Kidstaff• 22 марта 2023

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!

Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Качка в тапцях• 08 сентября 2024
Может кто-то знает, будет в этом году скидка 28% на все ?
Не пью, не курю• 08 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Уже вроде прошла, была в конце августа.
Качка в тапцях• 08 сентября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Уже вроде прошла, была в конце августа.
Тю.. у них же в сентябре др и хорош к скидки
symbol• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Минулого року була, ймовірно і цього року буде
symbol• 09 сентября 2024
💊Знижка 28% на розділ з добавками для зниження та контролю ваги https://ua.iherb.com/c/weight-management?pcode=28W... за одноразовим промокодом 28WEIGHT до 20-00 10 вересня
Ketrin Kin• 09 сентября 2024
Добрый день всем) Знатоки, подскажите,плиз, какая профилактическая суточная доза вит.Д3 взрослому?
symbol• 09 сентября 2024
Ответ дляKetrin Kin
2000 МО
symbol• 11 сентября 2024
💊ЗНИЖКА 28% на всі вітаміни https://ua.iherb.com/c/vitamins?pcode=28VITA за одноразовим ❗️промокодом 28VITA до 20-00 12 вересня
🚨акція вже працює
Аноним с кешбеком• 14 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
у меня сейчас -28% применилось в корзине
symbol• 14 сентября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Це не на все, деякі бренди https://ua.iherb.com/cl/anniversary-brand-sale
hrystia• 19 сентября 2024
Порадьте, будь ласка: які вітаміни можна пропити для відеовлення після операції ( велика втрата крові була)? Є щось таке? Дякую.
cranberry• 24 сентября 2024
Ответ дляhrystia
Вам бажано спочатку здати аналізи на д3 + феритин і перевірити, чи немає прихованої анемії і дефіциту д3. а тоді вже по ситуації приймати залізо з кофакторами (типу HEMA-Plex, якщо у вищій дозі), можливо для підтримки печінки препарат, омега-3 в високій дозі, Д3 (профілактично або лікувально) і харчування максимально поживне організувати
hrystia• 24 сентября 2024
Ответ дляcranberry
Дякую за відповідь.
Екатерина -64d3• 25 сентября 2024
Добрый вечер, подскажите, в конце будет опять скидка 28% на всё?
symbol• 25 сентября 2024
Ответ дляЕкатерина -64d3
Так, вже завтра повинна працювати, код 28IHERB3
symbol• 26 сентября 2024
Ранній доступ, код на все вже працює
🎉Знижка 28% на все замовлення за дворазовим ❗️промокодом 28IHERB3 https://www.iherb.com/c/categories/?pcode=28IHERB3 до 30 вересня 20-00

🚨ЗНИЖКА 28% на всі товари за одноразовим промокодом BLC28 до 6 жовтня https://ua.iherb.com/c/categories?pcode=BLC28
тільки для України

Бренди-виключення: Bioderma, Dr. Bronner´s, Goli Nutrition, Heather´s Tummy Care, Navage, Pacifica, SugarbearPro, Theralogix, Pixi Beauty, Solgar, ION Intelligence of Nature, Vital Nutrients
Инна135• 27 сентября 2024
Код 28iherb3 спрацьовує на 3 замовлення 👍
На_оба_рот• 27 сентября 2024
Кто недавно заказывал Ультрамаг? Какие крышки - белые или зелёные?
Не пойму, почему клиенты спрашивают за крышки)) У меня белые
Carin• 27 сентября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
По-моему, были зеленые в последние разы. А почему смущает? это же с офсайта, от пр-лей, как хотят - так и пакуют.
На_оба_рот• 27 сентября 2024
Ответ дляCarin
Сегодня одна спросила, какие крышки, отвечаю, белые сейчас.
Не знаю, чего людей так интересуют цвет крышек
yula-yula• 28 сентября 2024
Добрий вечір! Хелп))
Яку валюту обрати? Ні разу такого не пропонували
symbol• 28 сентября 2024
Ответ дляyula-yula
Добрий вечір! Хелп))
В $, тоді без подвійної конвертації
symbol• 29 сентября 2024
Кількість використань коду 28IHERB3 необмежена
Бойцовская• 29 сентября 2024
Доброго дня! Порадьте, мультивітаміни для підлітка, дівчині, 12 років, у формі жувальних мармеладок, чи є в такій формі? будь ласка
фан L.O.S.T.• 30 сентября 2024
Дівчата може хто порадить противірусний препарат для дорослих з айхерб, щоб укріплення імунітету , проти герпесу
symbol• 30 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
https://ua.iherb.com/pr/now-foods-double-strength-...
https://ua.iherb.com/pr/solaray-l-lysine-monolauri...
symbol• 30 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
https://ua.iherb.com/c/childrens-multivitamins?avi...
yula-yula• 30 сентября 2024
Ответ дляsymbol
В $, тоді без подвійної конвертації
Щиро дякую. Але я щось протупила. На айхербі залишила відкритою вкладку, пішла сюди, спитала, мені в іншій темі відповіли, я повернулася туди натиснула продовжити, воно мені вже списало кошти. Але то сума, яка була в кошику.
Чи в мене ще спишуть?
Якщо так, то коли?
Дякую заздалегідь!
yula-yula• 30 сентября 2024
Ответ дляsymbol
А що скажете про кору мурашиного дерева? Я саме зараз її замовила. Давно чула - типу супер засіб під час застуд.
Паратруперсупер• 01 октября 2024
Ответ дляannetta888
Добрий вечір. На пошту прийшло повідомлення, що ’замовлення затримано, зверніться до митниці’
На місті нічого такого не видно. У кого приходили такі повідомлення останнім часом? Замовлення на 108 доларів, не розумію, дивно дуже. Воно 1 єдине було.
Дякую!
Как решилось в итоге?