Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Некомильфо• 17 июля 2024
Вітаю! Підкажіть яка форма магнію підійде при плохому сні та крутять ноги.
Підмітайло• 19 июля 2024
Не можу весь ранок купити кошик, не приймає жодну карту гривневу, це якийсь збій?
Ответ дляПідмітайло
Так, збій, спробуйте з іншого браузера або гаджету
Якщо кошик міняється на якійсь попередній (інші товари), у посиланні checkout12 змініть на іншу цифру (6, 1 або взагалі без неї), щоб знайти актуальний кошик
Анна Сухорукова• 30 июля 2024
Трясця, пропустила знижку 20%
щось буде подібне? Чи вже у вересні всі найкращі акції?
ТАЗератти• 05 августа 2024
Всі бачили знижку в 50% на YumEarth, органічні льодяники, асорті, 50 льодяників?
Сонячний день• 12 августа 2024
Дівчата, допоможіть
Є бонуси за відгуки, треба їх використати
Є замовлення в кошику - куди натискати, щоб їх використати?
Не бачу:((
Сонячний день• 12 августа 2024
Пройшло, але вийшов час на оплату в банку
Як тепер оплатити?
Це якійсь квест ;(
Як тепер оплатити?
Це якійсь квест ;(
Сонячний день• 12 августа 2024
Ответ дляsymbol
У вас на сайті були вибрані долари, коштів на картці достатньо, вона відкрита для оплат в інтернеті з достатнім лімітом?
Був ліміт, поки знімала, то в йшов час оплати по картці
На сайті пишуть, що замовлення в обробці