Я_канеша_извиняюсь• 22 марта 2023
Яловичий язик твердий і тугий, можна істи?
Варила півтори години ящик, але напіврозморожений. Вийшов дуже тугий. Шкіру легко зняла, а от м’ясо туге. Поїли всією сім’єю бо ж не викидати, а тепер задумалася чи можна. Можливо грудничку б і не треба було давати
Свисток ля-минор• 22 марта 2023
Скорее всего, язык был просто недоваренный. Если ребёнок на прикорм уже употребляет мясо, ничего ему не будет.
Липка-прилипка• 22 марта 2023
Язык то вообще жирное мясо, это субпродукты считаются, грудничкам нельзя. Хотя если вашему года 3 - то можно)
Ермолайчик• 22 марта 2023
Язык - это мышца. Он не может быть очень мягкий. Вы же не пропавший варили, почему нельзя малышу до 1 года?
Я_канеша_извиняюсь
• 22 марта 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Якби було 3 я б не писала, що то грудничок
Чесно брешу• 22 марта 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
яловичий язик не жирний.
Липка-прилипка• 22 марта 2023
Ответ дляЧесно брешу
яловичий язик не жирний.
Я вам на прикладі покажу, на фото) Ото обведене - то все жир)
Кава з адреналіном• 22 марта 2023
То якщо вже поїли то що тепер?
Все, пізно
Нічого, наступного разу будете варити довше
Все, пізно
Липка-прилипка• 22 марта 2023
Його коли ріжеш, ото все біле аж тягнеться за ножем, як смалець) Свинячий, доречі, не такий
Я_канеша_извиняюсь
• 22 марта 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Свинячий хвостик уже грудничку даете,я надеюсь?
Свинину зовсім не даю. Давала пробувати не хоче істи
Чесно брешу• 22 марта 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
де ви таке знайшли, у мене двоє дітей, купувала телячий язик їм часто, в мене був такий як на фото, і це мій досвід, малюнок з інтернету просто показую, щоб наглядно зрозуміло який я маю на увазі, там немає жиру.
Сизоока бестія• 22 марта 2023
Недоваренный хрустит, если варили долго и просто твердоват, ничего страшного.
Грудничку язык - жесть, конечно. Мне заводчица говорила собаке не давать до года...
Липка-прилипка• 22 марта 2023
Ответ дляЧесно брешу
таке ж саме)) ті ж білі частини) тай грець з ним)
все по ГОСТу!• 22 марта 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Свинячий менее калорийный.