або компанії, або молодь. Хоча якщо йому не сильно за 30, то такі будуть.
Не зви чайна• 22 марта 2023
Ответ дляШукаю стакан
Действительно, зачем пара человеку при наличии жилья
АБВГДейка• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я думала доречі баду запропонувати йому, але не знаю чи там є шанси на щось серйозне. Бо знайомі і друзі не сиділи ніколи там.
Я з майбутнім чоловіком на баду познайомилась, хоча ми обоє ні на що серйозне не розраховували, бо там ще той смітник, треба багато перебирати і бути готовим що на тебе не одне відро гімна виллють.
Шукаю стакан• 22 марта 2023
Ответ дляКоко Шанель
Тому що до машини недалеко було нести. Не було б машини, він би вас не помітив.
Дочого тут машина? Мені і додому донести допомагали, це від людини залежить
Шукаю стакан• 22 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
Не всі жінки готові селити до себе і це нормально.
Коко Шанель• 22 марта 2023
Ответ дляШукаю стакан
Я б нікому не довіряла свій парсель нести, ще вкрадуть.
Я тут Живу• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я ж не тут шукаю йому дівчину, щоб його описувати. Тема про те, де можна познайомитись.
Людина має житло і має роботу, але я не вважаю, що це перший пункт на побудові стосунків! І впевнена на тих же сайтах знайомств він буде максимум вказувати, що працює в сфері рекрутингу, а не рівень своєї зарплати.
Вимоги знайти адекватну дівчину, то не космос. Од однієї дитини він можливо і готовий, а три дитини, то серйозна відповідальність.
Ви не праві. Це дуже важливо - наявність житла і рівень доходу. Иреба шукати рівню.
Полуничка• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Як сором´язливий може працювати у сфері рекрутингу?
Мочалкин блюз• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
От його в інстаграмі і немає. Дякую, за це варіант і не думала.
Я бы не рассматривала этот вариант, как и сайты знакомств. Это путь в никуда. Вместо общения человеческого будет допрос, как здесь: а что у тебя есть? И это может вылится либо в комплексы, либо в отвращение и затяжное одиночество(что все бабы одинаковы, прмчем это чувство может возникнуть, даже если чел вполне маиериально упакован), ну и если ваш друг финансово-женская мечта, то он может войти во вкус, т.к. окажется, что он очень многим интересен и начнутся вечные поиски еще лучшей! В общем лучше бы реальное общение.
Перша леді колгоспу• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
В компанії всі одружені. Хто його має захотіти, якщо є чоловік?
А его ещё и захотеть должны? А он сам-то хочет? Мужчина же ещё не старый, гормоны молчат, что ли, общения, поцелуев, секса не хочется ему разве? Пусть идёт на сайты знакомств, хоть что-то делает, не теряет же ничего, а то по описанию сидит дома, выходит только за продуктами и его такого ещё и хотеть женщины должны… это он женщин искать должен, если есть потребность. А если нет, то…
Цвіту і пахну• 22 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
Думаю, все он в курсе, но нормальные дамы не ведутся. Какие-то тараканы явно есть..
Ви що, тут же кажуть що таргани у неодружених, а одруження як знак якості і затребуваня.
Ацетилсалициловая кислота
• 22 марта 2023
Ответ дляЯ тут Живу
В його випадку він не шукає жінку з тим же доходом як він. Заробляє вище середнього.
Так само як і жінку з житлом не шукає.
Але щоб у жінки був пункт, що вона буде утриманкою, то звичайно жоден адекватний чоловік такого не прагне.
Так само як і жінку з житлом не шукає.
Кашпо• 22 марта 2023
Ще варіант. У вас є групи у фейсбуці чи телеграмі, наприклад, по району?
У нас свого часу шукали у групі компанію пограти у волейбол, наприклад.
Пограти у дворі, це треба дві команди і сітка. Або просто мотузку натягнути. Або банально по колу грати.
Написати, що любителі, які не дуже вміють.
І народ збирався. Слово за слово і щось може вийти.
Та і у той же теніс пограти можна закинути вудку. Не обов´язково йому ж з Вашим чоловіком завжди грати.
Цвіту і пахну• 22 марта 2023
Ответ длявре_Динка
Тендер, офіс, соціальні танці
Ахахах) опєчаточка по фрейду)) тендер
Мейк-ап форева• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так само як і жінку з житлом не шукає.
було б бажання , познайомитись можна хоча б в супермаркеті. Можливо чувак гей, або не хоче ніяких стосунків.
Не зви чайна• 22 марта 2023
Ответ дляШукаю стакан
Да, быть одной нормально. Селить у себя - нет. Мы поняли. А вот можно вопрос: если у нее двушка, а у него однушка, она все равно к нему пойдет, да?
