Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Не пью, не курю• 08 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Может кто-то знает, будет в этом году скидка 28% на все ?
Уже вроде прошла, была в конце августа.
Качка в тапцях• 08 сентября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Уже вроде прошла, была в конце августа.
Тю.. у них же в сентябре др и хорош к скидки
Ketrin Kin• 09 сентября 2024
Добрый день всем) Знатоки, подскажите,плиз, какая профилактическая суточная доза вит.Д3 взрослому?
Аноним с кешбеком• 14 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
у меня сейчас -28% применилось в корзине
Ответ дляhrystia
Порадьте, будь ласка: які вітаміни можна пропити для відеовлення після операції ( велика втрата крові була)? Є щось таке? Дякую.
Вам бажано спочатку здати аналізи на д3 + феритин і перевірити, чи немає прихованої анемії і дефіциту д3. а тоді вже по ситуації приймати залізо з кофакторами (типу HEMA-Plex, якщо у вищій дозі), можливо для підтримки печінки препарат, омега-3 в високій дозі, Д3 (профілактично або лікувально) і харчування максимально поживне організувати
Ответ дляcranberry
Дякую за відповідь.
Ранній доступ, код на все вже працює
🎉Знижка 28% на все замовлення за дворазовим ❗️промокодом 28IHERB3 до 30 вересня 20-00
🚨ЗНИЖКА 28% на всі товари за одноразовим промокодом BLC28 до 6 жовтня
тільки для України
Бренди-виключення: Bioderma, Dr. Bronner´s, Goli Nutrition, Heather´s Tummy Care, Navage, Pacifica, SugarbearPro, Theralogix, Pixi Beauty, Solgar, ION Intelligence of Nature, Vital Nutrients
тільки для України
На_оба_рот• 27 сентября 2024
Кто недавно заказывал Ультрамаг? Какие крышки - белые или зелёные?
Не пойму, почему клиенты спрашивают за крышки)) У меня белые
На_оба_рот• 27 сентября 2024
Ответ дляCarin
По-моему, были зеленые в последние разы. А почему смущает? это же с офсайта, от пр-лей, как хотят - так и пакуют.
Сегодня одна спросила, какие крышки, отвечаю, белые сейчас.
Не знаю, чего людей так интересуют цвет крышек
Бойцовская• 29 сентября 2024
Доброго дня! Порадьте, мультивітаміни для підлітка, дівчині, 12 років, у формі жувальних мармеладок, чи є в такій формі? будь ласка
фан L.O.S.T.• 30 сентября 2024
Дівчата може хто порадить противірусний препарат для дорослих з айхерб, щоб укріплення імунітету , проти герпесу
Ответ дляsymbol
В $, тоді без подвійної конвертації
Щиро дякую. Але я щось протупила. На айхербі залишила відкритою вкладку, пішла сюди, спитала, мені в іншій темі відповіли, я повернулася туди натиснула продовжити, воно мені вже списало кошти. Але то сума, яка була в кошику.
Чи в мене ще спишуть?
Якщо так, то коли?
Дякую заздалегідь!
Чи в мене ще спишуть?
Якщо так, то коли?
Дякую заздалегідь!
Паратруперсупер• 01 октября 2024
Ответ дляannetta888
Добрий вечір. На пошту прийшло повідомлення, що ’замовлення затримано, зверніться до митниці’
На місті нічого такого не видно. У кого приходили такі повідомлення останнім часом? Замовлення на 108 доларів, не розумію, дивно дуже. Воно 1 єдине було.
Дякую!
Как решилось в итоге?