Шкварочка• 22 марта 2023
Подскажите, по каким видео с ютуба вы занимаетесь дома спортом? Новички
бифидобактерияЖоржик• 22 марта 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Анна Куркуріна
Я теж. Займаєшся і сам собі не нашкодиш.
Я вже один раз було стала жертвою спорту, як сказала лікар на узд.
Мальчун-задирун• 22 марта 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
вибачте за питання - ви займалися спортом професійно чи ходили в зал?
Гуру троллинга• 22 марта 2023
На канале TGYM и на марафоне была у Тани. Мне нравится, много тренировок . У Куркуриной тоже многие нравятся, я чередую.
бифидобактерияЖоржик• 22 марта 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Я ходила на каланетіку. А вдома вирішила челендж на місяць по планці пройти. Не пам´ятаю вже до скільки секунд дійшла, перш ніж заробила тунельний синдром. Виявилося, це часте явище і через це, як пояснює Куркуріна, потрібно робити не статичну, а динамічну планку.
побольшомусекретику• 23 марта 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ого, а что такое туннельный синдром?
бифидобактерияЖоржик• 23 марта 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Ого, а что такое туннельный синдром?
Це здавлювання нервів через спазм від статичної планки. В мене по руці мурашки бігали та онімівша була, по відчуттям - як руку перележиш, тільки постійно.