Цвіту і пахну• 22 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Такие все смешные. Двойные стандарты рулят. Мужчине отказано в праве иметь те же трудности, что и женщине. Т.е. темы где женщина пишет: ’я нормальная, даже хорошенькая, но работаю из дома, где знакомится?’, вопросов не вызывают, а мужчина значит, в той же ситуации быть не может. Он значит бракованный. Ему не может быть неловко подойти знакомиться на улице или в спортзале, если его не подобрала просто проходящая мимо тетя-с ним точно что-то не так... бедные мужики, короче
Сором´язливість у жінок і чоловіків сприймається по різному. Всі хочуть мужніх чоловіків, впевнених.
Я тут Живу• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так само як і жінку з житлом не шукає.
Тобто він шукає жінку з більш високим доходом? Вище середнього - це 15000 чи 50000? Різниця є. Утриманкою хочуть бути майже всі жінки)) і стають, коои вагітні, народжують, доглядають дітей. Чи він не хоче дітей? Чи він не потягне сім´ю?
Латвийские_Номера• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Извините,но если скрывать о себе инфу,то о каких отношениях вообще может идти речь. На сайтах знакомств можно вообще ничего не указывать но говорить уже в процессе общения. Я и мои подруги без детей нашли мужей на СЗ. Все знакомства ,когда подруга знакомила с друзьями мужского пола оказались неудачными. На СЗ выбор шире.
Цвіту і пахну• 22 марта 2023
Ответ дляОлюня235
сайт знайомст, я там з чоловіком познайомилась, 11 років разом
Довго там шукали?
Божа кульбабка• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Тут дуже багато пар із сз.
Я на сз познайомилась, брат чоловіка в тіндері, ще кілька пар в оточенні - всі на сайтах.
Тим більше якщо сором´язливий за компом)
Божа кульбабка• 22 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
И у вас в окружении нет ни одной незамужней барышни? Коллеги, соседки, однокурсницы?
А ему первая же подойдет?
Луноходик_Ик• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
’Не перший пункт’ это когда тебе 20 и ты студент и гормоны из ушей лезут что у тебя, что у барышень. А в 30+ то уже очень даже важно какая с партнера корысть будет.
По теме, мой знакомы нашел в инете, из Белоруссии, задолго до войны еще было дело. Вроде на совместной поездке сошлись. Есть такая тема искать компании для путешествий. Хотя он дома был очень общительный-и танцы и бассейны и женщин-приятелей целый мешок( по профессии было). И возраст был у него уже 35лет и квартира в новостройке Киева и работа норм. В итоге женился и живет в Белоруссии сейчас. Фиг его знает отчего оно зависит. Судьба может?
Шукаю стакан• 22 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
Так, піде, чому ні? В свій час я поселила чоловіка до себе, в нього не було житла, про що дуже пожалкувала потім, бо людина розлінилася і нічого в житті змінювати не хотіла, збирати на більше житло також, все одно що тісно буде майбутнім дітям, йому і так було комфортно. Коли зустріла другого чоловіка, в нього було житло і він одразу запропонував мені переїхати. Тому не раджу селити до себе.
тяжкаялюдина• 22 марта 2023
Ответ дляКашпо
Не обов’язково зайняті. Я з тих ’походних’ дівчат, і ніхто мене розбирати у походах не поспішав )
З моїм чоловіком потім просто на вулиці познайомилися. Ну але за сучасними мірками, ми з ним обоє неліквіди
Проте щасливі разом )
Латвийские_Номера• 22 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Не согласна. Бабы изначально более активны чем мужики и хитрее. Если видят неженатого упакованного мужика сразу ищут встреч. Это природа. Потому то что сидит одинокий мужик с квартирой и хорошей работой говорит лишь о том,что у него высокие запросы.
Пффф 100%• 22 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я о другом писала. Если у этого мужчины 30+, которому аж жена друга пытается женщину найти, если компания и общение, но никто из девиц там его не захотел, то проблема не в девицах, которые якобы меркантильны и должны полюбить его такого как есть. Скорее, они его уже разглядели и перекрестились.
У нас тоже есть такие 30+ в компании, у которых все женщины плохие, все не то, помогите найти. Спросили, а кого же хотите? Хотят 20+, чтоб красивая, чтоб не напрягала… а наши 20+ таких не хотят. Понимаю, что песня «за мужиков всегда драка, подберут любого» на постсоветском пространстве будет вечной, но… если ничего не получается, может, стоит задуматься?
Так и я о том же. Видно, такой себе пряник