Голодаю• 22 марта 2023

ЗСУ зарплата

Дівчата чи отримали ваші чоловіки премію вже?
Мій каже ще немає, такого ніколи не було.
Бреше чи правду каже?
Кнопус• 22 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так а вроде много не мобилизованных. Они не должны страну поднимать.пока другие воюют?
С вами наподнимаешь))))
Должны. И не мобилизированные тоже.

автор Голодаю • 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Мне не жалко. Но в стране война и деньги должны тратится с умом, по минимуму. А не растрынькать весь бюджет на жён военных
А нічого що такі жінки без чоловіка живуть?
Броніки для Моніки• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
А у всех военных жены-инвалиды? Или не диеспособные? Или не совершеннолетние? Им работать нельзя?
працювати можливо, я працюю меншій дитині 4 роки, садочки не працюють, ви знаете скільки коштує садочок , який зараз працює від 10 000 грн. Ви дуже розумна, у вас точно ніхто не воює
Кнопус• 22 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Так чья в этом вина?
Форс мажор• 22 марта 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Ок, пані.
Київ. 2 вищі.
Нач ввдлілу.
Отримую 9500 грн в місяц.
Діти - 7 р, 14 р.
Мені щастить, дівчинки обидві, молодша носить речі старшої.

А ще, я не можу змінити місце роботи.
Бо так вийшло, що 2 кл вивели в школу, 8й - ні.

Я маю її відвезти у школу на 9.0 і забрати о 14.30. Доїхати додому більше години, зробити їсти, перед цим звідкись приперти щось у холодильник, зробити уроки, з 2 кл точно, благо з 8м пронесло.
Це я до чого? Мабуть я тупа, але мій чоловік не дома. Зовсім. Вінв ЗСУ, дуууже багато отримує грошиків. Аж 21 400
Ще мої 9500.
А ще є комуналка, є старі батьки пенсіонери, і тихотихо, чоловік при тому, що в них одне з найкращих забезпечень, скидаються на багато чого. Хочаб на соляру. Бо всі мафинки, які дають волонтери, і не поставили ще, чи поки, на облік, та й не факт, що доживуть, в армію, не дають пальне. А їхати треба...

І так я і мої діти хочуть їсти.
Вона не зрозуміє. Таким пояснювати без толку на жаль.
Бутерброд з ікрою• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
По большому счёту да, в рабстве. Война. Жизнь по военному времени и законам. В эконом режиме. Все ресурсы на оружие.
Вы забыли добавить яблоки по 100 грн за 1 кг. Это самое главное куда пойдут ресурсы И новое авто главы НБУ за 500 000 долларов. Так, что не надо тут ля- ля про ресурсы на оружие.
Маю сечі• 22 марта 2023
Ответ длязабиякина
скажіть,а 15 млн за загиблого -то правда чи вигадка?
розбито помісячно на 4 роки
знайома після загибелі чоловіка,золото закладала,бо після похорону грошей зовсім не лишилося
побачим чи правда
Зараз на дієті• 22 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Вчора Порох просив повернути

Порошенко в Раді закликав повернути виплати 30 тис. грн військовим та погасити борг перед родинами загиблих.Суспільство не розуміє, чому на виплату тридцяти тисяч кожному українському воїну грошей бракує, а на будівництво доріг є – зауважив п´ятий Президент. ’І на фінансування приватних, наголошую приватних телеканалів, які вміють любити Україну лише за бюджетні гроші. В марафоні, який цензурується чиновниками, в якому складені чорні списки заборонених ньюзмейерків, до якого повно претензій у суспільства. І навіть у сьогоднішньому звіті Державного департаменту Сполучених Штатів наголошується на порушенні стандартів свободи слова. А він фінансується з державного бюджету’, – додав Порошенко.

’Ще хочу наголосити: неможливо в це повірити, але держава має заборгованість перед родинами загиблих Героїв. Загиблих, на жаль, багато. Заборгованість – астрономічна. Як ми, живі, допускаємо таку наругу над пам´яттю Героїв?! Та ще й тих, хто віддав своє життя за Україну? І нам з вами треба зараз докласти зусиль для того, щоб негайно погасити цю заборгованість’, – вважає Петро Порошенко.
https://gazeta.ua/articles/donbas/_poroshenko-v-ra...
оооо, наразі вас з´ідять місцеві сектанти нашого луноликого зе,
і піде... барига, деньгі на крові, ліпецкая Хвабріка...
Алея з вами, авторе!
Lena_Iva• 22 марта 2023
Мой на нуле. Пришла вчера

Зараз на дієті• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
оооо, перший пішов))))
Бутерброд з ікрою• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Что вы курите? Какие пособия? Сама придумала, сама удивилась и посмеялась.
И хватит всех обвинять в воровстве. Сплошные Робин гуды, отберём у богатых и отдадим бедным.
Это точно. За какие деньги тогда НБУ будет покупать авто по милиону дрлларов, если еще военным зп платить. Пусть военных их жены содержат. А если не успел жениться, то не повезло.
LoveYouOrNot• 22 марта 2023
Ответ дляАнетка
Напишите без анонима, уж очень хочется посмотреть на дату вашей регистрации )
А я б фото глянула.
Мені така уявляється.
ЖивунаБагамах• 22 марта 2023
Ответ дляБаррикадница
Моєму сьогодні прийшла зп , премія зазвичай в кінці місяця.

