Kidstaff• 22 марта 2023

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!

Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
hrystia• 14 июля 2024
Доброго ранку! Порадьте, будь ласка, добавки для лікування ревматоїдного артриту. Глюкозамін з хондроїтином підійде?
Байрактарна• 15 июля 2024
Добрый день. Есть ли какая то скидка от 60 дол?
symbol• 15 июля 2024
Ответ дляhrystia
Краще, щоб був ще протизапальний компонент - куркума, босвелія
symbol• 15 июля 2024
Ответ дляБайрактарна
10% за кодом GOLD60
hrystia• 15 июля 2024
Ответ дляsymbol
Можете порадити щось конкретне?
symbol• 15 июля 2024
Ответ дляhrystia
Можете порадити щось конкретне?
https://ua.iherb.com/pr/21st-century-glucosamine-c...
hrystia• 15 июля 2024
Ответ дляsymbol
Дякую 🌷
Некомильфо• 17 июля 2024
Вітаю! Підкажіть яка форма магнію підійде при плохому сні та крутять ноги.
Підмітайло• 19 июля 2024
Не можу весь ранок купити кошик, не приймає жодну карту гривневу, це якийсь збій?
symbol• 19 июля 2024
Ответ дляНекомильфо
Малат
symbol• 19 июля 2024
Ответ дляПідмітайло
Так, збій, спробуйте з іншого браузера або гаджету
Якщо кошик міняється на якійсь попередній (інші товари), у посиланні checkout12 змініть на іншу цифру (6, 1 або взагалі без неї), щоб знайти актуальний кошик
Некомильфо• 19 июля 2024
Ответ дляsymbol
Малат
Дякую.
На_оба_рот• 21 июля 2024
Понизили до 45 евро посылки из за границы?
symbol• 22 июля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Ні
symbol• 22 июля 2024
🎉Новий промокод на честь Олімпійських Ігор у Парижі🎉
🥇ЗНИЖКА 20% на всі товари при замовленні від 60$ за промокодом PARIS2024 https://ua.iherb.com/?pcode=PARIS2024 до 29 липня
Анна Сухорукова• 30 июля 2024
Трясця, пропустила знижку 20% щось буде подібне? Чи вже у вересні всі найкращі акції?
symbol• 30 июля 2024
Ответ дляАнна Сухорукова
Найшвидше вже у вересні, може нам на День Незалежності дадуть код
symbol• 31 июля 2024
Багато акцій, якими можна скористатись сьогодні https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3578882
ТАЗератти• 05 августа 2024
Всі бачили знижку в 50% на YumEarth, органічні льодяники, асорті, 50 льодяників?
symbol• 05 августа 2024
Ответ дляТАЗератти
Ще з 1 серпня, треба тільки зловити, періодично зʼявляються)
Сонячний день• 12 августа 2024
Дівчата, допоможіть
Є бонуси за відгуки, треба їх використати
Є замовлення в кошику - куди натискати, щоб їх використати?
Не бачу:((
andronata• 12 августа 2024
Ответ дляСонячний день
Дівчата, допоможіть
Не бачу:((
Вони самі спишуться автоматично
Сонячний день• 12 августа 2024
Ответ дляandronata
Вони самі спишуться автоматично
Дякую
Сонячний день• 12 августа 2024
Ответ дляandronata
Вони самі спишуться автоматично
Не списало
andronata• 12 августа 2024
Ответ дляСонячний день
Не списало
У мене завжди самі списуються
Сонячний день• 12 августа 2024
Ответ дляandronata
У мене завжди самі списуються
Дякую,
Сонячний день• 12 августа 2024
Пройшло, але вийшов час на оплату в банку
Як тепер оплатити?
Це якійсь квест ;(
symbol• 12 августа 2024
Ответ дляСонячний день
Як тепер оплатити?
Це якійсь квест ;(
У вас на сайті були вибрані долари, коштів на картці достатньо, вона відкрита для оплат в інтернеті з достатнім лімітом?
Сонячний день• 12 августа 2024
Ответ дляsymbol
Був ліміт, поки знімала, то в йшов час оплати по картці
На сайті пишуть, що замовлення в обробці
symbol• 12 августа 2024
Ответ дляСонячний день
В замовленні буде кнопка Сплатити або за посиланням в листі, який прийде на пошту, оскільки оплата не пройшла