Веселуха Муха• 22 марта 2023

Дитина 1 рік з’їла півложки мокрого піску….

Що дати тепер?
Чаюри• 22 марта 2023
Ответ дляМамин тріль
Бычки, да, лакомство для годовасов.
Мой муравьи ел и божьих коровок. Боже, вспомню, вздрогну
Я мурашок їла навіть у середній школі) Ну не самих їх, а якщо встромити паличку у мурашник, то вона буде кисла)
Мамин тріль• 22 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
моя догнала и сожрала мухоловку
Хаха
Шарит
Не служанка• 22 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Головне щоб батарейки не їв
І магніти.
Тану на сонці• 22 марта 2023
Ответ дляВеселуха Муха
В нашій пісочниці часто можна побачити жуків
Думаете он до этого мало глистов и мусора съел?
Хочу наколоти губи• 22 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Мы тоже так делали в школе
Електрохарчування• 22 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ох, скільки піску з´їла моя молодша!!! В неї прямо це делікатес був. Вона прямо сідала біля пісочниці і слідкувала коли я відвернуся, щоб з´їсти того піску. Я потім навмисно оминала майданчики з пісочниками.
По темі - рот промили, щоб на зубах не скрипіло, і добре))
О, а мій робив пасочку і відкушував верхню частину.
Хочу наколоти губи• 22 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Блин, аж песка захотелось
Мамин тріль• 22 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Я так и сейчас делаю 😂😂😂😂😂
Единорог_помог• 22 марта 2023
Блин. А моя не ела никого и ничего
Или я плохо следила 😂
А, морскую воду пила напополам с жидкостью пузырей мыльных. Потом лечились на отдыхе три дня
Губной рояль• 22 марта 2023
Обильно поите дня три, мягкая пища, чтобы не было запоров, и все.
Где тут 0?• 22 марта 2023
Хм… то хіба моя нічого такого в рот не тягла? ))) ні пісок, ні жуків…
Хочу наколоти губи• 22 марта 2023
Ответ дляГде тут 0?
То вы в телефоне на площадке сидели
Обнемашечка• 22 марта 2023
нівякому разі не давайте йому цементу і води! (це не моя дурість це з бородатого анекдоту). Автор все буде добре, вам хорошого настрою, врівноваженого стану і якщо треба дозвольте собі трошки більше сну.
автор Веселуха Муха • 22 марта 2023
Ответ дляОбнемашечка
Дякую🙏
Чаюри• 22 марта 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
То вы в телефоне на площадке сидели
Та телефон не заважає) А якщо стрибне з гірки на голову іншої дитини?) а проковтнути якусь запчастину від іграшки. А облизати котячу миску, що лишили сусіди для дворових котів?
Коленная ложечка• 22 марта 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Очень смешно. Все дети едят песок.
Ничего. Живите спокойно
Не всі)) але може краще, коли їдять, бо мій не їв, то зараз теж не любить щось нове пробувати) а так: там пісочок, там недопалок, а далі і печінка, і креветки...
Хи хи, ну ну• 22 марта 2023
Ответ дляГде тут 0?
Мій старший теж нічого не тягав. Він взагалі такий, перфекціоніст трохи. Все йому гидко. А ось молодша відірвалася
Ну шо не так?• 22 марта 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Блин, аж песка захотелось
А мне зеленых абрикос
Коленная ложечка• 22 марта 2023
Ответ дляМамин тріль
Ничего.
Мой на море просто жрал этот песок жменями, когда я отворачивалась.
Мне кажется, что за месяц отдыха там пару кг песка он точно сожрал 😂😂😂😂
Олінклюзів!
Хи хи, ну ну• 22 марта 2023
Ответ дляКоленная ложечка
То точно! Старший і з їжею так - 2-3 блюда і все, відмовляється щось нове пробувати. А молодша за пісочком все полюбляє спробувати))
Ананомчикус• 22 марта 2023
Старшая все камни собирала, а меньшая песок жрала))), муж истерил, ты что смотреть нормально не можешь, а когда сам с ней гулял, прибегает дай воду быстрее, представляешь смотрел и просмотрел, когда она успела
Лорка-хлорка• 22 марта 2023
Каждая песчинка - это витаминка