БезВзяток• 22 марта 2023

Фітнес на батутах за і проти?

Хочу піти на заняття
Деловитая• 22 марта 2023
І я хочу, але поряд такого немає. Так весело виглядає - як раз для мене

Качка в тапцях• 22 марта 2023
спина должна быть абсолютно здоровой
Відірву та викину• 22 марта 2023
В мене дочка ходила, дуже подобалось, там дуже різноманітні вправи і весело.
5cmhybyna• 22 марта 2023
я ходила в дитячу планету, але ті діти під ногами вештаються
Відірву та викину• 22 марта 2023
Ответ дляКачка в тапцях
спина должна быть абсолютно здоровой
Ну, це про будь-який спорт можна сказати
автор БезВзяток • 22 марта 2023
Я от обираю між батутами і кенго джамп. Тому що це все поруч.
Відірву та викину• 22 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
У нас не вештались) Це окремий зал з купою індивідуальних батутиків, там ніяк вештатись)
Качка в тапцях• 22 марта 2023
Ответ дляВідірву та викину
нет, с протрузиями и грыжами можно в тренажерном заниматься и йогой, только грамотно конечно, а прыгать противопоказано
Таракашечка• 22 марта 2023
Сходила на пробне, на наступний день ногу встати не могла, коліно боліло. Тиждень кульгала.

автор БезВзяток • 22 марта 2023
Ответ дляТаракашечка
Підвернули ногу?
За ким я буду?• 22 марта 2023
Ответ дляБезВзяток
Підвернули ногу?
Там что хочешь можно вывернуть..
После шести ни-ни• 22 марта 2023
Не рожавшим можна, бо в рожавших від дуже сильних прижків часто опускається матка і мочевик, взагалі краще сильно не скакати..
Оле Лукойе• 22 марта 2023
Только против ,за не существует . Коленям и тп хана. Сердцу хана и ТД.
Сапай вазони• 22 марта 2023
Если есть после родов хоть небольшое опущение , то только усугубите все . Матка закреплена связками , при прыжках телепается все вверх и вниз и провиснет еще больше .
автор БезВзяток • 22 марта 2023
Ответ дляСапай вазони
А як дізнатися чи вона опущена?
Сапай вазони• 22 марта 2023
Спитайте у гінеколога , чи не зашкодять стрибки у ващій ситуації . Я би про всяк випадок вибрала більш корисний вид спорту .
Таракашечка• 22 марта 2023
Ответ дляБезВзяток
Підвернули ногу?
Ні тренування пройшло на ура. Дуже сподобалось. Навіть якось легко було ) зранку встала все ок, а потім вдягала штани, на одну ногу стала і все....наче голку під коліно загнали)
Пишу тренеру, на що вона мені відповідає: а ви що перед походом не перевірили коліна?
Я прям бачу як всі хто прийшов були з довідками))))
Короче, яйко впевнені в тому, що з колінами і спиною все добре, то штука хороша)
Оле Лукойе• 23 марта 2023
Ответ дляТаракашечка
Там если с коленями изначально все хорошо было ,если долго заниматься станет плохо. Не приспособлены человеческие колени к таким прыжкам. Мы же не кенгуру, все что не природно для человека пользу не принесёт. Да заниматься на батуте прикольно, задорно, вес уменьшается , но для опорно-двигательного аппарата пользы нет , только вред.