Дівчата, хтось вже отримав посвідчення УБД ?
Так. Ще в 2015. Але і тоді чекали десь 9! Місяців.
Зараз навіть не знаю на скільки можуть затягнути.
Снідаю авокадо• 22 марта 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
и детей нет.
Маю сечі• 22 марта 2023
Ответ длязабиякина
тобто,якщо безвісти пропав чи нема тіла, то дітям нічого не дають ?
Так.
І самовільно залишив частину пишуть.
Потім знаходиться чи в госпіталі,чи в полоні,чи рік не знаходиться зовсім.
Тоді нічого не платять
Снідаю авокадо• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Так чья в этом вина?
расиси? нет?
Зараз на дієті• 22 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Справа громад і Порошенко відвезли на Донеччину допомоги військовим на 13 739 714 гривень. Майже 14 мільйонів.
Це результат тижневого збору, половина наша з вами, половина суми від ПП.
І так щотижня. Не рахуючи мережу майстерень і сто, які працюють у три зміни для ремонту військової техніки.
Не рахуючи людський капітал: не секрет, що на ’Рошені’ круті логісти і юристи, кращі з кращих, і от вони викручують знижки на воєнні поставки.
Не секрет, що весь центральний офіс Справи Громад і регіональні відділення займаються цією волонтеркою. Але одне - знати, а інше - бачити на власні очі. Це постійний конвеєр, атмосфера як на фондовій біржі, потік інформації, цін, оплат, торгів не зупиняється ні на секунду.
Може хай ще квартал-95 долучається?А то від жиру пики пухнуть,а толку 0
👍🙏🙏💙💛
Зараз на дієті• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
у вас брЄд???
Кнопус• 22 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Он зарабатывает 500 тыс грн в месяц, платит с них налоги и декларирует эти суммы, потому может себе позволить авто. Вы тоже можете пойти работать главой нбу

Бутерброд з ікрою• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Так чья в этом вина?
Вот и ваша в том числе. Сменили бы вы мужа такой женщины на фронте , он был бы дома и занимался семьей. А так вы на диване в советчице написываете, вместо того, что б делом заниматься.
Зараз на дієті• 22 марта 2023
Ответ дляГага Газу
Удалено администрацией...
бетон😅
Джинци на Флісі• 22 марта 2023
Моему мужу вчера пришли 30000
Но это за февраль
С 1 марта не будут платить
ГейТуда• 22 марта 2023
Хм..
Бывший муж в зсу
Он в Сумской области, в этом месяце и зп и премию дали раньше
Зп 11 пришла ( да в субботу ) и премия 21
Мне его работа алименты напрямую платит в день зп

Обычно зарплата была к 20 числу, в премия к 25

И да зарплату повысили на 8000 ( он офицер )
Бутерброд з ікрою• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Так пусть мобилизуют это чудо, вместо мужа автора , и пусть себе на 21000 позволит , все о чем мечтает. А муж автора булет работать на нормальной работе и семью содержать. И даже платить налоги!
Джинци на Флісі• 22 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Вы шо, низяяяя, броня у него
А остальные - бессмертные
Коханозадовільна• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
И вам 30 тыс не хватает на еду?
На їжу вистачає ))
І навіть 2800 грн за опалення,
І майже 10 тис на дизель в машину, бо чоловіку треба їздити, а сллярки не дають,
А ще якось самій їхати на дорогу гроші, і для вас мпбуть дивно - але навіть не рідко беру таксі, бо коли тривога, а дитину тоеба забрати, доїхати. Ах так, був би чоловік поряд він би поміг.

І знов ті діти ... а у них ще бувають срачки-болячки... і навчання, про курси чули?
Хоча ні, ми не маємо права хотіти чогось))ні від чоловіка військового, який має теж піклуватися про своїх дітей, як один з батьків, до речі, згідно законів, ні упасі боже як дружина такої людини...

Племінник. 3я контузія. Лиман
Атратив слух. 100%. Це не всі проблеми. Гроші на імплантат збирати має сам. Дружина і діти 2 і 3 р. І не треба мені зараз писати, що це дьошево! Я чітко написала не аппарат, а імплант. повторювала для вас, щоб ви тут знов мозок не вивертали.

Тому жіночкО, я сподіваюсь, що ви троляка, бо якщо в нашій країні дійсно так думають, і рахують так, то мені дуже боляче і сумно і за чоловіка, і за себе з дітьми, і за всіх,хто боронить отаких от.
НичеНипанимаю• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
На за что такие деньги, если в стране война? Все должны работать за спасибо и деньги все на вооружение идти должны. Или он не патриот, если такие деньги зарабатывает?
Маю сечі• 22 марта 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Моему мужу вчера пришли 30000
Но это за февраль
С 1 марта не будут платить
Оце й сумно.
Багато пішли з більших зарплат туди,ще й там половину потрібного за свої купи.
Тут діти лишились.
На похорон побратими зкидаються.
Якось через одне місце все
Ирина-bbd0• 22 марта 2023
Ответ дляКнопус
Так чья в этом вина?
Чья? Неужели не путина и быдла,с росимперии?))))
Еще есть варианты? Ждьооом!)
Кнопус• 22 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Проблема в том, что муж автора, вряд ли сможет заменить главу НБУ. А мобилизировать можно и президента, и всю раду, правда? На место зели пойдёте?