Ацетилсалициловая кислота• 22 марта 2023

Де чоловіку познайомитись з дівчиною? Якщо їм за 30

Є друг чоловіка. Симпатичний, приємний в спілкуванні. Розлучений, дітей в шлюбі не було. Один мінус - сором’язливий.
Працює дистанційно. З ідей, що озвучувались компанією, то пробував знайомитись в кав’ярні, а також ходив на drink speaking club,аби збільшити знайомства.
Які ще варіанти, де йому шукати дівчину?
Донька подруги• 22 марта 2023
Ответ длязаварний look
Дамы имеют права...право знать о мужчине информацию...право решать - тратить ли на человека свое время или пройти мимо.. Может и не стоит тратить время мужчины(например ,я понимаю,что я не героиня его романа()
Автор,не обижайтесь, я без стеба
Тут я автора розумію. Як відшити меркантильних?
Сама не говорю ніколи, що маю квартиру і норм зп. Одного вже була повісила собі на шию, 5 років провисів, сказала допобачення.
Божа кульбабка• 22 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
А вам на сз первый же подошел?
Нет, так там и выбор же не из трех калек, как среди знакомых)
Не зви чайна• 22 марта 2023
Ответ дляСладкий лимончик
а причем здесь жилье?))у меня парень имеет кучу денег,постоянно меняет съем там где ему выгодно. к одному месту не привязан
Кстати, тоже есть знакомый, который снимает квартиру в центре Киева за 1000$, своей нет, есть у родителей.
ДлинноНожка• 22 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Я думала, что главное не огромный выбор, а найти свое.
Если бы у вас выбор был намного больше- то и не факт, что выбрали бы мужа, да?
дожену і ощасливлю• 22 марта 2023
Ну скачає він тіндер, почне ходити на побачення, а далі що? Якщо він сором’язливий… це дуже сумно, коли чоловік 30+ нудний, без почуття гумору, не цікавий. І пофіг на його доходи, от чесно.
Вчора ввечері зустрілась на каву з айтішніком з тіндера, причому він ще й молодше, мені 34, йому - 31. Ну немає про що говорити, ми всю дорогу проговорили про мову..( може це і актуальна тема, але ж не на першому побаченні. І от він сьогодні пише в телегу, а я вже і не відповідаю… розумієте, коли людина не чіпляє, то пиши-пропало
Нічого вдягти• 22 марта 2023
На заправці в черзі познайомилася
Він перший заговорив про щось
Закрутилась переписка в вайбері
Запросив раз поїхати туди сюди ресторанчик парк
Другий оаз вже в нього дома шашлики мартіні

Цікаво нам разом

Звісно , якби не його холений вигляд і емелька- я б і говорити не стала з ним

Пи си мені 45
Йому 60, вдівець , дуже забезпечений , не остання людина в області

Я до чого це - все Модливо і в реалі
Ніколи не знайомилася он лайн
автор Ацетилсалициловая кислота • 22 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Сором’язливий і нудний/без почуття гумору, то різні речі. Якщо ви не розумієте різницю, то прикро.
Божа кульбабка• 22 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Да, найти свое.
Но вы не видите разницы в статистических вероятностях встретить это ’свое’ среди 3 женщин или среди 30000?
Божа кульбабка• 22 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
ПыСы: выбрала бы мужа, потому что ’мое’, но выбирала долго и везде. Если бы ходила по знакомым только, то осталась бы одна, потому что ’с кем попало’ не устраивало
Барабасиха• 22 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А хлопці без житла і роботи 5к+ з дівчатами не знайомляться? Мені б не хотілось, щоб у дівчат з ним це був перший пункт знайомства.
Автор,у моей дочери жених - филолог с зп 15 тьіс,но они студентьі и ето норм. Для 30+ естественен вопрос о материальном
ДлинноНожка• 22 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Для кого-то и ваш муж ’кто попало’))
Божа кульбабка• 22 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Для кого-то и ваш муж ’кто попало’))
И слава Босху)) Он же мне подходит, а не абсолютный идеал для каждой
Но такого ’для себя’ в реале не встретила за много лет. Спасибо интернету
Я тут Живу• 22 марта 2023
Ответ дляНічого вдягти
На заправці в черзі познайомилася
Він перший заговорив про щось
Закрутилась переписка в вайбері

Цікаво нам разом

Пи си мені 45

Я до чого це - все Модливо і в реалі
Ніколи не знайомилася он лайн
Шо таке емелька?
Гостра на язик• 22 марта 2023
Нам с мужем было по 30. Познакомились на мамбе . Живём 13 лет. Сестра в 35 познакомилась с мужем в тиндере. Ему было 42. Отличный, умный, хорошо зарабатывает. Сразу родили лялю.
Ответ дляБарабасиха
Філолог і не буде отримувати вау зарплату. Ваша донька може не тішитись ілюзіями. Його планка максимум вже фактично це і є.
Сонячний день• 22 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Другий шанс