Цикавенная• 22 марта 2023
Скільки днів дитина може не відвідувати школу?
У мене часто хворіюча дитина. Вчителька постійно вимагає довідку. Та кожного разу ходити в лікарню з хворою дитиною не бачу сенсу, так як алгоритм лікування мені вже давно відомий. Найшла ось таку інформацію ( стаття 13), що відсутня дитина в школі може бути до 10 днів. Така стаття підходить, щоб нею оперувати?
P.s Про відсутність, і причину завжди попереджую.
Мания-Величия• 22 марта 2023
Довідка, якщо хворів. Заява, якщо якісь інші причини і незалежно від кількості днів
Цикавенная
• 22 марта 2023
Ответ дляМания-Величия
Йти в лікарню і брати довідку, якщо дитини не будо 3-4 дні?
Мания-Величия• 22 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Напишіть заяву за сімейними обставинами
12 галюцинаций• 22 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Какая болезнь проходит за 3 дня?
Слава Українi• 22 марта 2023
Постанова КМУ 684 п.13 - до 10 дней вы можете ничего не писать и справку не брать.
13. У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.
Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що зберігаються в його особовій справі протягом поточного навчального року.
З горіха зерня• 22 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Обычно если больше 3 дней - просят справку.
Но я могла предупредить учителя что сын приболел, но не критично, по этому к врачу не пойдем. И после этого писала заявление о том, что сын с такого то по такое то отсутствовал по семейным обстоятельствам.
Цикавенная
• 22 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Дякую
Невидимка Майя• 22 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
так, щоб довести, що Ваша дитина не заразна для інших.
Цикавенная
• 22 марта 2023
Ответ дляДетские_Будут?
У меня в 11 классе было - 30% посещаемости за год
У нас 1 клас.
Ответ дляСлава Українi
У нас в связи с военным положением строго , до 3 дней по семейным , больше 3 дней - справка от врача
Прибираю щодня• 22 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
Как раз таки нужно ’письмове пояснення’, а не ’ничего не писать’
Слава Українi• 22 марта 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Вы юрист? Трактуете как вам удобно?
Цикавенная
• 22 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
Ви пишите записку кожного разу, як дитина відсутня по сімейним причинам? Чи достатньо в усній формі?
Цикавенная
• 22 марта 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Нет, эта статья не пожходит
А яка підходить? Де найти офіційне тлумачення?