Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Ответ дляhrystia
Всім привіт) Раніше хотіла замовити ось такий аспірин, але він був доступний тільки для замовлення в США. Зараз кидається в корзину. Невже справді відправлять? 🤔 Думаю, щоб не вийшло так, що гроші зняли, а аспірин не відправили.
Я замовила цей аспірін, відмови не було, в чому проблема, як що не прийде в посилці, заберете грощі
💚КАТЕГОРІЇ ТИЖНЯ з 31 травня до 7 червня:
🔹Знижка 20% на корейську косметику
🔹Знижки до 40% на зелень і суперфуди
🔹Знижка 50% на вітамін E у пробних товарах
🔹Знижка 20% на ТОВАРИ для ЧОЛОВІКІВ до 28 червня
💚Пропозиція від програми Супервинагород - знижка 25% за рефкодом на риб´ячий жир та омегу брендів iHerb
(кожен покупець може скористатися знижкою лише один раз) до 14 червня
🔹Знижка 20% на корейську косметику
🔹Знижки до 40% на зелень і суперфуди
Ответ дляЯ не тону
Посоветуйте, пожалуйста, кальций и магний девочке 13 лет. Есть проблема с зубной эмалью и магний чтоб отбить тягу к сладкому
Девочке сначала нужно восстановить слизистую желудка и кислотность. А потом, добавки и правильное питание. Иначе, результата с эмалью не будет.
Для слизистой на Iherb посмотрите концентрат алоэ:
Ответ дляAlex-3186
Подскажите пожалуйста какой магний лучше от судороги, знаю что оксид плохо усваивается, но девочка очень его рекомендует
Любой халатной формы. Девочек не слушайте. Оксид самая плохоусваиваемая форма. Ее добавляют для удешевления препаратов.
Малат - это для спортсменов. Очень хорошо заходит в мышцы. Вам точно подойдёт.
Таурат, глицинат. В крайнем случать цитрат. Он тоже сработает, но дольше и принимать его в том случаи можно, если у вас нет предрасположенности к размягчению стула. Он может подраслабить, но далеко не всех.
Panda-Pandochka• 03 июня 2023
Девочки ,поскажите,пожалуйста,какую хороший состав Омегу 3 взять для взрослого?
💚Новий вид акцій місяця за рефкодом - 15% до 5 липня:
🔹добавки від 21st Century
🔹товари для спорту від Sports Research
🔹товари для краси, ванни та гігієни від Advanced Clinicals
💚Пропозиція від програми Супервинагород - знижка 15% з рефкодом на мультивітаміни брендів iHerb до 21 червня
🔹добавки від 21st Century
🔹товари для спорту від Sports Research
Ответ дляsymbol
🔹добавки від 21st Century
🔹товари для спорту від Sports Research
🔹добавки від 21st Century
🔹товари для спорту від Sports Research
А де брати рефкод? Вибачте, якщо тупе питання)
Malinka111_• 11 июня 2023
Ответ дляМила 26
в личке, или в продавалке в профилях
На привозе• 13 июня 2023
В мене стали доступні відділення Укрпошти для безкоштовної доставки, раніше не було.
Як швидко доходить, хтось перевіряв?
Чи то Міст возить, а на Укрпошті тільки видають?
Як швидко доходить, хтось перевіряв?
Ответ дляНа привозе
Як швидко доходить, хтось перевіряв?
Так, доставка Укрпоштою з’явилась кілька днів тому. Ще ніхто не отримав. До України буде та ж сама доставка, а по Україні - Укрпоштою, залежить від Вашого місцезнаходження.
💚КАТЕГОРІЇ ТИЖНЯ з 14 до 21 червня:
🔹Знижка 20% на засоби для ванни, догляду за шкірою та волоссям, товари для дітей
🔹Знижки до 30% на куркуму та куркумін
🔹Знижка 50% на пробні товари для чоловічого здоров’я
🔹Знижка 20% на засоби для чоловічого здоров´я та догляду до 28 червня
💚Супервинагороди: знижка 15% за рефкодом на засоби для довголіття та боротьби зі старінням
🔹Знижки до 30% на куркуму та куркумін
annetta888• 26 июня 2023
Доброго дня всім. Вперше ось така ситуація.
У відстеженні посилки статус ’Відправлення не прибуло
26 червня 2023 р. о 06:08 Львів, УКРАЇНА’
І написано на сайті Айхерб
Надіслано
Особлива ситуація
Це все? Не чекати вже цю посилку?
І написано на сайті Айхерб
Надіслано
Особлива ситуація
Це все? Не чекати вже цю посилку?
Ответ дляannetta888
І написано на сайті Айхерб
Надіслано
Особлива ситуація
Це все? Не чекати вже цю посилку?
І написано на сайті Айхерб
Надіслано
Особлива ситуація
Це все? Не чекати вже цю посилку?
Буває, що за документами партія прибула, а фізично якась частина ще ні, зачекайте
annetta888• 26 июня 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Дякую велике!!!
Все будет, но потом• 30 июня 2023
Дівчатка,підкажіть ,будь ласка де брати промокоди на покупки?Замовляю вперше,хочу знати де надалі брати промокоди на покупки
Ответ дляВсе будет, но потом
На сайті вказані зазвичай на перше замовлення за кодом NEW20
10% за кодом GOLD60 від 60$
10% за кодом MEEST2023 від 60$ до 31.08
30% за кодом GOLD120 на бренди IHerb та 10% на всі інші від 120$
5% на Solgar з рефкодом
Комбо-пропозиції і таємні знижки https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3361600
10% за кодом GOLD60 від 60$
10% за кодом MEEST2023 від 60$ до 31.08
5% на Solgar з рефкодом
Все будет, но потом• 30 июня 2023
Ответ дляМальчун-задирун
10% за кодом GOLD60 від 60$
10% за кодом MEEST2023 від 60$ до 31.08
5% на Solgar з рефкодом
10% за кодом GOLD60 від 60$
10% за кодом MEEST2023 від 60$ до 31.08
5% на Solgar з рефкодом
Дякую